I I Rijnland I Bekendmaking De Ridder I Jubileumactie: Auronde tijdelijk 390,- voordeel Geen bed ventileert beter Auping Vision Alphen aan den Rijn Eu ■■■■■■■a ^TTTï Eh Droge voeten, schoon water Onderwerp Inlichtingen Inspraak Eikenlaan 229 Telefoon 0172 422 257 www.deridder.nl, info@deridder.nl X Kennisgeving Besluit uniforme saneringen Categorie immobiel Wet bodembescherming F' ■nMMflUSHHB» n m Vergunning Rijnlands Keur iss-; Leiden, 20 juli 2009 kV Leiden, 20 juli 2009 www.auping.nl CSW-eUretid Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben op 20 juli 2009 een vergunning op basis van de Keur verleend aan: Nr. V.46611 Gemeente Boskoop te Boskoop voor het maken en hebben van natuurvriendelijke oevers, het graven van water, het dempen van water, het maken en hebben van vlonders, een loopbrug en een vooroever, een en ander ter plaatse van het Zwarte Pad te Boskoop. Nr. V.46652 E. de Jong te Boskoop voor het dempen van water t.p.v. perceel Den Ham 25 te Boskoop. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tot en met die datum schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland (Postbus 156, 2300 AD Leiden). Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de beschikking van kracht. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (Sector Bestuursrecht, postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor bent u griffierecht verschuldigd. Definitieve wijzigingsbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben besloten een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: Nr. V.31414 M.C. Stolker v.o.f. te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 15 november 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvaIwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel achter Rijneveld 66a te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31569 S.AJ. Hoogeveen B.V. te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 28 februari 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, Tijdens de inzagetermijn kunnen belanghebbenden een beroepschrift indienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer zij hun zienswijze naar voren hebben gebracht met betrekking tot de ontwerpbeschikking. Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u tijdens voornoemde termijn ook de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt dan niet in werking, voordat op dat verzoek om een voorziening is beslist. afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel aan de Molenkolk 41 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van polder Nesse. Nr. V.32667 Jan Spek Rozen B.V. te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 3 september 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel aan Laag Boskoop 132 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de polder Laag Boskoop. Nr. V.33555 M.C. Stolker v.o.f. te Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 14 september 1998 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel aan Rijneveld 62 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Voor informatie over deze beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Geldt voer een Auronde (180 m 210 em) met 2 vlakke 82 spiroalbodems, 2 Dublin matrassen en omranding, Actie geldt ven 20 Juli t/m 30 augustus 2009, Nadere informatie over het Besluit en de Regeling uniforme saneringen (BUS) kunt u ook vinden op de site van www.vrom.nl/bus. De wijziging heeft betrekking op de emissievoorschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. De definitieve beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. U kunt de desbetreffende stukken van 30 juli 2009 tot en met 9 september 2009 inzien bij: - de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (0172-219516); - de Afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren (buiten kantooruren op verzoek, telefoon: 071 -3063450 of 3063453). U kunt de desbetreffende stukken tot en met 3 september 2009 inzien bij: - de Afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon: 071 -3063451 of 3063454). Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland hebben op 8 juli 2009 van NS Poort te Utrecht een melding ontvangen ingevolge artikel 39b van de Wet bodembescherming. Het betreft het voornemen om verontreinigde grond te saneren op de locatie NS-emplacement Waddinxveen te Waddinxveen. Voor nadere informatie leunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code ZH062709106 B95. Hoogheemraadschap van De melding zal door Gedeputeerde Staten worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescherming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen, waarna zij de melder binnen 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk zullen berichten of deze in overeenstemming is met hiervoor genoemde regelgeving. Indien dat het geval is, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ontvangst van de melding aanvangen met de sanering. De schriftelijke mededeling van Gedeputeerde Staten is geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb); zodoende is geen bezwaar en/of beroep mogelijk. Auping bestaat 120 jaarEn dat willen we deze zomer met u vieren, want juist in de zomer is het heerlijk om een goed ventilerend bed te hebben. Daarom kunt u nu profiteren van de speciale jubileumactie van Auping: 390,- voordeel op de Auping Auronde. Met dit voordeel heeft u al een complete 2-persoons Auronde, inclusief .matrassen en-spiraalbodems, voor maar 1.495,-*. Zo wordt het helemóal een zonnige zomer! i Nachtrust-advlseurs sinds 1923 Auping nlghti, Better dayi irxm/1 Since 1888, Deventer, Heiland

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 12