voetba (evenement enorme publiekstrekker Feest bij Tennisclub waddinxveen Holl. Graskaas Aardbeien €3.99 €2.95 Polodames in hoofdklasse ROWAH wint Holl. Grote Galla- meloenen hele doos 4 st. Asperges Super Pinksterknallers!! Super Pinksterknallers!! I 1 kilo €3*95 2 kilo 4.95 4: 1 kilo Nieuwe Oogst Hollandse Doré’s en Fries- landersü WADDINXVEEN WADDINXVEEN/BOSKOOP 4-1 1 WADDINXVEEN WADDINXVEEN VOF T. van der Spek Zn Aardappelen, groente, fruit 4 5 iw 8 Door Ton van Bemmel Door Fred Spoor De ‘Waddinxveense Oldtimers Club*. Foto: PR bh VAN DER SPEK Sport Olympia (2-1, zie foto), hebben verdeeld over de hele dag minstens drieduizend voetballiefhebbers het vorig jaar geopende sportpark in de Zuidplas als speler of'aanhanger’ bezocht. De KNVB had er maar liefst zestien finales op het programma staan variërend van finales tussen meisjes-zeven- tallen, E-pupillen tot A-junioren (ARC A2 tegen Die Haghe Al), een Onder 23 finale (tussen Nieu- wenhoom en Victoria '04) tot diverse damesfina- les met onder meerbekende clubs als Rijnvogels, Zwaluwen en Schipluiden. Spectaculair onder deel voorafgaand aan de AD-Cup finale vormden de landingen van parachutisten op het hoofdveld met de vlaggen van de finalisten. Be Fair toon de zich een voortreffelijk gastheer van alle voet- ballers/sters en hun aanhang en nam terecht veel complimenten voor hun grootse aandeel in de or ganisatie in ontvangst. Negen teams van de handbalclub Rowah na men deel aan een sterk toernooi van Ver- burch in Poeldijk. Alle teams deden uitste kend mee en dat leverde een prachtige oogst op: zeven bekers voor de prijzenkast! De dames van van Uden de Gouwe hebben zich gehandhaafd in de hoofdklasse. Er wa ren twee wedstrijden nodig in deze play-out om te laten zien dat de dames van de Gouwe- de meeste aanspraak maakten op een plaats in de hoogste klasse. Tijdens de eerste ont moeting, op hemelvaartdag in Den Haag, waren de Waddinxveense dames sterker dan hun opponent HZ Zian Haegeborgh. In De eerste periode werd al in het voordeel beslist van Van Uden -de Gouwe. Twee maal mocht Suzan Kaynar aanleggen van 5 meter en bei de keren faalde ze niet. HZ Zian kwam te rug maar vanaf de midvoor positie was het Karen Weerd die het verschil op 2 doelpun ten bracht. De tweede periode gaf eenzelf de beeld te zien. Pas in de laatste periode kon HZ Zian Haegeborgh wat terugdoen maar het was niet voldoende.Dëze overwinning hield in dat zaterdag 23 mei thuis in het ei gen Gouwebad gewonnen zou worden voor behoud van het hoofdklasserschap. Ditmaal kreeg De Gouwe veel meer weerwerk en de stand liep gelijk op. De derde set was beslis send voor de wedstrijd. Van Uden de Gouwe was verdedigend ijzersterk. Ook aanvallend was de ploeg goed bezig. Uitgespeelde breaks en goed schutterswerk van afstand brachten de doelpunten. Een gestopte strafworp door keepster Melanie Geleijnse gaf de ploeg nog extra moraal. Vier doelpunten in de deze pe riode bracht het verschil tussen de twee ploe gen op zes. (10-4). De laatste periode was van Uden de Gouwe vooral bezig met het vast houden van de voorsprong en dat lukte. Eind stand 13-7. Door deze overwinning hebben de dames hun deelname volgend seizoen in de hoofdklasse geprolongeerd. Olympia dat voor rust op voorsprong was gekomen, wordt in de blessuretijd door Jodan Boys verslagen (2-1). De Olympiaan Michael van Bilsen ligt er ook letterlijk verslagen bijJodan Boys wint voor de vierde keer op rij de AD-Cup. Foto: Marianka Peters y e ouderenafdeling van de Tennisclub Waddinxveen was bijna voltallig aan- wezig in het tennispark aan de Alber- - dinck Thijmlaan. Er was wat te vieren! Begunstigd door stralend voorjaarsweer werd op maandag 25 mei een veteranentoemooi gespeeld ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van deze seniorenafdeling, opererend onder de passende naam ‘Waddinxveense Oldtimers Club’. Ook het oudste actieve lid, Koos Kok, (80 jaar!) gaf acte de présence bij deze feestelijke happening. Helaas ging hij niet met de eerste prijs naar huis, want die werd uitgereikt aan het laatst toegetre den lid Theo Eldik, die nog maar net 50 was ge worden. Cock van der Hoven, vice-voorzitter van het bestuur van de tennisvereniging, pleitte in een korte toespraak voor meer leden aan de onder grens vanaf 50 jaar, om de afdeling verder uit te kunnen bouwen. Het ledental bedraagt op dit mo ment ruim 40 enthousiaste senioren. Vervolgens gaf zij voor de prijsuitreiking het woord aan de commissievoorzitter Tom Rademaker, die de stille en de met name genoemde sponsors dankte voor hun bijdragen. Zij speelden als altijd een belang rijke rol bij het realiseren van zo’n evenement. De organisatiecommissie bestaande uit de leden Tom Rademaker, Chris Knijf, Ton Roozenboom, Joke Wiebes en woordvoerder Ton van Ginkel, had zich met succes ingespannen voor een vlot ver loop van de dag die eindigde met een gezamenlijk diner in één van de restaurants aan de Zuidkade. De vitale Koos Kok verraste daar de vriendenclub met een voordracht op rijm waarin de geschiede nis van deze eerste 25 jaar de revue passeerde. I et fraaie complex ‘t Suyt van voetbal- club Be Fair vormde zaterdag de schit- I terende ambiance voor de jaarlijk- I se KNVB West 2-finaledag. Tijdens deze zonovergoten dag, met als sportief hoogte punt aan het einde van de middag de finale van de AD Groene Hart Cup tussen Jodan Boys en WEEKElAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 27 mei 2009 u w

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 35