Floreant en Siveo'60 spelen gelijk Floreant-zo. onderuit bvp scoort zes maal Langs de Gouweloop I Be Fair verliest fj I V»/ Wanneer neemt u de stap voor Ramen Deuren Schuifpuien Gevels Serres Vouwwanden BOSKOOP/HOOGVLIET WADDINXVEEN Lieftinlc te Strijd WADDINXVEEN Produktieweg 17» Alphen a/d Rijn T 0172 46 96’70 www.lieftink.nl WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP GOUWE KOERIER I -7-7 igg/MT" 1 Door Tim Tempelaars Peter van der Hoek kijkt op de achtergrond toe. Door Ton van Bemmel sCHÜca leen voor de keeper - kreeg de bal niet tussen de pa len. Bram had duidelijk zijn dag niet. Bij de hardwer kende Oussama Zariouh lukte het koppend uit een hoekschop evenmin. En uit weer een comer direct daarna schoot Jorik Spruijt tegen het been van de keeper. Met vrije trappen en andere uithalen bleef ook specialist Micha van Dam deze middag versto ken van doelpunten. Het is te hopen dat Floreant het zaterdag - wederom thuis - tegen Be Fair beter doet. Floreant speelde met Jordi Slappendel, Martijn Hoogerbrug, Ramon Verdel, Tim Tempelaars, Gert Jan de Groot, Max Guldemond, Bart van Herk, Oussama Zariouh (75 Tristan Straver), Micha van Dam, Jorik Spruijt, Bram van der Klaauw. Na de riante overwinning in de eerste competi tiewedstrijd hebben de zaalvoetballens van BVP ook hun tweede partij gewonnen. Uit in Hoog vliet tegen VZ’81 (gedegradeerd uit de le divi sie) werd het 6-3 voor de Boskoopse formatie. De wedstrijd gaat aanvankelijk gelijk op. BVP komt met 1-0 achter. De supersnelle Khairi Ah- did tekent dan voor de gelijkmaker. VZ neemt opnieuw een voorsprong en die wordt op fraaie wijze weggewerkt door Abdarazak Acht- atou, die de keeper omzeilt, 2-2. BVP komt dan voor het eerst voor door Colin Kok. Ahdid tekent vervolgens voor 2-4. Debu tant Othman doet ook een duit in het zakje. Zijn uithaal is goed voor de 2-5. Nadat ook Lakbir Ben Mhamed zijn doelpuntje heeft mee gepikt, 2-6, mag VZ met een fraaie bal in de kruising er nog 3-6 van maken. Komende zondag 4 oktober vindt de 41e C1000 Langs de Gouweloop van SC Antilope plaats, met een gevarieerd programma voor jong en oud. De Langs de Gouweloop vindt plaats tussen 11.00 en 17.00 uur vanaf het adetiekcomplex aan de Alber- dingk Thijmlaan. De loop heeft een aantal onder delen: de wandeltocht van 10 km voor de sportief wandelaars en de nordic walkers met een start om 11.00 uur. Om 13.00 uur beginnen de verschillen de hardloopwedstrijden. Er is een kidsrun van 1 km voor de jeugd, die om 13.40 uur start. En er zijn loopwedstrijden met afstanden van 5 km (start 13.00 uur), 10 km of 15 km (start om 14.00 uur). De loop van 10 km kent een aantal verschil lende onderdelen. Hij kan worden gelopen als een officiële, door de Adetiekunie erkende, wedstrijd- loop, maar ook als prestatieloop. Ook kan de 10 km worden gelopen in de vorm van een bedrij- venloop, waarbij ploegleden (3 tot 5) individueel de 10 kilometer afleggen en de drie snelste tijden per ploeg worden opgeteld tot de totaaltijd van het team. De 10 km wedstrijdloop wordt gecom bineerd met de 2e Waddinxveense kampioen schappen. Voor meer informatie www.langsde- gouweloop.nl. - ramenfabriek sen op de 1-1De eerste was voor de op rechts mee opgekomen Erik Hermans. Van dichtbij trof hij toch de keeper in plaats van het net. De andere was voor René van der Sluis die zijn kopbal tot corner zag worden omgebogen. Met nog twaalf minuten op de klok was er een te genvaller voor de Waddinxveners. Bij een actie waarbij aanvoerder Mo Darrazi de bal wilde bin nenhouden, voelde de oude meester plotseling een pijnsteek in de lies. Hij probeerde nog door te gaan, maar kon toch niet meer verder. De wissels waren al op, dus moest De Bruin met tien man door. En Waddnxveen creëerde zowaar nog een overwicht, zijn het 'optisch’, want de ploeg kreeg ook het spreekwoordelijke deksel op Het moest maar na de thee gebeuren. Vol goede moed en geestelijke pepmiddelen werd de strijd aangegaan. Maar het spel ging al weer richting Jor di Groen en het was dat de keeper katachtig re ageerde anders had het twee minuten na de her vatting al 0-2 gestaan. Maar toen kwam Waddinx- veen dan ook eindelijk. Al snel waren er twee kan- de neus. Wesley Tol wilde de bal wegwerken maar schoof pardoes in de voeten van een Haast rechtenaar die van dichtbij geen moeite er 0-2 van te maken. Met nog enkele minuten op de klok was er nog een mogelijkheid voor VDP maar door een verkeerde aanname stuiterde de bal omr hoog en kon de goed uitgekomen keeper nog red ding brengen door de bal weg te stompen en on dertussen ook nog VDP te 'vloeren’. Na het eindsignaal kon men niets anders dan con cluderen dat Haastrecht, gezien het spel van Wad- dinxveen, de wedstrijd verdiend had gewonnen. Komende zondag speelt Waddinxveen uit bij Stol wijk, één van de kampioenskandidaten in deze 4e klasse. Be Fair heeft het goede resultaat van vorige week (1-3 winst bij Siveo '60) geen goed ver volg kunnen geven. Op het eigen sportpark ’t Suyt gingen de Waddinxveners met 1-3 onder uit tegen BSC ’68. De thuisploeg startte wel goed aan het duel. Na negen minuten spelen zette Bas van der Lugt zijn handtekening onder de openingstreffer. Waar Be Fair in de beginfa se het betere van het spel had, kwam BSC steeds beter in de wedstrijd. Voor de rust gaf de uitploeg al twee waarschuwingen af. Een vrije trap werd op de paal gekopt en ook de lat werd geraakt. Ondanks deze riante mogelijkheden haalde Be Fair de rust zonder tegentreffers. In de tweede helft bleef het niet langer bij waarschuwingen. Na vijf minuten kon de BSC- spits een scherpe vrije trap verlengen en in het doel werken. De eerste tegengoal van de mid dag voor Be Fair was een feit. Helaas voor de Waddinxveners zou het daar niet bij blijven. In zijn eigen strafschopgebied moest voorstopper Mark Zoeteweij even later aan de noodrem trekken. Een rode kaart en een penalty waren het gevolg. De strafschop werd uiterst koel bloedig benut. De laatste goal van de middag viel uit een corner toen een speler van BSC bij de eerste paal kon binnenkoppen. Be Fair trainer Mark Weel beseft dat zijn ploeg een resultaat nodig heeft. "Zaterdag is het erop of eronder. Winje, dan haakje aan. Verlies je, dan wordt het gat erg groot.” In die komende competitiewedstrijd is de tegenstander van Be Fair een oude bekende. De Waddinxveners mogen dan op bezoek bij ‘buurman’ Floreant. De derby van aanstaande zaterdag begint om 14.30 uur. Offday van waddinxveen tegen Haastrecht In de tweede helft kon Floreant niet tot een ere- treffer komen. Stompwijk scoorden nog vier keer en bepaalde de eindscore op 7-0. “Een domper”, aldus Blonk. “Niet alleen door het resultaat maar ook door de manier waarop. Het ontbrak bij som migen aan de echte wil. We gaan in ieder geval maatregelen nemen deze week. We hebben al achttien tegengoals moeten incasseren dit seizoen. Dat moet echt beter. Volgende week ga ik het an ders neerzetten. We hebben meer zekerheid no dig.” In die wedstrijd van volgende week is NSV '46 uit Noorden de tegenstander van Floreant. "Opnieuw een lastige pot”, volgens Blonk. De huidige trainer komt in die komende wedstrijd een oude bekende tegen. Jan de Rooij was in het verleden zijn assis tent bij Aarlanderveen en is nu trainer van NSV ‘46. “Een leuke bijkomstigheid. Daarom zou het des te mooier zijn als we een goede prestatie neer zetten.” ««te. e wedstrijdbal voor het treffen tussen IjÈ Waddinxveen en Haastrecht was ge- JK schonken door Haastrecht keeper Vin- cent Coevert, een oud-keeper van Waddinxveen. Coevert was geblesseerd, maar had de bal kennelijk in de aanloop van het duel al aan zijn huidige club ter beschikking gesteld om mee te trainen. Haastrecht speelde er voortreffelijk mee, Waddinxveen had moeite om het ronde ge vaarte onder controle te krijgen. Gevolg een 2-0 nederlaag voor de ploeg van Edwin de Bruin. Haastrecht liet van meet af aan zien dat het voor een overwinning naar Waddinxveen was geko men. De Sniepbewoners Waddinxveen hadden moeite met de speelwijze van de gasten en zaten kennelijk niet lekker in hun vel, want als ze de bal hadden was er te weinig beweging of werd dat ding direct weer ingeleverd bij de tegenstander. De voor de gelegenheid in het oranje spelende club uit het IJsseldorp had duidelijk overwicht, maar nog niet de kansen. Die kreeg ze in de 26e minuut uit een corner en het was meteen ook raak De geheel vrijstaande aanvoerder Gerbrand Straver kon ongehinderd in koppen, 0-1. Geschrokken probeerde Waddinxveen het tij te keren, maar de geelzwarten hadden 'het' op deze zondagmiddag duidelijk niet. Pas op slag van rust werd een kans gecreëerd. Yoeri van der Putten was er aan de rechterkant vandoor, maar in plaats van terug te leggen op vrijstaande medespelers ging VdP voor eigen succes en daarbij was de Haastrecht-keeper hem de baas. De goalie voor kwam dat de Sniep kon juichen. e zondagvoetballers van Floreant zijn I TB in de uitwedstrijd tegen Stompwijk te- St gen een flinke nederlaag aangelopen. Er werd met 7-0 verloren. Het eerste half uur leek de wedstrijd niet op een megascore af te stevenen. Floreant kon redelijk meekomen met de thuisploeg en Stompwijk slaagde er niet in de wedstrijd open te breken. Aanvankelijk leek er dus weinig aan de hand voor de Boskopers. Maar in zes minuten werd de wedstrijd weggegeven door in dit korte tijdsbestek maar liefst drie doel punten te incasseren. Floreant-trainer Michael Blonk had zich vooral geërgerd aan de manier waarop zijn ploeg Stompwijk aan de treffers hielp. “In sommige situaties ontbrak het gewoon aan de wil om met de tegenstander mee te lopen. En dat mag dus absoluut niet.” Na de fatale zes minuten vond de thuisploeg het wel genoeg en de rust werd bereikt met een stand van 0-3. het scherper en meer verzorgd spelende Siveo ’60 tot veel bestrafte ingrepen en een paar gele kaar ten zou leiden. Vooral de vleugelspelers uit Zeg veld bezorgden de Boskoopse verdediging hoofd pijn. In het heetst van de strijd liepen de Floreanen vooral achter tegenstanders aan. Met een afge keurd doelpunt van Siveo en knappe reddingen van doelman Jordi Slappendel kwam de equipe van Fran sen goed weg. Maar pas naar het einde van de eerste helft toe kwam Floreant beter in zijn spel en ontston den er serieuze kansen. Bram van der Klaauw kon net niet bij een scherpe voorzet van Jorik Spruijt. Na rust zagen we een ander Floreant dat minstens drie uitgelezen mogelijkheden creëerde om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Maar Van der Klaauw - al- L en enigszins ‘gehandicapt’ Floreant, van wege een viertal vaste en belangrijke ba- Iglj*5 sisspelers in de lappenmand, is er zater- dag, ondanks enkele riante scoringsmo- gelijkheden, niet in geslaagd om van Siveo ’60 te winnen. Het elftal wist wel, met veel kunst en vliegwerk, de bezoekers ook van doelpunten af te houden. Het bleef dus allemaal zo als het begon, 0-0. Siveo, dat nog op nul punten stond, was daar nog het meest blij mee. Van de hatelijke nul af. Een echte wedstrijd was het wel. Floreant was in de eerste helft wel erg slordig aan de bal wat tegen Yoeri van der Putten (VdP) probeert de defensie van Haastrecht op het verkeerde been te zetten. Foto: Cees Bakker Woensdag 30 september 2009 I Ui’ 4 I: <1 7

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 21