Diana's breidt uit I Fashion week(end) WADDINXVEEN Koninklijke onder scheiding voor Bosgra Agenda Een nieuw plafond in 1 dag! w 115 Win een abonnement of verrassing! PLfiMÉCO BOBO Vrijdag 25 september National Geographic jr. SPORT TEST: Donderdag 24 september BOEKENWURM: I Zaterdag 26 september Dinsdag 29 september wy 1Waarvoor gebruik je skistokken? a. Om te sturen b. Om te remmen c. Om mee af te zetten 3. Hoe stuurt een snowboarder? a. Door zijn bovenlichaam te draaien b. Met het stuur c. Door zijn voeten te verplaatsen 2. Welke soort muziek draaien skateboarders vaak? a. Klassiek b. Hip Hop c. Jazz Prof.ir. O.H. Bosgra samen met de burgemeester van Delft, mr. drs. G.A.A. Verkerk. Foto: Aad Kluijt zwepende Latijns-Amerikaanse muziek, door Lois, een nieuwe zeer gedreven leraar met een Latijns-Amerikaanse achtergrond. De lessen zijn op dinsdagavond van 18.15 tot 19.15 uur (vanaf 14 jaar) en op vrijdagavond van 18.00 tot 19.00 uur voor kinderen van acht tot 13 jaar. Bij DFA geldt: geen inschrijfgeld, geen lidmaat schap. U betaalt contant per les. Meer informatie is te vinden op de website www.dfasport.nl of te lefonisch bij Diana Zwanenburg tel. 612958. en de make-up door Mieke. Ook voor accessoi res kunt u in de Passage terecht; tassen van Tims shoes; Sylli Beads en Passion4Nails. Na de shows wordt het gezellig winkelen onder begeleiding van life pianomuziek verzorgd door Mos en Spet ter. Poelier Ton Martens en De Kaashakker zul len u delicatessen laten proeven. De shows vinden plaats om 11.00 en 14.00 uur. De toegang is gratis. Ook maakt u kans op een meta- morphosebon van honderd euro indien u de ko mende weken bij een van de deelnemende mode zaken een inschrijfformulier invult. Bij slecht weer zal er uitgeweken worden naar de showroom van Boonstoppel autobedrijven bij het Shell station. heeft hij zich tevens daadwerkelijk en actief inge zet voor de samenwerking met en kennisover dracht naar industriële partijen, waaronder Shell en Philips. De leidende rol die prof. Bosgra heeft genomen binnen de Delftse Universiteit, als af delingsvoorzitter en wetenschappelijk directeur van een universitair speerpuntonderzoek en later als onderzoeksadviseur van de decaan 3mE, te zamen met de internationale rol die de door hem opgebouwde onderzoeksgroep heeft kunnen ver werven, maken hem tot een coryfee van de facul teit en universiteit. Zijn coöperatieve manier van samenwerken en zijn visionaire wijze van onder steuning bieden aan mensen in zijn omgeving, maken hem tot een veelvuldig geraadpleegd en bijzonder gewaardeerd persoon. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 23 september 2009 19.15 uur Najaarsrit De Gouwe Rij ders - Eetcafé Zinne 20.00 uur Bingo - De Paddestoel 19.30 uur Lezing Christo - Immanuël- kerk Deze boekenwurm heeft gesmikkeld van het boek...Vier letters heeft hij al half opgegeten. Zie jij welke letters het waren? cesvol en is mede de oorzaak van de grote rol die Nederlandse onderzoekers internationaal spe len op dit vakgebied. Naast een voortvarende be stuurlijke rol, heeft prof. Bosgra gedurende een periode van vijfjaren leiding gegeven aan dit in stituut. Ook buiten de directe universitaire omge ving heeft prof. Bosgra zich op bijzondere wijze ingespannen om aan de maatschappelijke rol van de universiteit vorm te geven en deze uit te dra gen. Als voorzitter van de sectie Meet-, Regel- en Besturingstechnologie van de Stichting Postaca demisch Technisch Onderwijs (PATO) heeft hij vele jaren leiding gegeven aan het proces van op bouw van een hoog kwalitatief stuk postacade misch onderwijs voor cursisten uit de technische beroepspraktijk; gedurende zijn hele loopbaan Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. PLAFONDS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182 - 391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl s 8 s 09.00 uur Regionale brandweerwed- strijd - Van Uden, Noordka- de 09.00 -14.00 uur Rommelmarkt - De Padde stoel 09.30 uur Kindermarkt Bethelschool - Heggewinde 10.30 uur Trouwbeurs 't Groene Hart - Nesse 11.00 uur Modeshow Fashionweek end - Passage 14.00 uur Modeshow Fashionweek end - Passage 14.00 uur Straatspeeldag - R. Vis- scherstraat 15.30 uur Kookwedstrijd - Luifelbaan 10.30 uur Lange wandeltocht senio ren - Anne Frankcentrum 13.30 -17.00 uur Kinderkledingbeurs - Het Zuidhonk 14.45 uur Spelletjesmiddag SOOS - Anne Frankcentrum 20.00 uur Bingo avond - Anne Frank centrum Uw activiteit ook in deze agenda? Stuur vóór vrijdag 12.00 uur een emailbericht met daar in datum, tijdstip, naam en locatie van de ac tiviteit naar: weekbladvoorwaddinxveen@ rngnieuwsbladen.nl onder vermelding van AGENDA. WADDINXVEEN iana’s Free Arabic (DFA) heeft het les- aanbod uitgebreid. Dit vanwege het grote succes van de Zumbalessen die eerder dit jaar zijn geïntroduceerd. In de nieuwe lessen wordt Zumba gecombineerd met Salsa, Reggaeton en Merengue. Kortom, een zeer veelzijdige les waarbij plezier voorop staat en er ook nog eens een groot aantal calorieën ver brand wordt. De lessen worden gegeven op op- Hk H a New York, Londen, Parijs en Am- sterdam krijgt ook Waddinxveen zijn I eigen Fashion Week(end). Op zater- «H dag 26 september staat winkelcen trum de Passage die dag in het teken van mode. Er worden twee modeshows gehouden op het C1000 plein. De presentatie is in handen van Laura Vlasblom, bekend geworden met Frizzle Sizzle en meer re cent (2006) deelgenomen aan Sterren dansen op het ijs. Deelnemende winkels zijn It’s for Kids, La Mer, Monique Mode, Da Basto, Mulder Mannen mode, Greenfield en Blue Wave. De kapsels van de modellen worden verzorgd door Hairmaxx WADDINXVEEN/DELFT urgemeester G.A.A. Verkerk van de gemeente Delft heeft vrijdag 18 sep- J tember een Koninklijke onderschei- ■1^^ ding aan de heer O.H. Bosgra (inwo ner van Waddinxveen) uitgereikt. De uitreiking vond plaats ter gelegenheid van zijn afscheid van de Technische Universiteit te Delft. Hij is be noemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De heer Bosgra is op 13 juni 1944 te Groningen geboren. Gedurende zijn loopbaan van meer dan veertigjaren aan de Technische Universiteit Delft heeft prof. ir. Bosgra zich op een bijzondere wij ze verdienstelijk gemaakt voor de universiteit, het door hem bewerkte vakgebied van de meet- en re geltechniek in het bijzonder, de ontwikkeling van onderwijs en onderzoek in de technische weten schappen, alsmede de overdracht van ontwikkel de kennis naar industriële en maatschappelijke organisaties. Naast het opbouwen van een uitste kende onderwijs- en onderzoekgroep met grote internationale bekendheid heeft hij grote aantal len studenten en promovendi opgeleid en bege leid naar een succesvolle maatschappelijke loop baan (circa 500 afstudeerstudenten en circa 50 promovendi). Zijn inspirerende wijze van onder wijs geven en begeleiding, evenals zijn hoge eisen van kwaliteit, zijn daarmee een duidelijk handels merk geweest en hebben geleid tot een duide lijk herkenbare Bosgra-school. Mede op basis van prof. Bosgras initiatieven is er een zeer succes vol en internationaal vermaard samenwerkings verband ontstaan op het vakgebied en van de sy steem- en regeltechniek, het "Dutch Institute of Systems en Control” (DISC), dat nu sinds meer dan twintig jaren een landelijke PhD opleiding verzorgt voor promovendi van negen aangeslo ten universiteiten. Dit unieke samenwerkingsver band van wiskundigen en ingenieurs is zeer suc- Dei‘>*x*'»nwum)h. ^“eWvanhef ^'fetters heeft hij a °P9egeten. Zie jij RNG Nieuwsbladen mag namens BoBo, Okkie en National Geographic Ju nior enkele jaarabonnementen en/of verrassingspakketten weggeven. Het enige wat jij daarvoor hoeft te doen is uit de opgaven een keuze te maken en vervolgens aan de vragen die daarbij horen invulling te geven. Je kunt je oplossingen mailen aan info@rngnieuwsbladen.nl maar vermeld daarbij wel aan welke opdracht je hebt gewerkt (BoBo of National Geographic Junior), je volledige naam, adres, postcode en woonplaats, e-mailadres, telefoonnummer én leeftijd. Je kunt insturen tot en met 10 oktober 2009. Over de uitslag van de actie kan niet worden gecorrespondeerd. Gaenr’Pe'en en 'eren? a naar www.bobo.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 15