DE LAATSTE WEEK GEHELE DAMES- EX HEHEX'ZOMERCOLLECTIE EXTRA 50% KORTING OP ALLE AFGEPBLISDE All'll KELEX H I VAKANTIE VAN 3 T/M 17 AUGUSTUS Inspraakpunt Spoedaanpak wegen Inspraak uitvoeringsbesluiten ten behoeve van het wegaanpassingsbesluit Plusstrook A12 Woerden - Gouda F ■NIEWilg 4- Expertisecentrum Publieksparticipatie www.inspraakpunt.nl a Wat gebeurt er met uw reactie? Achtergrond Nadere informatie i V Koninginneweg la 2771 DN Boskoop Tel. (0172)21 31 29 ss -.-- Driebruggen EVF1 4 I De Plusstrook A12 Woerden - Gouda is onderdeel van de Spoedaanpak Wegen. Rijkswaterstaat pakt dertig hardnekkige knelpunten op de weg versneld aan om de doorstroming te verbeteren en de reistijd betrouw baarder te maken. Bij deze dertig projecten gaat nog vóór mei 2011 de schop de grond in. Tien projecten worden voor die tijd opgeleverd. Het gaat om uitbreiding van een snelweg met één rijstrook of met een spitsstrook. Doel is een land waarin het goed wonen en werken is; een land waarin mensen vlot kunnen bewegen en veilig kunnen leven. Van 30 juli tot en met 9 september 2009 liggen 2 aan vragen voor uitvoeringsbesluiten en 1 ontwerp-Verkeers- besluit ten behoeve van het wegaanpassingsbesluit Plusstrook A12 Woerden - Gouda ter inzage. Deze uitvoeringsbesluiten en het ontwerp-Verkeers- besluit doorlopen een inspraakprocedure overeenkomstig de Spoedwet wegverbreding en de Algemene wet bestuursrecht. Op grond daarvan kunt u tot en met 9 september 2009 uw zienswijze op de inhoud van bovengenoemde besluiten kenbaar maken. Reeuwijk Reeuwijkse Plassen 9 september 2009 gedurende de reguliere openingstijden ter inzage op de volgende locaties: - de gemeentehuizen van Bodegraven, Gouda, Montfoort, Reeuwijk, Waddinxveen en Woerden; - de bibliotheken van de provincie Zuid-Holland in Den Haag en de provincie Utrecht in Utrecht; - de bibliotheek van Rijkswaterstaat, dienst Zuid-Holland in Rotterdam; - de bibliotheek van Rijkswaterstaat, dienst Utrecht in Nieuwegein; - het kantoor van het Wegendistrict Haaglanden in Den Haag; - het kantoor van het Wegendistrict Utrecht in Utrecht; - de bibliotheek van het hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden in Houten; - de bibliotheek van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, bureau LASER in Dordrecht; - de bibliotheek van het ministerie van Verkeer en Waterstaat in Den Haag. Uw schriftelijke zienswijze en/of opmerkingen kunt u uiterlijk 9 september sturen naar: Inspraakpunt/Expertisecentrum Publieksparticipatie Uitvoeringsbesluiten A12 Woerden - Gouda Postbus 30316 2500 GH Den Haag U kunt ook via internet uw zienswijze en/of opmerkingen kenbaar maken: www.inspraakpunt.nl. Het Inspraakpunt/Expertisecentrum Publieksparticipatie bundelt alle reacties en stuurt deze onder andere naar de minister van Verkeer en Waterstaat en de betrokken bestuursorganen. Na bekendmaking van het wegaanpas singsbesluit worden alle uitvoeringsbesluiten door het betrokken bevoegd gezag vastgesteld en in één keer bekendgemaakt. Vervolgens begint de beroepstermijn tegen het wegaanpassingsbesluit en alle uitvoerings besluiten op hetzelfde moment. Gelijktijdig met de tervisielegging van het ontwerp- aanpassingsbesluit (OWAB) en MER ten behoeve van de Plusstrook A12 Woerden - Gouda (4 juni tot en met 15 juli 2004) hebben ook de benodigde aanvragen voor uitvoeringsbesluiten ter visie gelegen. Naar aanleiding van de inspraak is het plan op een aantal onderdelen aangepast. Dit heeft ook gevolgen voor een tweetal aanvragen voor uitvoeringsbesluiten en een ontwerp- Verkeersbesluit. Het betreft: -'bouwaanvragen voor geluidsschermen bij de gemeenten Reeuwijk en Waddinxveen; - ontwerp-Verkeersbesluit van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Waar kunt u de aanvragen voor de uitvoerings besluiten en het ontwerp-Verkeersbesluit inzien? De aanvragen voor de uitvoeringsbesluiten en het ontwerp-Verkeersbesluit liggen van 30 juli tot en met Hoe kunt u uw zienswijze en/of opmerkingen kenbaar maken? U kunt van 30 juli tot en met 9 september 2009 uw zienswijze op de aanvragen voor uitvoeringsbesluiten en het ontwerp-Verkeersbesluit schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Voor het opvragen van de aanvragen voor de uitvoe ringsbesluiten en het ontwerp-Verkeersbesluit, alsook voor het verkrijgen van nadere informatie over de inhoud van het project kunt u contact opnemen met de afdeling communicatie van Rijkswaterstaat dienst Zuid-Holland, telefoon 010 402 65 15. Voor inlichtingen over de procedure kunt u contact opnemen met het Inspraakpunt/Expertisecentrum Publieksparticipatie, telefoon 07.0 351 87 71. Indien u van de mogelijkheid gebruik wilt maken monde ling te reageren, verzoeken wij u vriendelijk dit vóór 1 september 2009 kenbaar te maken aan het Inspraakpunt/ Expertisecentrum Publieksparticipatie, telefoon 070 351 87 71. Woerden

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 8