I Chocolade logo voor Noordeinde Winnaars Dag van de Preventie I l soos zomerbingo WADDINXVEEN Tentweek Actueel nieuws wandeltocht voor senioren zomerdrive Bridgeclub La Leche League Prijswinnaars spel a I. I b j WADDINXVEEN VERVOLG VOORPAGINA WADDINXVEEN WADDINXVEEN V. L WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN REGIO - jimkoster.nl nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij C1000 Waddinxveen Wethouder Dijksterhuis reageerde: „Ik heb geen brief gekregen van de provincie en al helemaal geen chocola. Als er gebruik gemaakt is van ons logo zal daarvoor betaald moeten worden. Door mij is hiervoor geen toestemming gegeven. Wij maken ons ook wat zorgen, niet alleen over de situatie van het Noordeinde maar ook over de communicatie van de provincie. We hebben her haaldelijk geprobeerd duidelijkheid te krijgen maar hebben nog geen antwoord van de provin cie gekregen. Naar verluidt hebben de problemen te maken met het onderliggende lekriool. Wij willen graag de visie van de provincie horen.” schiet de Waddinxveense burger ermee op als er niet wordt gehandhaafd? De jeugd moet aan gesproken worden. Alleen een boete van zes tig euro, daar wordt om gelachen. Men gaat ge woon naar de supermarkt om nieuwe voorraad in te slaan.” Burgemeester Cremers reageerde: Het is terecht dat hierover commotie ontstaat. We hebben een probleem in Waddinxveen met een klein deel van onze jeugd. Dit heeft te maken met drankmis bruik en gebrek aan perspectief in het weekend. Kampenringweg trok regelmatig een rookgor dijn op en na de demo’s waren de sporen van ver brand rubber duidelijk zichtbaar op de weg. De toeschouwers genoten er met volle teugen van. naars Jaco Groeneveld en Jetze Meijer. Nog niet eerder waren zoveel verschillende, op preventie- gebied gespecialiseerde bedrijven gedurende één dag en onder één dak in deze regio aanwezig. De Dag van de Preventie was dan ook de ideale gele genheid voor bedrijven, instellingen, overheden en voor particulieren om zich uitgebreid en vrij blijvend te laten informeren over veilig onderne men. Uit cijfers van de politie blijkt dat de crimi naliteit in 2008 landelijk met meer dan 11 procent is toegenomen ten opzichte van 2007 en ook dit jaar is een stijging waarneembaar. Ook in Wad dinxveen is sprake van een toename van het aan tal inbraken, overvallen en winkeldiefstallen. Voor meer informatie: www.dagvandepreven- tie.nl. verzorgd door het ractievoorzitter Peters (WeWa) bedank te namens Dierendal de raads- en col legeleden die zich hebben ingezet bij het klussen in en rond de kinderboer derij. Hierbij ging het veelal om het ruimen van de rommel van de „zuipende jeugd”. „Moedelo zer worden wij dan als blijkt dat de nacht daarna weer rotzooi is gemaakt en er tevens is ingebro ken en vernielingen zijn verricht. Ook dit War- naarplantsoen is een alcoholvrij-gebied maar wat Wil je weten wat er allemaal te doen is? 's Morgens op avontuur met Sam en Jiddo, knutselen, zingen, en er is poppenkast, ‘s Mid dags komt poppenspeler Jeroen een keer en de andere middag gaan de jongste kinderen spelletjes doen en de oudste kinderen hutten bouwen of dans en muziek. Op donderdag avond is er een leuk feest met lekker eten, voor de kinderen en hun familie. Dit feest be gint om 18.00 uur. De tentdagen vinden plaats op: op dinsdag, woensdag en donderdag. Dinsdag 18 aug. 9.45 -12.00 uur 14.00 -15.30/ 16.00 uur Woensdag 19 aug. 10.00 -12.00 uur 14.00-15.30/ 16.00 uur Donderdag 20 aug. 10.00 -12.00 uur 18.00 - 20.00 uur De Kom-inn tent is voor tieners vanaf groep 8. Daar worden 's morgens, 's middags en 's avonds allerlei spetterende activiteiten geor ganiseerd, zoals sterkste vent, zeskamp op het strand, sketch, survival, BBQ of gewoon lekker chillen. Overdag kun je zowel op het Wingerdveld als aan de Sterrenlaan terecht. De Kom-inn tent is elk dag open van 10.00- 12.00 en van 14.00-16.00. Het avondprogram ma start om 19.30 uur. ewoners aan het Noordeinde hebben vorige week een brief van de provin- cie over de werkzaamheden aan de weg gekregen. Met daarbij een choco lade logo van de gemeente Waddinxveen. Het ge meentebestuur bleek hiervan niet op de hoog te te zijn. VVD-raadslid Kroes, zelf woonachtig aan het Noordeinde, bracht de brief tijdens de raadsvergadering vorige week ter sprake. Daar bij vroeg ze of de provincie zomaar het Waddinx veense logo mag gebruiken. Ook wilde ze we ten wat de reden is dat de reconstructie van het Noordeinde zo lang duurt. L aco Groeneveld en Jetze Meijer werden af- I gelopen week verrast met een ‘Experien- ce Voucher’, terwaarde van 115 euro, van Traffic Control in Moordrecht. De win naars kregen deze cheque naar aanleiding van de Dag van de Preventie die in maart werd ge houden. In maart vond de Dag van de Preventie plaats in wellnesscentrum Doove Healthy Living. Onder de bezoekers van deze dag en de informa- tie-avond over het Keurmerk Veilig Ondernemen werden deze cheques verloot. Ongeveer 250 per sonen hebben de Dag van de Preventie bezocht. Het thema was 'Samen sterk’. Ro-Ad BV en ap- art.net, organisatoren van deze preventiedag, overhandigden de prijzen aan de gelukkige win- s-> NL Een groep vrijwilligers van het Seniorenwerk van de stichting Vonk, organiseert tijdens de zomermaanden voor alle 55-plussers in Wad dinxveen een aantal bingomiddagen. Op dinsdag 23 juli bent u van harte welkom in het Anne Frank-activiteitencentrum. De zaal gaat open om 14.30 uur, de middag begint om 14.45 uur. Vooraf aanmelden is niet no dig. Voor meer informatie kunt u bellen naar telefoonnummer (0182) - 631932. De geplan de bingo van de SOOS van 25 augustus is ver plaatst naar dinsdag 1 september. Op maandag 13 juli houdt stichting Vonk, af deling senioren, een wandeltocht van ruim zes kilometer voor senioren. Vooraf aanmel den is niet nodig; u kunt zich op de dag zelf vanaf 9.30 uur inschrijven in de foyer van het Anne Frank-activiteitencentrum (Jan van Bij- nenpad). Daar is tevens gelegenheid om een kopje koffie of thee te drinken. Om 10.00 uur vertrekt de groep per auto naar golfclub ‘Hit land’. De koffiestop vindt plaats ‘Bij Suus’. Kosten voor deelname bedragen 3 euro in clusief 1 kopje koffie/thee. Aan deelnemers die meerijden, wordt bovendien een kleine bijdrage aan de autokosten gevraagd (max. 1 euro). De volgende korte wandeltocht is ge pland op 10 augustus. Voor meer informatie kunt u bellen met het kantoor van stichting Vonk in het Anne Frank-centrum, telefoon (0182) - 63 19 32. Ook deze zomer staat bij bridgeclub Wad dinxveen elke donderdagavond de deur voor u open. U kunt deelnemen aan zomerbrid- gen! Het geniet de voorkeur om zich van te voren aan te melden (vóór 13.00 uur op de betreffende donderdag) via zomerbridge@ bcwaddinxveen.nl. U kunt zich ook tot 19.15 uur in de zaal aanmelden. De kosten voor deelname aan de zomerdrive zijn 2 euro per persoon. Ook bridgers die geen lid zijn van Bridgeclub Waddinxveen zijn van harte wel kom. Locatie: Anne Frank Centrum, Jan van Bijnenpad 1, Waddinxveen. Afkolven en bewaren, stoppen met borstvoe ding, voeding voor de moeder en het aanbie den van ander voedsel aan de baby zijn de on derwerpen tijdens de borstvoedingsavond van donderdag 9 juli. Uw partner en baby zijn ook welkom. De avond vindt plaats op don derdag 9 juli van 20.00 tot ongeveer 22.00 uur in de verloskundigenpraktijk aan de Ka naalstraat 10 in Waddinxveen. De bijdrage in de onkosten is 4,50 euro. Als u nog zwanger bent, past de volgende borstvoedingscursus wellicht beter. Drie avonden, op de donderda gen 3 september, 24 september en 15 oktober. Voor meer informatie, andere borstvoedings- vragen en de verhuur en verkoop van kolven kunt u bellen met Nel Veenman 0182-619964 of mailen lllwaddinxveen@gmail.com. Troy Ruijgrokuit Gouda, Anne de Heij uit Alphen aan den Rijn en Wessel Hoogendoom uit Kamerik hebben een interactief tv-spel van Kikker&Vriendjes gewonnen. Het juiste antwoord op de vraag ‘noem de vriendjes van Kikker was: ‘Haas, Beer tje, Rat, Varkentje en Eend’. Deze exclusieve prijsvraag bij RNG Nieuwsbladen/Weekblad voor Waddinxveen was een groot succes. De spellen zijn inmiddels aan de winnaars ge stuurd. Over de uitslag is geen corresponden tie mogelijk. Het Harley-Davidson/Buell team van Rainer Schwarz uit Duitsland verzorgde spectaculaire stunts tijdens de Harleydag. Foto: Marianka Peters Zien en gezien worden Door Marianka Peters GQUDA/WADDINXVEEN ■IHB et een paar duizend motorliefhebbers, Demons MC en Hells Angels bij elkaar en succes is verzekerd. Vul het motor- festijn aan met een flinke dosis hard- rockmuziek en je hebt een evenement van for maat, zonder enige wanklank. Ook dat kan in Gouda! Van heinde en verre was het typische ge ronk van de stoere Harley Davidsonmotoren te horen. Op bedrijvenpark Goudse Poort, waar de Demons MC hun jaarlijkse Harleydag organiseer den, kon je vanwege de drukte bijna over de hoof den lopen. Motorliefhebbers vergaapten zich bij het glim mend chroom en fraaie decoraties van de klassie ke Harleys. De allernieuwste types, uitgevoerd in mat-zwart zonder een tikkeltje chroom, trokken vooral de aandacht van de Harleyrijders, die meer geïnteresseerd waren in het motorisch vermogen. De Harleydag was vooral een dag om zien en ge zien te worden. Dat gold niet alleen voor de snelheidsmonsters. Door het warme zomerweer hadden de motor rijders maar weinig om het lijf, waardoor hun rijk met tatouages gedecoreerde lichamen een lust voor het oog waren. Tussen de optredens van on der meer de Goudse zangeres Noa, die met haar nieuwe coverband optrad, verzorgde het Har ley-Davidson/Buell team van Rainer Schwarz uit Duitsland spectaculaire stunts en halsbrekende toeren met verschillende Harleymotoren. Aan de Overlast krijgt prioriteit De rol van ouders is ookbelangrijk.We hebben op dit moment een probleem met de capaciteit van de politie. Er is onvoldoende mankracht om adequaat opvolging te geven naar aanleiding van klachten en meldingen van burgers. Er is besloten om hier meer prioriteit aan te geven. Het gevoel dat in het dorp leeft dat melden geen zin heeft, moeten we wegnemen. We zullen de verbeterin gen nauwlettend volgen. Als het niet helpt dan zullen we aanvullende maatregelen nemen en de druk op de politie verhogen.” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 1O Woensdag 8 juli 2009 JL_z

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 13