kijk op www.idcollege.nl Ontdek het beroepsonderwijs! 10 oktober van 11.00 tot 14.00 uur ij Gouda Leiden Zoetermeer Leidschendam- Voorburg Katwijk Alphen a/d Rijn Woerden Essenlaan 6-DAAGSE BEROEPS OKT.9-15 ONDERWIJS Regionaal Opleidingen Centrum 0 Regionaal Opleidingencentrum Techniek Groen van Welzijn Prinsterersingel 52 Welzijn diverse locaties Administratie Handel Orde Veiligheid Uiterlijke Verzorging Welzijn Gezondheidszorg - Gezondheidszorg Welzijn Veurse Achterweg 24 Jan Evertsenlaan 2 Ambonstraat 1 Deelname aan alle workshops is gratis! Op zaterdag 10 oktober doet ROC ID College mee aan de landelijke manifestatie 'Ontdek het beroepsonderwijs'. Van 11.00 tot 14.00 uur zijn jong en oud van harte welkom voor leuke activiteiten en workshops om op deze wijze kennis te maken met het beroepsonderwijs. Alle vestigingen van ROC ID College pakken flink uit. Naast workshops geven studenten ook rondleidingen door de scholen en voorlichting over alle opleidingen. Gezondheidszorg Administratie Workshop ‘Vals geld?' Kun jij voortaan vals geld van echt onderscheiden? Kun jij je droomhuis kopen? Aan tafel bij de Hypotheken Typewedstrijd. Voor de snelste typist is er natuurlijk een prijs’ Ben jij merkbewust? Proef de soorten cola en raad het merk. Herken de commercials aan de hand van diverse muziekfragmenten. Leef je uit op de hindernisbaan. Laat in de salon je haar opsteken, föhnen of vlechten. Kom voor een uitgebreide manicure. Laat je professioneel opmaken. Workshop mozaïeken. Diverse activiteiten in de gezondheidszorg en welzijn. Studenten vertellen over hun opleiding. De huidige vorm van het onderwijs. Bloeddruk meten. Voorkom Mexicaanse griep en kom naar de demonstratie handhygiëne. Zorg van de oudere zorgvrager. Omgaan met het jonge kind. Kom knutselen met het thema herfst! Studenten vertellen over hun opleiding. Veel te zien en te beleven in de wereld van techniek. Leer de kneepjes van het vak om zelf je auto winterklaar te maken. Alle tips tricks rondom autocross. Wissel zo snel mogelijk de autobanden en maak kans op een prijs! Leuke activiteiten voor de kleintjes zoals schminken en voorlezen. Breng uw kind bij de kinderopvang en volg zelf een rondleiding door het gebouw. Snuffel rond op de rommelmarkt voor het goede doel! Koop een bloemetje voor het goede doel. Leuke activiteiten voor de kleintjes zoals grabbelen, schminken en kinderbingo. Bekijk de kraamzorg van dichtbij! Schrijf een kort en bondige telefoonnotitie. Typewedstrijd. Voor de snelste typist is er natuurlijk een prijs! Sport Bewegen - Ayers Rock, Buytenparklaan 14 Workshops klimmen, kanoën, touwbaan, mountainbiken, voetbal trainingen, skiën en fitness. De workshops starten ieder half uur. Dutch Academy of Performing Arts (DARA) - Duitslandlaan 440 Workshops zang, dans en drama. Schrijf je vooraf in via dapa@musicalopleiding.nl. Overige opleidingen - Van Doornenplantsoen 11 Rondleidingen. Informatie over alle opleidingen. Storm Buysingstraat 18-c iflcollege fi

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 14