Personeel Tuinarchitect/teamleider Goede bijverdienste juli en augustus Rodenburg op alle afdelingen in de vakantiemaanden Wij hebben plek voor medewerkers I Pf M ©ykbuisbv lpse_ de Bruggen Groepsbegeleiders en Persoonlijk Begeleiders met een verpleegkundige achtergrond BOSKOOP "WIE WIL ER WERKEN IN DE LEUKSTE WINKEL VAN BOSKOOP?" 11 I PCM Distributiebedrijf, de beste partner in dagbladdistributie Reageer snel of maak een afspraak. www.ipsedebruggen.nl PCM Distributiebedrijf vraagt BEZORGERS m/v voor de bezorging van de ochtendkranten AD, Trouw en Volkskrant in ZEVENHUIZEN. Prima verdiensten, ca. 200,00 per vier weken Eén uurtje werk per dag Een gratis regenpak Elke dag een gratis krant Heb je interesse in de snelste bijverdienste voor bijna alle leeftijden? Minimumleeftijd is 15 jaar. Bel dan snel gratis: (0800) 0230 351 of surf naar www.krantenbezorgen.nl KORTMANN MINI PLANT B.V. Vakantiewerk Gevraagd: schoolverlaters voor stekwerkzaamheden in juni/juli Kortmann Miniplant B.V. Biezen 80 - 2771 CN Boskoop Reacties: Peter Kortmann, telefoon (0172) 600400 Heb je interesse vraag dan naar: Jolanda Schutte, Jeannette Jager, Els van Beek of Pim de Ruiter. Telefoon (0172) 21 02 45. Voor onze handelsboomkwekerij zijn wij op zoek naar: Verkoper Reiziger Tuinplanten Uitgebreide informatie raadpleeg onze website www.felixholland.nl exclusieve en evenwichtige tuinontwerpen vakkundige tuinaanleg en -onderhoud Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I tuinrealisatie F Ipse de Bruggen is een veelzijdige organisatie in Zuid-Holland. We bieden zorg, ondersteuning, behandeling en begeleiding aan ruim 4.300 cliënten met een verstandelijke of meervoudige beperking. Ipse de Bruggen heeft een grote diversiteit aan cliënten en biedt veel vormen van zorg in woon- of dagbeste- dingslocaties, thuis óf op school. Ipse de Bruggen biedt bijzondere zorg aan bij zondere mensen. Ongeveer 5.500 medewerkers en 1.500 vrijwilligers zetten zich met hart en ziel in. Ipse de Bruggen investeert in haar medewerkers en geeft hen de ruimte om hun talenten te ontwikkelen en persoonlijk te groeien. De werkomgeving Het gaat om enkele woningen op het Landgoed Hooge Burch in Zwammer- dam waar 11 - 14 oudere cliënten wonen met een verstandelijke beperking. Elke woning bestaat uit 2 huiskamers. De woningen verschillen in meer of mindere mate qua zorgvraag: er zijn cliënten waar het accent voornamelijk ligt op begeleiding, bij anderen op verzorging en bij weer anderen staat de zorg veroorzaakt door dementie op de eerste plaats. In de bejegening van de cliënten staan de woorden respect en waardigheid centraal, als ook het zorg dragen vooreen zo prettig mogelijke oude dag. De functie Als groepsbegeleider begeleid en verzorg je cliënten vanuit een individuele zorgvraag. Als persoonlijk begeleider ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg. Het opstellen van zorgplannen voor de cliënten behoort tot je taken. Verder draag je ook zorg voor het begeleiden en verzorgen van cliënten vanuit een individuele zorgvraag en begeleid je stagiaires en leerlingen. Je werkt in beide gevallen volgens rooster. Wij vragen Voor beide vacatures geldt dat we graag in contact komen met kandidaten met een verpleegkundige achtergrond, voor groepsbegeleider op niveau 3 en voor persoonlijk begeleider op niveau 4. Je moet van aanpakken weten en vanzelfsprekend affiniteit hebben met de doelgroep. Wij bieden Per direct een boeiende baan en mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. De functie van groepsbegeleider is ingeschaald in FWG 35 en die van persoonlijk begeleider in 40. Informatie/sollicitatie Wil je meer weten? Kijk eens op onze site www.ipsedebruggen.nl of bel met Marian Rodenburg, locatiemanager op 06 51580764. Je kunt een brief en cv sturen aan Ipse de Bruggen, afdeling P&O t.a.v. Ageeth Broere, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam of verstuur je sollicitatie per mail naar ageeth.broere@ipsedebruggen.nl Voor de afdeling Intensieve Zorg in Zwammerdam zijn wij op zoek naar Reageren: Rodenburg tuinen t.a.v. Cees Rodenburg Postbus 455, 3440 AL Woerden. Cees@rodenburgtuinen.nl Koninginneweg 11b 2771 DN Boskoop Telefoon (0172) 21 02 45 -• j A -Ua inspirerend. Kernbegrippen voor ;ever. Vanwege sterke groei in particuliere (grootschalige) projecten zoeken wij ter versterking van ons middelgrote team: DISTRIBUTIEBEDRIJF voor de vakantie of vast? verrassend en i I en overleg met de opdrachtg< Wij zoeken een dynamische, klantgerichte, ervaren persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen die in staat is om zelfstandig ontwerpen en offertes te maken. Die tevens in staat is klanten en uitvoerende teams te begeleiden, waarbij kwaliteit en service voorop dienen te staan. Salaris in overeenstemming met leefijd en ervaring. Rodenburg Tuinen is gespecialiseerd in de inrichting van tuinen en andere buitenruimtes. Onze designstijl is strak, evenwichtig, sober en tijdloos, maar ook levendig, verrassen) tuinrealisatie en onderhoud zijn: duurzaamheid, vakkundigheid

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 14