I OPENDAG zijerveld ALLES OVER KUNSTGEBITTEN I Bodegraven Mondzorg op zaterdag 12 september 2009 van 10.00 - 17.00 uur op Vrije Nesse 24, Bodegraven J 1 Wist u dat OPERATIONEELASSISTENTINKOOP m/v fulltime VRACHTWAGENCHAUFFEUR m/v fulltime g cheese unlimited Wilt u weten wat de beste oplossing is nodigt u graag uit u niet zonder gebit hoeft rond te lopen? wij uw kunstgebit weer passend kunnen maken? De wens van wijlen mevrouw Heemskerk (voorheen eigenaresse) om de praktijk voort te laten bestaan is uitgekomen. De praktijk zal doorgaan onder de naam Bodegraven Mondzorg en worden geleid door de heer drs. T.X. de Jong, tandarts - implan- toloog en mevrouw I. Sabic, tandprotheticus. Hun samenwerking is op een spontane manier tot stand gekomen en inmiddels werken zij al jaren samen in Amersfoort. Kunt u niet komen? Dan zien wij u graag tijdens een vrijblijvende afspraak. Hiervoor kunt u bellen naar 0172 - 611 799. Loop gerust binnen om te kijken wat we voor u kunnen betekenen! De koffie staat klaar. uw maximale eigen bijdrage €250 is voor een uitneembaar implantaatgedragen kunstgebit? u om de vijfjaar vanuit de basisverzekering voor 75% een nieuw gebit vergoed krijgt? Professioneel en met zorgkwaliteit, een persoonlijke benadering Kliniek voor Gebitsprothese - Implantologie - Mondhygiëne (voorheen tandprothetische praktijk Heemskerk) BHHM MB En voor de afdeling expeditie en transport zijn wij op zoek naar een: In verband met uitbreiding van onze afdeling inkoop zijn wij op zoek naar een nieuwe collega: Wat bieden wij: uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden; een uitdagende functie in een werkomgeving met een open sfeer; volop ontwikkelingskansen en de vrijheid om binnen de organisatie verbeteringen door te voeren. Functie-eisen: minimaal z a 3 jaar ervaring met het inkopen van producten, waarbij ervaring binnen de kaasbranche gewenst is; opleiding HBO niveau, aangevuld met een commerciële -- en/of inkoopmanagcmentopleiding; goede communicatieve vaardigheden met een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een pré en een goede beheersing van de Franse en/of Duitse taal in woord en geschrift is gewenst; een zelfstandig werkende assistent die planmatig kan denken en werken; een enthousiaste, flexibele, assertieve, stressbestendige, initiatiefrijke en commerciële instelling: computerervarmg met Windows Microsoft Office (met name Word en Excel). Heeft u nog vragen? Neemt u dan voor de functie van Operationeel Assistent Inkoop contact op met Yvonne Bos (y.bos@teijervefdfbod.nl) telefoonnummer 0172-630100 en voor de vrachtwagenchauffeur met de planners expeditie (expedftie@teijerveldfood.nl) telefoonnummer 0172-630100 of kijk op onze website: www.zijerveldfood.nl Functie-inhoud: IJ bent samen met de Inkoop Manager verantwoordelijk voorde inkoop van de productgroepen Hollandse en Buitenlandse kaas en aanverwante artikelen, U rapporteert aan de Inkoop Manager, U zorgt voor: productmanagement; her aanvragen van offertes bij (nieuwe) leveranciers en het onderhouden van contacten met leveranciers en contact leggen met nieuwe leveranciers: kostprijsberekeningen; deelname aan het operationeel inkoopoverieg; het bewaken van actiepunten in overleg met de Inkoop Manager; het behandelen van promotionele activiteiten; overige voorkomende operationele werkzaamheden. Heeft u interesse in een van deze functies? Stuur dan zo spoedig mogelijk uw curriculum vitae met een bondige motivatie en uw functievoorkeur naar mevrouw A.P. Aantjes van Personeelszaken, Postbus 52,2410 AB Bodegraven. E-mailen heeft onze voorkeur: a.aantjes@teijerveldfood.nl. Zijerueld, gevestigd op hef industrieterrein Broekvelden in Bodegraven, is een modern kaasbednjf met ruim 250 medewerkers. We zijn actief in de verkoopkannen. traditionele verkoop, retail en export. Ons speerpunt is excellentie in performance, waarvan verkoop een belangrijk onderdeel uitmaken. Bij ZijerveU draait het zowel om de kwaliteit van onze producten cis de kwaliteit van onze dienstverlening naar onze klanten toe Mede hierdoor zijn we een betrouwbare partner voor alle spelers in de kaasketen. Functie-eisen: Voor deze zelfstandige en veelzijdige functie zoeken wij een enthousiaste, betrokken en accurate team player die in het bezit is van rijbewijs C en E, een chauffeursdiploma CCV-b en goede contactuele eigenschappen. Wat bieden wij: uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden: een uitdagende functie in een werkomgeving met een open sfeer; volop ontwikkelingskansen en de vrijheid om binnen de organisatieverbeteringen 4 door te voeren. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: volgens de geplande route afleveren van onze goederen met trekker/opiegger of bakwagens: zelfstandig laden en lossen van onze goederen, zowel handmatig als m.b.v. een handpallettruck; het op een correcte wijze voeren van de bijbehorende administratie, zoals afleverbewijzen, vrachtbrieven, retouren. en ritlijsten; naleven en uitvoeren van de interne richtlijnen en de afgesproken HACCP procedure; temperatuurregistratie uitvoeren op de aangegeven tijden; temperatuur meten en registreren van af te halen goederen en retouren; het als een goed huisvader onderhouden van het tot hem ter beschikking gesteld materiaal: op verzoek assisteren bij het laden van de vrachtwagen.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 17