Weet u de weg inuw woonplaats? I b I 0 Jack Boot Heb 'f leven lief! 5 Jack Boot Jack Boot Jack was directeur van ons bedrijf f De liefdevolle zorg, waarmee Petra, Evelyn-en Nicky hem omringden, zuilen wij nooit vergeten. Wij staan om jullie heen. Diep onder de indruk en vol bewon dering voor de moed, de kracht en het optimisme, waarmee onze neef en voormalig zakenpartner zijn ziekte heeft gedragen, nemen wij met pijn in ons hart afscheid van Verdrietig en verslagen zijn wij nadat we hebben kennisgenomen van het over lijden van Wij wensen Petra, Evelyn en Nicky, fami lie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Nog vol plannen en geestdrift en on danks zijn ziekte middenin het leven. Onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom. Rijneveld 51 2771 XX Boskoop Inspirerend en Motiverend Vakkundig en Professioneel Sociaal en Samenbindend Namens het voltallige personeel Boot Co Boomkwekerijen G.A.Boot - van Eek Ellen Boot en Ryan Boer Desirée, Jeroen J.P.Drent G.A.M. Drent-Hubbeling Gerjo en Kees Muilwijk Niels, Koen, Frank Hanneke en Kevin Gullen Kathleen, Brendan Ellen en Erik Radder Bob, Annemarie, Tom, Chiel Niemand valt.. of hij valt in Uw handen en niemand leeft.. of hij leeft naar U toe Jack Boot Wim van Eek Tiny van Eck-Oosterwijk Petra Drent Evelyn Celyn Nicky Samen Samen waren wij Samen zijn we Samen blijven we Samen Annie Iti Word vrijwilliger en help een vluchteling op weg! De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden op 1 september op de alge mene begraafplaats aan de Roemer in Boskoop. Jan de Pater ■Man KM 20 april 1959 26 augustus 2009 KA 25 augustus 2009 in de leeftijd van 95 jaar. Si 29 augustus 2009 in de leeftijd van 90 jaar. Geen bloemen. OPA DE PATER Maikel Marvin en Kim namens de kinderen ■m ’nieuwsbladen] Geloofd zij God met diepst ontzag. Ps. 68:10 De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats “Thijmhof”, Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen omstreeks 12.30 uur. Een Opa sterft altijd te vroeg al wordt hij nog zo oud. je bidt dat God hem sparen zal omdat je van hem houdt. Als langzaam het bewustzijn hem verlaat, het leven afgebouwd. Bid je dat God hem halen wil omdat je van hem houdt. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden in de aula van voornoemd uitvaartcentrum op donderdag 3 september om 11.30 uur. Onze oprechte dank gaat uit naar het team van Souburgh en dr. Bac voor de liefdevolle verzorging van onze vader, de heer J. de Pater. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in “Gouwehof”. Nelie en Bram Ab in herinnering Wouda en Dirk Marja en Pierre Jan en Elsa Greet en Spank Kleinkinderen Achterkleinkinderen Huub Oosterhuis (1959-2009) Zorgcentrum Boskoop Correspondentieadres: M.A. van den Ent-Goudriaan Windakker 53 2771 LD Boskoop De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden op de algemene begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. De crematie heeft inmiddels plaatsgevon den. Correspondentieadres: H. Versluis-Vierstra Eksterdreef 69 2743 EB Waddinxveen Onze waardering gaat uit naar allen die haar in Zorgcentrum Boskoop zo liefdevol hebben verzorgd. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijnhulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. Ria en Arie Lyda Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vluchten doe je niet zomaar. Als de situatie in je land levensgevaarlijk is, kün je niet anders. Vervolgens moet je in een nieuw land, in een doolhof van instanties, de weg zien te vinden. Vrijwilligers van Vluchtelingenwerk begeleiden vluchtelingen bij het opbouwen van een nieuw bestaan in Nederland. Ook in uw woonplaats. Wilt u ook een vluchteling op weg helpen? Als vrijwilliger kunt u écht verschil maken. Hennie en Teun Hannie en Kees in herinnering Tine in herinnering en Aad Willie en John Greet en Ab Meinte in herinnering èn Els Ina en Kees Kleinkinderen Achterkleinkinderen MARIA GOUDRIAAN-VAN RIJSWIJK Marie Sinds 16 augustus 2005 weduwe van Rien Goudriaan MARIA VIERSTRA - VAN VELDE - Marie - weduwe sinds 20 september 2005 van Riekele Vierstra rtj Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan onze zorgzame moe der, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Vandaag 26 augustus 2009, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in CVU uitvaartcentrum “Gouwehof”, Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op woensdag 2 september tussen 19.00 en 20.00 uur. Bel 09001000800 (lokaal tarief) of ga naarwww.weetudeweg.nl Correspondentieadres: W. Versteeg-de Pater Rigoletto 44 2926 PH Krimpen aan den IJssel 26 oktober 1922 Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader sinds 19 februari 2006 weduwnaar van Woutertje de Pater-van de Braak Vluchtelingenwerk Nederland U kunt uw familiebericht voor de Gouwe Koerier en het Weekblad voor Waddinxveen aanleveren via fax 0172 - 447 350 of via e-mail advertentieverkoop@rngnieuwsbladen.nl Ook kunt u uw bericht sturen naar onderstaand adres. Dit kan tot uiterlijk dinsdag 13:30 uur onder duidelijke vermelding van krant, plaatsingsdatum, afzender, factuuradres en telefoonnummer. Voor controle op de ontvangst kunt u bellen met de advertentieafdeling 0172 - 447 330. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 0172 - 447 330, ma. - do. van 08.30 - 17.00 uur vr. 08.30 - 15.00 uur Postbus 33, 2400 AA Alphen aan den Rijn

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 4