ftJAF voor vluchteling-studenten I I r 0 r I T RNG ponds Liliane I www.uaf.nl I in de leeftijd van 66 jaar. Jannie Ewoud 23 juli 2009 b MMMMMI <SfigeH?€A(X- I .1 Greet Davy, Ian, Yannick, Glenn Justin, Dann, Dione Met gevoelens van bewondering en respect voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat, thuis in zijn vertrouwde omgeving, is overleden mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en opa Sniepweg 32 2742 AS Waddinxveen Marinus Pieter Bonefaas Rien De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Beweeg mee. Word donateur. Lourina Hoogeveen-van 0s sinds 27 december 1983 weduwe van Adriaan Hoogeveen -- Van achter- blijver tl naar bolleboos^^ CraM advortnptiè PIET VAN 'T WOUT in de leeftijd van 68 jaar. T t 25 juli 2009 20 november 1919 Jan Hoogeveen in liefdevolle herinnering in de leeftijd van 86 jaar. lilianefonds.nl Bij voorkeur een rode bloem. Houd moed! en achterkleinkinderen Op 17 juli 2009 is overleden te Pijnacker JOHN HARKES op 71-jarige leeftijd. Thijs en Trees Enige en algemene kennisgeving. ■MUM MKMMHHHMiMi Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, donderdag 30 juli van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Aalberseplein 1 te Gouda. De crematieplechtigheid zal vervolgens om 16.00 uur worden gehouden in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Ter herinnering aan onze moeder en oma is een gedenkplaats gemaakt: http://lourinahoogeveenvanos.MonutaGedenkplaats.nl Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze annonce als zodanig te beschouwen. Zoveel soorten van verdriet ik noem ze niet Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. Barbara Hoogeveen Ed de Jong Esra Rens Met droefheid laten wij weten dat in de leeftijd van 58 jaar is overleden Waddinxveen, 10 december 1950 Correspondentieadres: C.N. van der Vlist Nic. Beetslaan 108 2741 ZT Waddinxveen Na een langdurige ziekte hebben we af scheid moeten nemen van onze broer en zwager Blijf met mij, Heer, als ‘t zonlicht niet meer straalt. Blijf met mij, Heer, als straks de avond daalt; als vrienden henen gaan in stormgetij, blijf Gij ter hulp gereed, o blijf met mij! (Joh. de Heer) De begrafenis heeft op 27 juli plaatsgehad op de algemene begraafplaats aan de Roe mer te Boskoop. Ans van Dam-Domburg Hanny en Kees Andy en Tammy Bryan en Sarah Jonathan en Judi Christy Ad en Ria Edwin en Jen René en Daniëlle Diana en John Joke en Ruud Iris en Erwin Wendy en Jeroen Elina Jan en Gerda Micha en Nathalie Marije Sanne Fluitend als een vogel Vliegend in de wind I'll be waiting there Waiting just for you With my arms unfurled Welcome to my world... Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee zij haar ziekte be vocht, is rustig en in onze aanwezigheid overleden mijn lieve vrouw en onze zorg zame moeder Boskoop, 24 juli 2009 Ridderbuurt 41 2771 XZ Boskoop Correspondentieadres: Fien de la Marstraat 6 2642 BV Pijnacker Tot het laatste toe wilde je leven, Door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Annie hield van bloemen, komt u bij voorkeur zoals u bent Agnes Harkes-van Leeuwen Oswin en Corina Harkes Brenda, Trisha, Mike Ingvild Harkes Tirza Voor allen die in lijden, in nood of moeite zijn, God wil u helpen strijden, verlichten al uw pijn. Hij zoekt u in uw zorgen, wil dat u Hem vertrouivt. Bij Hem bent u geborgen, omdat hij van u houdt. Zijn liefde kent geen grenzen, Hij troost u met zijn woord. Hij hoort uw hartewensen: Houd moed! Hij helpt u voort. Theo de Mooij Conny en Jan Chris en Marjon Charlène Steun het UAF met 3 euro per maand, sms UAF AAN naar 5757 Apotheker of patiënt? Fadi Jallo vluchtte uit Syrië met twee far- maciediploma’s op zak. In Nederland moest hij de studie echter voor de derde keer doen. Dit jaar behaalde hij zijn Nederlandse bul. ‘Zonder het UAF zou ik nu aan de andere kant van de balie staan, als patiënt,’ zegt de apotheker Fadi. www.greenpeace.nl Ceef talentvolle vluchtelingen kans op een nieuw bestaan! Correspondentie-adres: Monuta uitvaartzorg t.a.v. B.L.J. Hoogeveen Aalberseplein 1 2805 EG Gouda regionALe Nieuwsbladen! 21 juli 2009 Wilhelminalaan 33 2771 VL Boskoop Gouda, 23 juli 2009 JOHANNA CHRISTINA HELENA DE MOOIJ - TELJEUR - Annie - STEPHANUS GIJSBERTUS VAN DAM Bert Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootva der We weten dat het zo goed is. En ook dat je ondanks veel lichamelijke klachten en moeilijke periodes, een fantastisch leven hebt gehad. Je bent een bijzonder mens en een kleurrijk persoon en we zullen je vre selijk missen, en velen met ons. Maar we zullen putten uit jouw kracht en onverbe terlijk optimisme. De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 22 juli om 11.00 op de Algeme ne Begraafplaats Sint Janshof, Oudeweg 61 in Nootdorp. I I C H J I N C Het UAF investeert in vluchtelingen als Fadi, die een nieuw bestaan in Nederland moeten opbouwen. Het UAF begeleidt hen zowel tijdens hun studie als in het begin van hun loopbaan. Op dit moment steunt het UAF 2600 studenten en werk zoekenden. Daarnaast staan er veel stu denten op de wachtlijst. Ook zij willen heel graag studeren. Dit stukje wilde je ben: De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Johannes Adrianus van der Vlist - Hans - er zelf graag in heb- Greenpeace beweegt tot het opwekken van schone energie. U kunt uw familiebericht voor de Gouwe Koerier en het Weekblad voor Waddinxveen aanleveren via fax 0172 - 447 350 of via e-mail advertentieverkoop@rngnieuwsbladen.nl Ook kunt u uw bericht sturen naar onderstaand adres. Dit kan tot uiterlijk dinsdag 13:30 uur onder duidelijke vermelding van krant, plaatsingsdatum, afzender, factuuradres en telefoonnummer. Voor controle op de ontvangst kunt u bellen met de advertentieafdeling 0172 - 447 330. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 0172 - 447 330, ma. - do. van 08.30 - 17.00 uur vr. 08.30 - 15.00 uur Postbus 33, 2400 AA Alphen aan den Rijn ■“Mo Boskoop: D.C.P. van 't Wout (in herinnering) J. van 't Wout-Dorst Hazerswoude: G. van 't Wout (m herinnering) C. van 't Wout-van Veen Bergambacht: C.P Laban-van 't Wout M.C. Laban Hazerswoude: J. van 't Wout E. van 't Wout-Bregman Bleiswijk: J. van der Knaap (in herinnering) P.H. van 't Wout L. Traa Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle ver zorging van Corrie en de kinderen. Donderdag 30 juli zal er een gedenkdienst om 11.00 uur plaatsvinden in de Rozen burcht, Rozenlaan 2 te Boskoop, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats zul len begeleiden op de algemene begraaf plaats aan de Roemer. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Rozenburcht. Laat kinderen met een handicap weer meetellen,

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 4