I Gek van Fietsen.nl heeft méér dan fietsen I I €17'* fi (/Zetsen.nT) ALL INCLUSIVE I Gek,) —van <f Grillbuffet lii il Wok Grillbufk tg I Wok Grillrestaurant I q in De Gouden Wok Wij zijn jarig en omdat te vieren eten jarigen gratis mee in de periode van 1 juli tot en met 30 september, Oddt niet in ewsbinatie met andere aanbiedingen all indusiet arrangementen! 500 zitplaatsen en ruime parkeergelegenheid Telz 017243W Beleef het in onze winkel Da-ag, zadelpijn! Deze dagen staat Alphen aan den Rijn in het teken van de LAURA. De vlaggen wapperen uitbundig en kleuren het straatbeeld. Gek van Fietsen.nl, één van de hoofdsponsors van dit geweldige fietsevenement, is er maar druk mee. Lange ritten als de LAURA vergen immers flink wat voorbereiding. Gek van Fietsen ondersteunt de sportieve deelnemers met raad en daad. Vooraf tijdens en ook na de LAURA. Maten, modellen en materialen Rik de Bruin van Gek van Fietsen heeft al veel klanten aan een zadel op maat geholpen: “Hoe graag je ook fietst, zadelpijn kan dat plezier flink vergallen. Mensen weten vaak niet dat die klachten simpelweg te verhelpen zijn. Vaak be schouwen zij het als een onvermijdelijk kwaad dat nu eenmaal bij fietsen hoort. De popometer brengt daar verandering in. Het opmeten is in een kwartiertje gebeurd. Vervolgens heeft Gek van Fietsen.nl de keuze uit een gevarieerd assortiment van zadels in allerlei maten, modellen en materialen. Fabrikanten dat past als een tweede huid. Zit- en za- delproblemen behoren definitief tot het verleden. Wie dat verschil eenmaal heeft ervaren, wil nooit meer iets anders. Over de eindstreep Geen pijnlijke stuitjes meer en geen beurs achterwerk: fietsen wordt er alleen maar leuker op! Toch kunnen zich voor de LAURA-rijders nog andere onvoorziene obstakels voordoen. Gek van Fietsen.nl verleent daarom tijdens de LAURA een unieke “Service Onder weg”. Iedere dag is er een servicewagen aanwezig voor spoedreparaties en pech onderweg. Voor de pechvogels die echt niet meer verder kunnen, stelt de bekende tweewielerwinkel zelfs leen- fietsen beschikbaar. Rik de Bruin: “Als je de kracht en het doorzettingsvermogen hebt om de LAURA uit te rijden, dan mag je fiets geen beperking zijn. Wij maken ons er hard voor om zoveel mogelijk enthousiaste rijders over de eindstreep te halen!” hebben natuurlijk ook niet stilgezeten. Vroeger had je alleen het verschil tussen een heren- en een dameszadel, waar je dan met een wollen dekje nog wat vari atie in kon aanbrengen. Tegenwoordig is er zoveel keus, dat iedereen comforta bel kan zitten én rijden. Zelfs vier dagen achter elkaar.” Wilt u ook een maatwerk fietsadvies? Bezoek dan de winkel van Gek van Fietsen.nl onderaan de Julianabrug of bel voor meer informatie: 0172-499586. Natuurlijk kunt u ook alvast een voor proefje nemen op onze website: www.gekvanfietsen.nl r*SS2s' ES3 Exclusief zadelmeetsysteem De lange afstanden van deze fietsvier daagse brengen ook ongemakken met zich mee. Een veelgehoorde klacht is zadel pijn. Wat een schoen is voor de wandelaar, is een zadel voor de fietser. Dat moet ge woon passen. De popometer, het exclusieve zadelmeetsys teem van Gek I van Fietsen, voorkomt zadelpijn en andere ongemakken dooreen verkeerde houding. Door mid del van een afdruk van de zitbeenderen wordt de individuele zithouding met laser op een zadel geprojecteerd. Vervol gens wordt daar met speciale software het juiste zadel aan gekoppeld. Op die manier kan iedereen een zadel vinden I 1kanSuff.ré8s- F'-

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 19