Agenda Wordt u al geholpen? 'We maken regel matig een dolletje' Op pad voor KWF Klaverjasavond Fietser gewond Actueel nieuws verzorgd door het KiWéIWM Doorduyn Seniorenmode Overtocht 23 2411 BS, Bodegraven 0172-65 08 71 25% KORTING op gehele collectie Dameskleding Ze zijn al jaar en dag een be kend gezicht achter de toon bank, de kassa of in de zaak. Die man die u altijd zo prettig helpt als u iets zoekt of die vrouw die altijd zo vriendelijk een praat je met u maakt. Mensen met een centrale rol in de winkels waar u graag komt. Het Week blad voor Waddinxveen laat elke week een 'bekende' Waddinxve- ner aan het woord. Deze week zes vragen aan Sonja van Noort van zeevishandel Gert Koelewijn. Maandag 8 juni Zaterdag 6 juni WADDINXVEEN WADDINXVEEN Donderdag 4 juni Dinsdag 9 juni Woensdag 10 juni Vrijdag 5 juni WADDINXVEEN De Waddinxvener Step han van der Mei gaat van af 15 juni drie weken lang lopen voor KWF Kankerbestrijding. k- -A AA- ‘r 4^' ■TvVaddinxveal jimkoster.nl Gert Koelewijn en Sonja van Noort van zeevishandel Gert Koelewijn. Tekst: Désirée Oudshoom Foto: Martin Sharrott geleden reageerde ik op een advertentie die hier aan het raam hing. Echter, er was al een sollici tant voor mij. Toen ik een week later weer in de winkel kwam hing de advertentie er nog steeds. De sollicitant was niet komen opdagen. En toen kreeg ik de baan." 3. Welk leuk voorval op het werk herinner je je nog steeds? „Ik kan niet echt een voorval bedenken. We ma ken wel regelmatig een dolletje met onze vaste klanten en met elkaar. Volgens Laura zijn Gert en ik ratten’. Grappig is dat veel klanten denken dat Gert en ik met elkaar getrouwd zijn." 4. Welk boek ligt er op je nachtkastje? „Ik lees eigenlijk alleen maar de Libelle. Verder ben ik geen lezer. Ik kijk wel veel televisie en dan vooral naar programma's als ‘Mijn tent is top', ‘Memories’ en Amerikaanse politieseries.” 5. Als je 100.000 euro zou winnen, wat zou je daarmee doen? „Ik zou samen met mijn man en twee kinderen een wereldreis maken. Ook zou ik geld geven aan de kankerbestrijding en het astmafonds." 6. Wat is jouw favoriete avondje uit? „Ik ben op uitgaansgebied een saai mens. Ik hou wel van musicals. Oh ja, ik ben gek op muziek uit de jaren zeventig. Als we visite hebben gaan de stoelen vaak aan de kant en dansen we op Earth, Wind and Fire. Je kunt me ook een plezier doen met een etentje. In Waddinxveen kun je lekker eten bij de Griek en De Drie Meiden.” Hollandse Nieuwe. 1. Wat houden je werkzaamheden in? „Ik doe hier alles: bakken, fileren, de toon bank inrichten en schoonmaken. Vier jaar 09.30 uur Korte wandeltocht senioren - Anne Frankcentrum 10.00-17.00 uur Dorpstraatbraderie 14.30 uur Papegaaienshow Salvatore - Zorg centrum Souburgh Autoclub De Gouwe Rijders houdt op don derdag 4 juni haar traditionele klaverjasavond in Eetcafe ZINNE aan de Nesse. Inschrijven kan vanaf 19.30 uur. Het klaverjassen begint om 20.00 uur. Voor informatie: A.A.Boer, 06- 23671549. Een 24-jarige fietser uit Waddinxveen is woensdag 27 mei rond 06.35 uur gewond ge- raakt bij een aanrijding met een auto die be- stuurd werd door een 38-jarige man uit Wad- dinxveen. De fietser werd met hoofdletsel overgebracht naar het EMC in Rotterdam. Het ongeval gebeurde op de Kerkweg-Oost ter hoogte van de Hefbrug. De fietser reed tussen de voor het verkeerslicht wachtende auto’s door en kwam op de andere weghelft frontaal in botsing met de uit tegengestelde richting komende auto. ■fi lopen kilometer op te halen,” aldus Stephan. „De directe aanleiding voor deze actie is het feit dat' een naast familielid kanker kreeg. Hierdoor re aliseerde ik me hoe belangrijk onderzoek naar deze ziekte is.” Alle kosten die Stephan onderweg maakt zijn voor zijn eigen rekening. De bijdrage van sponsors gaat dus voor honderd procent naar het KWF. De actie wordt ook officieel erkend door deze organisatie. Wie Stephan wil sponso ren of meer informatie wil over deze actie kan kij ken op de website www.stephanloopthetpieter- pad.nl of bellen naar het telefoonnummer 631179. In het Weekblad zal Stephan de komende weken verslag doen van zijn ervaringen onderweg. 2. Wat maakt dat jij met plezier naar je werk gaat? „Alles!! Om te beginnen is het werk heel leuk. Ik ben vroeger kok geweest en had daardoor ook wel verstand van vis. Verder kan ik het heel goed vinden met mijn baas Gert en zijn vrouw Lau ra. Het klikt gewoon tussen ons. We zijn van de zelfde leeftijd, dat speelt misschien ook wel mee. Als je in een vishandel werkt moetje uiteraard van vis houden wantje staat de hele dag in de vis lucht.” Uw activiteit ook in deze agenda? Stuur vóór vrijdag 12.00 uur een emailbericht met daar in naam, locatie, datum en tijdstip van de ac tiviteit naar: weekbladvoorwaddinxveen@ mgnieuwsbladen.nl onder vermelding van AGENDA. Europese Verkiezingen - diverse locaties 14.00 uur Bingo senioren - Zorgcentrum Souburgh 20.00 uur Klaveijasavond Gouwe Rijders - Eetcafé Zinne 21.00 uur Inloop (voorlopige) uitslag verkie zingen - Gemeentehuis 14.30 uur Puzzelquiz senioren - Zorgcen trum Souburgh 18.00 uur Start Avondvierdaagse - Voetbal- park ‘t Suyt, Piasweg 20.00 uur Feestelijke bingoafsluiting - Wijk- gebouw Zonnig Zuid, St. Vic- torstraat 18.00 uur Tweede tocht Avondvierdaagse - Voetbalpark ‘t Suyt, Piasweg 14.30 uur Senioren mannenmiddag - Zorg centrum Souburgh 20.00 uur Bingoavond - Buurtcentrum De Boog e 490 kilometerlange wandeling van Groningen naar Limburg gaat Van U der Mei over het bekende Pieterpad ■1^^^ lopen. Met de actie wil de Waddinx- vener geld ophalen, maar daar heeft hij wel spon sors voor nodig. „Het doel is om tien euro per ge- Binnenkort gaat Stephan van der Mei bepakt en bezakt op weg vanuit het Groningse Pieterburen richting de Sint Pietersberg in Limburg. Foto: PR r Senioren /Mode Openingstijden Wo 10:00-18:00 Do - 10:00-18:00 Vr 10:00-18:00 Za - 10:00-16:00 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 1O Woensdag 3 juni 2009 I v v cdvi'iww wot nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 13