ERVAREN TEGELZETTER vrou w>n bedrijf vrouwsbusyness Kom naar de beurs op 8 oktober in zalencentrum de Brug, Dunantlaan 1 in Reeuwijk-Brug. U bent van harte welkom van 14.00 tot 20.00 uur. Kijk op www.vrouwenbusyness.nl voor het complete programma van de workshops en standhouders. Trifolium Weet u de weg in uw woonplaats? DEGRAAF I 1 ai Commissaris een initiatief van ‘Hete thee... oorzaak nr. 1 van brandwonden’ Meer informatie? www.brandwondenstichting.nl Word vrijwilliger en help een vluchteling op weg! NIERSTICHTING u. cn KIM Woondiensten Boskoop Vincent houdt van Kim. Zij geeft hem als nierpatiënt - met kwaliteiten om over juridische vraagstukken te kunnen adviseren- donateur van de Nierstichting. Word ook donateur. Kijk op www.nierstichting.nl Steun ons! Giro 20 21 22 CD MM D. de Graaf Onderhoud B. V. is onderdeel van De Graaf Beheer B.V., waaronder ook Bouwbedrijf De Graaf en De Graaf Exploitatie vallen. De Graaf is een middelgrote bouwonderneming die zich vanaf de oprichting in 1924 onderscheidt door het leveren van aansprekende kwaliteit. Het heeft zich hiermee een solide positie en uitstekende naam in de bouwbranche weten te verwerven. Kijk voor een uitgebreide indruk van ons bedrijf op de website: www. bouwbedrijfdegraaf. nl Gezien de actuele samenstelling van de raad, gaat de voorkeur uit naar een vrouw met aantoonbare binding met Boskoop. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het betegelen van keukens, badkamers of gedeelten daarvan in meestal bewoonde woningen. Voelt u zich uitgedaagd door deze verantwoordelijke functie binnen ons bedrijf en beschikt u over de gevraagde capaciteiten? Stuur of e-mail dan binnen 14 dagen een brief of e-mail met uw motivatie en curriculum vitae naar: D. de Graaf Onderhoud B.V., Postbus 14, 2750 AA Moerkapelle, t.a.v. de heer Hans Klijnsmit, teamleider. Telefoon (079) 593 12 40; e-mail: hansklijnsmit@bouwbedrijfdegraaf.nl Bellen mag natuurlijk ook! De persoon die wij zoeken heeft ook enige ervaring in stuc- en klein loodgieterswerk; heeft goede contactuele eigenschappen; kan zelfstandig werken en vindt het ook niet erg om alleen te werken; levert graag kwaliteit en houdt van aanpakken; is in het bezit van rijbewijs B-E. Voor deze functie bieden wij een leuke werksfeer in een gezond bedrijf; een goede beloning waaronder een bedrijfsauto woon-werkverkeer; vakanties in overleg, ook buiten de schoolvakanties is mogelijk. Trifolium Woondiensten is een financieel gezonde verhuurorganisatie in Boskoop, in 2000 ontstaan uit een fusie. Trifolium Woondiensten beheert ruim 1.900 woningen, ongeveer eenderde van het totaal aantal woningen in Boskoop. De missie van Trifolium Woondiensten is om zich actief in te zetten voor huisvesting van kwetsbare doelgroepen en het verbeteren van de leefbaarheid in de wijken. Daarnaast heeft zij zich als doel gesteld om de aantrekkingskracht van Boskoop als dorp te stimuleren waar mogelijk. Trifolium beweegt zich in een maatschappelijke en zeer snel veranderende omgeving dat grote eisen stelt aan de besturing van de organisatie, waarbij anticiperend- en aanpassingsvermogen succesfactoren zijn. Het aftredingsschema van de Raad van Commissarissen voorziet in een vacante positie per maart 2010 voor een: moed tijdens het dialyseren. En hoop bij het nu al ruim vijf jaar wachten op een donornier. Kim is De Brandwonden Stichting doet er alles aan om brandwonden te voorkomen en slachtoffers te helpen. Vluchten doe je niet zomaar. Als de situatie in je land levens gevaarlijk is, kun je niet anders. Vervolgens moet je in een nieuw land, in een doolhof van instanties, de weg zien te vinden. Vrijwilligers van Vluchtelingenwerk begeleiden vluchtelingen bij het opbouwen van een nieuw bestaan in Nederland. Ook in uw woonplaats. Wilt u ook een vluchteling op weg helpen? Als vrijwilliger kunt u écht verschil maken. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de or ganisatie verwijzen wij u naar de website: www.trifolium.nl. Reac ties kunt u zenden naar Trifolium Woondiensten Boskoop, t.a.v. de selectiecommissie, Zijde 27, 2771 EJ Boskoop. Per e-mail kan natuurlijk ook: k23@kpnplanet.nl. Bel 0900 1000800 (lokaal tarief) of ga naar www.weetudeweg.nl GEEFT TOEKOMST. —ONDERHOUD— Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VOORKOM BRANDWONDEN BIJ KLEINE KINDEREN! Procedure De commissaris wordt ge selecteerd door een onaf hankelijke selectiecommissie bestaande uit een lid van de huurdersvereniging SAVAH, een lid van de RvC en een extern deskundige. Honore ring geschiedt volgens het honoreringsschema Trifolium Woondiensten. Voor meer in formatie over de organisatie verwijzen wij u naar de websi te: www.trifolium.nl. Reacties kunt u zenden naar Trifolium Woondiensten Boskoop, t.a.v. de selectiecommissie, Zijde 27, 2771 EJ Boskoop. Per e-mail kan natuurlijk ook: k23@kpnplanet.nl. Als commissaris wordt u geacht onafhankelijk en onpartijdig te zijn ten opzichte van de andere raadsleden en de directie. U handelt integer, discreet en zonder last of rugge spraak. Het belang van Trifolium Woondiensten staat voorop. Het lidmaatschap vraagt van u als commissaris de kwaliteit om organisatieprestaties kritisch te kunnen analyseren, een teammentaliteit en de bereidheid voldoende tijd vrij te maken voor uitoefening van de functie. Basiskennis van de volkshuisvesting is voor alle commissarissen gewenst, evenals een actieve betrokkenheid bij het regionale maatschappelijk leven en kennis van locale (maatschappelijke) ontwikkelingen. Tevens vragen wij van u aantoonbare affiniteit met het huurdersbelang en met het huurderswerk. Voor de vacante positie zijn wij op zoek naar enthousiaste en betrokken kandidaten met relevante juridische kennis en/of ervaring op academisch werk- en denkniveau. Verantwoordelijkheid en profiel De Raad van Commissarissen staat het bestuur met raad ter zijde (adviestaak), houdt toezicht op het beleid van het bestuur en op de algemene gang van zaken binnen Trifolium Woondiensten en oefent een aantal specifieke bevoegdheden uit (toezicht staak). Het betreft hier o.a. de vermogensweerstand (de financiële continuïteit), de rechtvaardigheid van de uitgaven (de legitimiteit), het maatschappelijk presteren, de governancestructuur, een aantal gedragsaspecten (integriteit) en het functioneren van de directie. Vluchtelingenwerk Nederland NEDERLANDSE BRANDWONDEN STICHTING 7 I Lotte trok een pot hete thee over haar heen. Jfc Inmiddels gaat het goed met haar, ondanks stevige Door de aanhoudende groei in ons Onderhoudsbedrijf hebben wij behoefte aan uitbreiding van ons team. We zijn daarom op zoek naar een \j\J

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 19