FC Utrecht geeft clinic ElHIFIlI GOUDA Met grotere selectie naar vierde klasse Zondag open Trainer weg bij dames GTI Eerste prijs Breedijk zomerdrive Bridgeclub volleybalsters naar B-league Geen krant ontvangen? Bel 0900-1010107 Jammer WADDINXVEEN Nieuwe spelers ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN 7 juni van 10.00 tot 17.00 uur weekblad voor waddinxvtcn i n“7 oi* I"-- L. Door Ton van Bemmel Voetballers van FC Utrecht brachten een bezoekje aan de meisjes van w. Waddinxveen. Foto: PR ■J' Sport Hanzeweg 13, www.gamma.com Olympia) en Monique van Veen waren in Wad dinxveen aanwezig. Er waren 35 meisjes aanwezig in de leeftijden van 10 tot en met 18 jaar. Er werd in anderhalf uur een intensief programma afgewerkt. In groepen van 10 tot 12 meisjes werden de verschillende onder delen, onder andere afwerken op goal en 4 X 4 af gewerkt. mis die ze hadden kunnen pakken. Het geldt na melijk ook voor Haastrecht. Het had logischer geweest als de bond na het afhaken van de twee andere halve finalisten om Waddinxveen en Haastrecht om de hoofdprijs te laten strijden. Met haar beslissing in deze verdient de KNVB dan ook absoluut niet de schoonheidsprijs. Door het besluit van de KNVB om de nacompe- titie af te blazen, kan Edwin de Bruin zich nu al gaan voorbereiden op het nieuwe seizoen. Te- Afgelopen zaterdag haalde Comb. Breedijk weer de eerste prijs binnen. De duiven vlo gen uit Frankrijk uit het plaatsje Chalons Champagne een afstand van 345 km. Er vlo gen 26.000 duiven van Zuid-Holland waar van 163 van Waddinxveen. De eerste kwam aan om 11.12 uur en maakte een snelheid van 77km. per uur. Uitslag: 1,4,5,16,21,23 - Comb. Breedijk; 2,3,14 - Kees Hofman; 6 - Cor Hofman; 7,8,11,19,22,25 - A. v/d Made; 9,13,20 - Johan Jansen; 10 - Chantal Breedijk;12,18 - Henk Vink; 15,17,24 - Henny Metselaar. Naast overkomende eigen A-jeugd en spelers uit lagere elftallen die hogerop willen, hebben ook diverse spelers van andere clubs zich inmiddels als lid aangemeld. De meesten komen uit de directe omgeving. Vooruitlopend op de fusie maakt Richard Musaazi van WSE dit seizoen al de overstap. Van Gouda-zaterdag komt Peter van der Hoek naar De Sniep en dat doen ook twee spelers van Jo- dan Boys, Dennis Blom en Wesley Bruins. Yoerie Mulder, niet te verwarren met.verruilt ONA voor Waddinxveen. Van de A-jeugd van ARC klopte Izzet Ates aan de deur. Elroy Bezemer, de trainer/coach van het da mesteam van GTI-Nesselande, vertrekt bij de volleybalsters uit Zevenhuizen die volgend seizoen uitkomen in de B-league. De Rotter dammer heeft gekozen voor Prima Donna Kaas Huizen. Bezemer wordt trainer/coach van het damesteam dat promoveerde naar de tweede divisie. Bij de herenploeg, die in de regiodivisie speelt, verzorgt hij één training. Bezemer neemt tevens de mini’s voor zijn rekening, gaat clinics geven op basisscholen en volley- balles op de buitenschoolse opvang, leidt trai ners op en begeleidt hen. „In Huizen heb ik een hele mooie uitdaging gevonden”, zegt de scheidende trainer. recht vindt de trainer het jammer dat Waddinx veen niet de kans heeft gekregen om zich spor tief te kunnen bewijzen. Ondanks het al eerder genomen besluit van de bond om de vijfde klasse op te heffen, was de na- competitie nog in volle gang. Door er nu mee te stoppen, lopen de overgebleven clubs een prijs Vanaf 4 juni staat bij deze gezellige bridge club, elke donderdagavond, de deur open. U kunt deelnemen aan een leuke uitdaging: het zomerbridgen! Het geniet de voorkeur om zich van tevoren aan te melden (vóór 13.00 uur op de betreffende donderdag) via zomer- bridge@bcwaddinxveen.nl Het is echter ook mogelijk om zich tot 19.15 uur in de zaal aan te melden. De kosten voor deelname aan de zomerdrive zijn 2 euro per persoon. Ook bridgers die geen lid zijn van Bridgeclub Waddinxveen zijn van harte welkom. Loca tie: Anne Frank Centrum aan het Jan van Bij- nenpad 1 in Waddinxveen. (10 eurocent p.m.) oor de komst van nieuwe spelers zo wel uit eigen gelederen als van bui tenaf, zal Waddinxveen komend sei zoen over een aanzienlijk grotere selectie beschikken. Sinds eind vorige week mag de club zich officieel vierdeklasser noemen. De KNVB heeft de nacompetitie onverwachts afge blazen. Voor periodetitelwinnaar Waddinxveen zit het seizoen er nu op. Door de successen tegen DJSCR was de ploeg in de nacompetitie goed op weg naar promotie. Omdat twee clubs zich plotseling uit deze com petitie hebben teruggetrokken, heeft de KNVB eind vorige week besloten de nog resterende wedstrijden te schrappen en Waddinxveen en Haastrecht automatisch naar de vierde klasse te laten promoveren. Waddinxveen begint de nieuwe competitie in september'met een aanzienlijk grotere selectie. Daar de huidige groep, waarmee afgelopen sei zoen de derde plaats en een periodetitel werden gepakt, intact blijft, er diverse spelers van buiten af maar ook uit de eigen gelederen bijkomen, zal trainer Edwin de Bruin over een ruime selectie kunnen beschikken. De volleybalsters van GTI-Nesselande spe len het volgende seizoen in de B-league, die twaalf ploegen kent Havoc uit Haaksbergen promoveerde naar het op een na hoogste ni veau in Nederland. VC Sneek, Set-Up ’65 uit Ootmarsum, DOK Dwingeloo, Taurus (Hou ten), het Capelse VCN King Software, Abcou de, Halley uit Wehl, Veracles (Groningen) en het Groningse Lycurgus sloten in deze volg orde het vorig seizoen in de B-league af. Nes- selande start op 26 september .met de verre uitwedstrijd tegen Lycurgus. De ploegen wer ken een volledige competitie af. De ploeg uit Zevenhuizen was in de afge lopen twee jaar in de A-league gewend om slechts zeven tegenstanders te hebben. Dat betekende vier keer dezelfde gezichten aan de andere kant van het net en zo’n vier keer per jaar een dubbelprogramma, met zowel een wedstrijd op zaterdag als op zondag. O p maandagavond 25 mei heeft voet- balvereniging Waddinxveen een meisjes voetbalclinic gegeven op F sportpark De Sniep. Deze clinic stond onder leiding van vrouwen voetballers van FC Utrecht, onder andere Lesley Landweer (ex Waddinxveen), Tula de Wit (ex Archieffoto van het nacompetitieduel tegen DJSCR met Dennis Faber en op de achtergrond Yoe- ri van de Putten (‘VdP’), met 22 goals in de competitie en nog één in de nacompetitie topscorer) en Mo Darrazi, die er nog een seizoen aan vastplakt. Foto: Ronald Stam T/m zaterdag 6 juni .ontvangt u bij elke aankoop een coupon t.w.v. €5; I die u op zondag 7 juni bij besteding vanaf €25: kunt inleveren. Woensdag 3 juni 200° I

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 27