Hawaïaanse klanken in zorgcentrum I Je wordt er gewoon hartstikke vrolijk van zwemvierdaagse WADDINXVEEN Ingezonden brieven I verhaal over chocolade Open Dag w waddinxveen Politie zoekt getuigen Auto raakt van de weg O 3 ■Hi de stap voor Wanneer neemt u Ramen Deuren Schuifpuien WADDINXVEEN WADDINXVEEN Lieftink WADDINXVEEN Gevels Serres Vouwwanden Produktieweg 17* Alphen a/d Rijn T 0172 46 96 70 www.lieftink.nl SHBhH WADDINXVEEN WADDINXVEEN Eigen foto Foto: Ruud Groot De Swinging Hawaiians in actie. SCHÜCO K J»*.» Marleen Kroes - van der Maas Lid VVD fractie contant worden betaald. Volgens Diana zijn er drie redenen om Zumba uit te proberen. “Het is een vorm van trainen die je de hele dag kunt doen, het is een effectieve aerobic-workout en het laat mensen zien dat ze op dit soort muziek kun nen dansen, terwijl ze nooit gedacht hadden dat ze dat in zich hadden.” Maar volgens de eigena resse is het het allerbelangrijkste datje er vrolijk van wordt. “Je bent constant met je hele lichaam de zwem4daagse mag iedereen deelnemen die in het bezit is van een A-diploma. Als de banen ge zwommen zijn, is er tevens ruimte om recrea tief te zwemmen. Deelnemers kunnen zich laten sponsoren voor een goed doel. Dit jaar is dat voor Unicef. Het betreffende project zorgt voor schoon drinkwater voor de kinderen in Niger. De kosten voor de zwem4daagse zijn 7,50 euro voor de hele week. Inschrijven kan bij de kassa van Zwembad de Sniep (Sniepweg 13d te Waddinxveen). Voor meer informatie: 0182-630444 ding van Sonja van Ham een gezelligheidsmid- dag waarbij zowel bewoners van het zorgcen trum, als andere genteresseerden welkom zijn. Zo staat er op 11 september een bruin café op het programma, op 18 september een modeshow van Harry Kerkhofs en op 30 september een op treden van zanggroep Cheerio. Voor meer informatie over de activiteiten in zorgcentrum Souburgh kunt u telefonisch con tact opnemen met Marian de Gelder (0182- 61 43 66). e Marchandzaal in zorgcentrum Sou burgh was vrijdagmiddag volledig bezet tijdens een sfeervol optreden van de Swinging Hawaiians uit Den Haag. Hawaiian-gitarist Ad Schenk zorgde met de gitaristen Ger en Ron Hanson en leadzan ger Wim van Lien voor de typisch Hawaiaanse sfeer, waarbij de dans werd verzorgd door Diana. Regelmatig organiseert het ‘Team Welzijn' met Yvonne van Gent en Manda van Eijk onder lei- De politie is op zoek naar getuigen die meer kunnen vertellen over verschillende inbra ken in een huis op het oude terrein aan de Noordegraaf. In de afgelopen drie maanden is daar drie keer ingebroken. De woning ligt aan de doorgaande route van Waddinxveen naar Boskoop, waarlangs de weg de Noorka- de loopt. Getuigen kunnen contact opnemen met de politie via het nummer 0900-8844. "-x - ramen fabriek - •A in beweging en je bent lekker in een groep be zig. Na een les ben je helemaal opgeleefd. Ik raad iedereen aan het eens te proberen.” Vanavond (woensdag) is er een introductieles Zumba. Ge ïnteresseerden kunnen tegen een kleine bijdra ge kennismaken met swingende fitnessprogram ma. Kijk voor meer informatie op www.dfasport. nl. Diana’s Free Aerobics is gevestigd aan de Anna van Burenstraat 8. Een 28-jarige automobilist uit Den Haag is za terdag met zijn auto van de weg geraakt op de Beijerincklaan. De man kwam vanaf de rijks weg A12 waar hij onderaan de afrit vermoe delijk een epileptische aanval kreeg. Hij ver loor daardoor de controle over zijn auto die spinde en in een droogliggende sloot terecht kwam. Zowel de traumahelikopter als de brandweer kwamen ter plaatse. De man werd uit zijn auto gehaald en per ambulance over gebracht naar het EMC in Rotterdam. 7 Door Tim Tempelaars Zumba: dansen op Latijns-Amerikaanse klanken I et is echt zo. Na iedere les ben je hele- maal blij." Eigenaresse Diana, van Di- H ana’s Free Aerobics, heeft het over de nieuwe trend in fitnessland: Zumba. Zumba is een fitnessprogramma gebaseerd op Latijns-Amerikaanse dans en muziek waar jong en oud aan mee kan doen. “Dat is zeker een van de voordelen. Zumba is voor iedereen”, vertelt Diana. “Volwassenen en kinderen kunnen zonder problemen een lesje Zumba volgen. Bovendien maakt het niet uit of je kan dansen. Ook als je niet kan dansen, is het toch leuk om mee te doen. Ik zie vaak mensen in de beginfase een beetje verle- gen doen. Maar later komen ze er dan goed in en is die verlegenheid helemaal verdwenen." Vanaf maandag is het mogelijk Zumba-lessen te volgen bij Diana's Free Aerobics. Van 19.30 uur tot 20.30 uur klinken de Latijns-Amerikaanse klan- ken. Donderdag 27 augustus is er opnieuw een les. Op woensdag 26 augustus is het de beurt aan de kinderen in de leeftijdscategorie 12-15 jaar. De j les voor deze kinderen start om 19.00 uur. Kinde- ren in de leeftijdscategorie 8-12 jaar zijn op vrijdag 28 augustus om 18.00 uur aan de beurt. Deelnemers aan deze lessen hoeven geen lid te zijn van Diana’s Free Aerobics en hoeven ook geen inschrijfgeld te betalen. Er kan iedere les I n zwembad De Sniep vindt van maandag 24 augustus tot en met vrijdag 28 augustus de I veertigste zwem4daagse van Waddinxveen plaats. De deelnemers zwemmen vier da gen lang 250 of500 meter per dag. Na deze vier dagen kunnen zij een medaille verdienen. In to taal zijn er vijf dagen om deze afstanden te zwem men, zodat men één dag over kan slaan. Elke dag kan er gezwommen worden van 16.00 tot en met 18.00 uur of van 18.00 tot en met 20.00 uur. Aan w Waddinxveen organiseert komende zater dag de jaarlijkse Jeugd Open Dag. De Jeugd Open Dag is een jaarfeest voor zowel eigen jeugd van 5 tot 13 jaar alsook voor niet-le- den. Op de open dag zijn meerdere attracties te vinden en kan er geoefend worden met be paalde spelonderdelen. Deelname is gratis. Inschrijving voor de spelactiviteiten start om 9.45 uur. Om 10.30 start de Open Dag. Alle deelnemers krijgen een gratis lunch. Ook de vrouwelij ke voetbalsters worden niet vergeten door w Waddinxveen. Om 13.00 uur speelt Meisjes junioren Ml een oefenwedstrijd tegen Quick Boys meisjes Ml en geeft FC Utrecht speel ster Lesley Landweer een clinic aan meisjes van 5 tot 13 jaar. Tegelijkertijd nemen hoofdtrainer Edwin de Bruin en Excelsior voetballer Leen van Steen- sel (tevens trainer Waddinxveen Al) de 13 en 14 jarigen met een speciale training onder handen. De dag wordt om 15.00 uur afgesloten met een bijzondere oefenwedstrijd. De talentvolle Al van Waddinxveen daagt dan de senioren selectie van Waddinxveen 1 uit. I n het weekblad van 15 juli 2009 reageert I de heer Nap uit Waddinxveen n.a.v. een I vraag die is gesteld tijdens het vragen- I halfuur raadsleden in de raadsvergade ring van 1 julij.l. Daar is door mij, als WD raadslid, de vraag gesteld over de vertraging en de problemen bij de reconstructie van het Noordeinde. De provincie is opdrachtgever, maar de gemeen te heeft de plicht ervoor te zorgen dat alles correct en volgens afspraak verloopt en aan gezien er bij dit project veel misgaat, mijnheer Nap, heb ik daar in de raadsvergadering aan dacht voor gevraagd. De WD fractie heeft mobiliteit, maar voor al verkeersveiligheid van onze weggebruikers hoog in het vaandel staan. Wellicht is het u niet ontgaan dat tijdens de afsluiting van het Noordeinde, het verkeer el ders in ons dorp voor veel drukte en onveilige situaties heeft gezorgd o.a. op de Noordkade en de Staringlaan, maar ook nu het Noordein de “tijdelijk” weer opengesteld is ontstaan er vreemde verkeerssituaties. Zoals u weet en ziet, ligt het Noordeinde er allerminst fraai bij: de bermen zijn nog niet ingericht, de parkeerplaatsen moeten nog ge maakt worden, de aansluiting met de Wadde is te smal en provisorisch ingericht, de roton de bij de Snijdelwijklaan ligt er haveloos bij en niet te vergeten de bushaltes, enz. enz. enz. De VVD heeft de stellige indruk dat er bij de reconstructie van het Noordeinde niet effi ciënt gewerkt wordt en dat alle tijdschema’s bij lange na niet gehaald#worden. Dit houdt in dat er “extra” overlast is en dat het de provin cie meer (gemeenschaps-)geld zal gaan kos ten Ook de bereikbaarheid van de burgerwonin gen en de bedrijven liet nogal eens te wen sen over. Je zult met je bedrijf, b.v. Hubo, maar afhan kelijk zijn van een goede bereikbaarheid, dan heb je slechte maanden achter de rug, dat kan ik u verzekeren. Wij, als VVD fractie, hebben in de desbetref fende raadsvergadering aandacht voor deze problemen gevraagd. Geachte mijnheer Nap, misschien iets te snel geoordeeld met uw chocoladeverhaal?? WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I IQ Woensdag 19 augustus 2009 I 17

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 19