3 !l lil jl I I Omroep west Gratis clinic bij SC Woerden jitae begint buitentraining Be Fair speelt gelijk met 1-1 Klaverjassen I II II I I i BoConcept "fa I s i WADDINXVEEN/GOUDA WADDINXVEEN WADDINXVEEN REGIO initiatief REGIO Tevreden WADDINXVEEN/REUTUM - X' -.JJ';,;-4 .’.-/.ft.J. I I I ft y Eigen foto In voile vaart over het circuit w waddinxveen deelt de punten met DCV MAS Kijk op www.boconcept.nl voor meer informatie. Sport DESIGNSALE met kortingen tot 50% op showroommodellen. Alle lederen banken zeer aantrekkelijk geprijsd in leder Rio, in de kleuren zwart, wit en bruin. Jordy Groen stond erbij en keek er naar. Het antwoord van Waddinxveen liet niet lang op zich wachten. Peter van der Hoek speelde zijn man uit en via de combinatie met Dennis Faber bracht hij Yoeri van der Putten in stelling. Het fe nomeen VdP liet zien dat hij het scoren tijdens het zomerreces niet is verleerd, 1-2. worden, daar kunnen we alleen maar ongelofelijk trots op zijn. Op het gehele team wel te verstaan." Op zaterdag 5 september staat de volgende NK- wedstrijd op het programma voor Van Vliet Ra cing. In Halle gaat Rene van Vliet proberen weer een stapje dichterbij te komen bij zijn doestelling: bij de eerste vijf in het klassement eindigen. BoConcept Waddinxveen Kanaaldijk 32,2741 PA Waddinxveen T: 0182 64 97 44 DESIGNSALE IN WADDINXVEEN KORTINGEN TOT 50% Ook voor de taekwondoka’s van de JITAE Taekwondo Club zit de vakantie er weer op. Vorige week is er gestart met de buitentrai ning op het voetbalveld van Olympia in Gou da. Per 1 september wordt gestart met de zaaltraining. Op 19 september start JITAE, met eigen clubkampioenschappen in Gou da. In oktober bestaat de Taekwondo Club vijfjaar. De voetballers van Be Fair zijn er zaterdag niet in geslaagd de tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding winnend af te sluiten. In de uitwedstrijd bij Rozenburg werd met 1-1 ge lijk gespeeld. In de eerste wedstrijd van de voorbereiding had het team van de nieuwe trainer Mark Weel het Bodegraafse Rohda ‘76 met 9-1 van de mat geveegd. Weel was rede lijk tevreden over de tweede oefenwedstrijd. “Het ging goed. Ik kon echt dingen terugzien die we op het trainingsveld geofend hadden. En dat is goed.” Ondanks een nog niet geheel complete selectie is de trainer tevreden over de voorbereiding tot nu toe. Gisteren heeft Be Fair de eerste ‘echte’ wedstrijd van het sei zoen gespeeld. Er moest tegen DONK uit Gouda voor de beker gevoetbald worden. He laas kon de uitslag van die wedstrijd niet meer worden meegenomen in het Weekblad. Za terdag spelen de Waddinxveners op eigen ter rein een oefenwedstrijd tegen Oegstgeest. De daaropvolgende dinsdag staat er opnieuw een bekerduel op het programma. Haastrecht is dan de tegenstander. Lees volgende week een uitgebreid interview met de nieuwe trai ner Mark Weel in het Weekblad voor Wad dinxveen. Stichting Wijkwerk De Zuidplas organiseert vrijdagavond alweer haar laatste zomerkla- verjasavond. Geïnteresseerden kunnen dan terecht in Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 552 te Waddinxveen. De avond begint om 20.00 en er wordt gespeeld volgens het Rotterdams sy steem. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Toe gang is Euro 2,50 per persoon. Voor meer in formatie: Jan van Velzen 0182-611171. Vanaf september is het mogelijk iedere eerste vrij dag van de maand te klaverjassen. De speeld- data zijn: 4 spetember, 2 oktober, 6 november en 4 december. Ter gelegenheid van het driejarig bestaan van John’s Soccer School is er eén gratis voetbal- clinic op 30 augustus bij SC Woerden, die begint om 10.00 uur en duurt tot 11.30 uur. Iedereen uit de regio Alphen, Gouda, Wad dinxveen, Bodegraven en Woerden kan mee doen. Opgeven kan door een mail voorzien van naam, team en club te sturen naar info@ johnssoccerschool.nl. In de tweede helft nam Waddinxveen het initi atief en ontstond er druk wisselverkeer waarbij nieuwelingen lieten zien dat kwantiteit en kwa liteit hand in hand kunnen gaan. Halverwege de tweede helft wisselde de Bruin nogmaals vijf spe lers en hanteerde hij verder het systeem van het Nederlands elftal. Maar, net als de Engelsen toon de ook DCV veerkracht en bracht de stand weer in evenwicht, 2-2. Een kwartier voor tijd zette Michael de Zwart de Sniepbewoners opnieuw op voorsprong. Hij scoorde mooi uit een afgeslagen corner. Het slotakkoord was toch voor DCV dat hierbij hulp kreeg van het centrale duo van Waddinx veen. De spits van de Krimpenaren ontfutselde de verdedigers de bal, omspeelde Groen en maak te de 3-3. Bij een poging om de goal te voorkomen kwam Henos Michael onaangenaam met de doel paal in aanraking. monteurs prima werk hadden verricht. De Sub aru Impreza lag al na bocht twee op kop. Wat volgde was een spannende tweestrijd tussen Rene en een concurrent waarbij de Waddinxvener uit eindelijk het onderspit moest delven. Maar de blijdschap was er niet minder om. “Dit voelt voor ons als een overwinning. Op deze manier tweede De sportredactie van Omroep West is in middels al weer geruime tijd bezig met haar sportprogrammering. Meer informatie over de diverse programma’s vindt u op www. westonline.nl. deweg de wedstrijd paste trainer Edwin de Bruin de nieuwelingen in. Zo konden Dennis Blom en Wesley Bruins (beiden Jodan Boys), Peter van der Hoek (Gouda zaterdag) en Joeri Mulder (ONA) la ten zien wat ze in huis hebben. DCV nam het ini tiatief en probeerde via een verzorgde opbouw de Waddinxveners omver te spelen. De geel-zwar- ten acteerden aanvankelijk rommelig, maar deel den na twintig minuten wel de eerste tik uit. Het was Dennis Faber die er over de rechterkant van door ging. Zijn afgemeten voorzet bereikte Oz can Ahyan die goed binnenkopte, 0-1. Na een half uur kwam het antwoord van DCV. Uit een counter tekende de Krimpener rechtsbuiten met een stift de gelijkmaker in het doel, 1-1. Keeper Edwin de Bruin toonde zich een tevreden man. ‘De voorbereiding loopt tot nu toe voorspoedig. De opkomst is goed, de nieuwelingen zijn goed opgevangen door de selectiespelers en, niet on belangrijk, de sfeer binnen de groep is buitenge woon goed te noemen.’ Gisteravond heeft Waddinxveen voor de beker te gen tweedeklasser BVCB gespeeld. Zondag 23 au gustus oefent Waddinxveen uit tegen Stolwijk (14.00 uur) Dinsdag 25 augustus speelt Waddinxveen op ‘De Sniep’ voor de beker tegen derdeklasser Berkel. Die wedstrijd begint 19.00 uur. Jlk utocrosser Rene van Vliet heeft za- H W terdag tijdens de vierde NK-wedstrijd een goede prestatie neergezet. De Jv Waddinxvener, die over een zijn ei gen raceteam beschikt: Van Vliet Racing, eindig de als twee. Door deze prestatie schoofhij in het algemeen klassement op van plaats acht naar de zesde stek. In de drie eerdere NK-wedstrijden had Van Vliet herhaaldelijk te maken gehad met pech in de fina le. Dit keer bleef zijn Subaru Impreza echter ver stoken van problemen en kon hij voor het eerst dit seizoen racend over de finish komen. Vanaf de eerste kwalificatiemanche liep het al goed in Reu- tum. Van Vliet pakte direct na de start de koppo sitie en gaf deze niet meer af. In de tweede kwa lificatiemanche werd de Waddinxvener tweede. In de derde en laatste kwalificatiemanche was het even schrikken voor een het raceteam. Een mede- coureur reed vol op het voorwiel van Rene in en daarbij brak de stuurstang en kon de eindstreep in de manche niet gehaald worden. Ondanks deze tegenvaller plaatste de Waddinxveners zich toch als derde voor de finale. Maar voordat de finale ook daadwerkelijk gereden kon worden, moest er door het Van Vliet Racing team flink gesleuteld worden aan de Subaru om de gele auto rijklaar te krijgen. Een operatie die maar ternauwernood slaagde. Al vanaf de start in de finale bleek dat de Goede prestatie autocrosser van vliet Door Ton van Bemmel WADDINXVEEN/ KRIMPEN AAN DEN IJSSEL ■k a zeven trainingen was het afgelopen zondag voor vv Waddinxveen tijd I voor de eerste oefenwedstrijd. Tegen- wi stander was DCV 2, dat uitkomt in de reserve eerste klasse. Het leverde een prima oe fenpot waarin de punten (3-3) werden gedeeld. De Krimpenaren die al twee oefenwedstrijden in de benen hadden (beide gewonnen) waren daar mee vooraf in het psychologisch voordeel. Wad dinxveen startte met het elftal waarmee het in het vorige seizoen succesvol met een periodetitel was geëindigd. De selectie voor dit jaar is sterk uitgebreid. Gaan- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I Dl Woensdag 19 augustus 2009 I -L

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 21