Ovenverse broodjes en Agenda VOLVO OCCASIONS VAN 5.000; TOT 50.000;! Nieuwe start 'zangvogels' koffie bij De sandwitch I 'De Groenteman van waddinxveen' tó#® Kinderboekenweek +1 n I Woensdag 7 oktober Donderdag 8 oktober Vrijdag 9 oktober Zaterdag 10 oktober Zondag 11 oktober Dinsdag 13 oktober Woensdag 14 oktober Maandag 12 oktober WADDINXVEEN Waddinxveen waddinxveen J WADDINXVEEN ES Foto: Ronald Stam Eigenaar Rob de Graaf en de meiden van De Sandwitch. www.hooftman.nl Foto: Riekelt Bezemer De groentewinkel is in handen van José en schoonzus Bianca Bregman. werk en alle gezellige momenten in mijn leven met lekker eten en drinken gepaard gaan, was een lunchroom de volgende stap in mijn leven.” Lek ker eten en drinken betekent voor de kok werken met verse producten die hij lokaal inkoopt. „De kip komt van hiernaast bij Ton Martens en de kaas bij de Kaashakker. Verser kan bijna niet.” Broodjes, soep, salades en koffie kunnen ook meegenomen ment biologische groente en fruitpakketten van Odin. Meer informatie hierover is in de winkel te verkrijgen. De openingstijden van de Groenteman van Waddinxveen: maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 08.00 uur tot 16.00 uur. 09.15 uur Ontmoetingsochtend vrouwen - 't Kruispunt, Stationsweg 13.30 uur Kinderknutselmiddag - Zuidhonk 14.00 -16.00 uur Kinderboekenweekfeest- Bibliotheek 20.00 uur Raadsvergadering - Gemeentehuis 20.00 uur Klaverjassen Gouwe Rijders - Eetcafé Zinne 14.00 uur 50+ Bingo - Zuidhonk 19.45 uur Opening Cultuurfestival - Kreater 20.00 uur Jeugddisco (tot 15 jaar) - Zuidhonk 20.00-23.30 uur Klaveijassen De Paddestoel 09.30 -14.00 uur Rommelmarkt - Zuidhonk 10.00 -16.00 uur Tien jaar Dierendal 10.00 -15.00 uur Hobbybeurs - De Paddestoel 10.00 -15.00 uur Boekfenmarkt - Sint Victorkerk 16.30 uur Ensembledag C-Akkoord - Hoge Noot 18.30 uur Kinderdisco - Zuidhonk 20.00 uur Cultuurfestival - Kreater 21.30 uur 30+ Disco - Zuidhonk 16.30 uur Cabaret Kees Versteeg - Ontmoetingskerk 09.30 uur Fietstocht senioren - Anne Frankcentrum 14.45 uur SOOS dansgroep - Anne Frankcentrum 20.00 uur Bingo senioren - Anne Frankcentrum 10.00 uur Workshop streekarchief- Bibliotheek 14.00 uur Kinderbingo - Zuidhonk 19.30 uur Alzheimercafé - Anne Frankcentrum 10.00 uur Wandeltocht senioren - Anne Frankcentrum worden. In november komt er een website van De Sandwitch. Dan kan er ook thuisbezorgd worden. „Dit is ook handig voor mensen in het bedrijfsle ven voor bijvoorbeeld de lunch.” De Sandwitch be vindt zich in de Passage 15 (naast poelier Ton Mar tens) en is open van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. En op donderdag tot 21.00 uur. wordt de middag afgesloten met voorlezen voor de allerkleinsten.Aanmelden voor dit gratis evenement kan via: info@burger-waddinxveen.nl. Uiteraard is het is ook mogelijk aan te melden in de winkel. Tij dens de tien dagen van de kinderboekenweek krij gen alle lezers bij aanschaf van tien euro aan kinder boeken het kinderboekenweekgeschenk 'De wraak van de spruitjes' van Jan Paul Schutten gratis. Te vens is er het prentenboek 'Koelgesmonster1 dat voor slechts vijf euro te koop is. Graaf een droom die uitkomt. „Ik heb jaren in het bedrijfsleven gewerkt en op een gegeven moment wilde ik wat anders. Omdat ik graag met mensen 1 salades, vers geperst sap en stoofpeertjes. En niet te vergeten: we maken ook fruitmanden en sala des op schaal voor elke gelegenheid. En dat is nog maar een greep uit het assortiment." De Groente man van Waddinxveen biedt ook een ruim assorti- dinxveen doet ook mee met deze feestelijke week e 55ste editie van de Kinderboekenweek vindt plaats van woensdag 7 tot en met A zaterdag 17 oktober 2009. De Kinder- boekenweek 2009 staat geheel in het te ken van 'Eten en snoepen in kinderboeken'. Gou den Griffelwinnaar 2008 Jan Paul Schutten schrijft het Kinderboekenweekgeschenk Boekhandel Thuiskantoor Burger aan de Dorpstraat te Wad- Kinder- en tienerkoor De Zangvogels is alweer een paar weken bezig aan een nieuw seizoen. Tijdens het zomerconcert heeft de vorige diri- gente afscheid genomen, maar inmiddels heb ben De Zangvogels een andere dirigent gevon den. Peter Burger is de nieuwe, enthousiaste di rigent. Hij vindt het een uitdaging om het le denaantal van de drie koren weer te laten groeien!!! Inmiddels bestaat het koor al ruim 50 jaar en hebben veel kinderen daar leren zingen. Ook nu wordt er weer elke dinsdag hard geoe fend voor een nieuw repertoire. Er worden al lerlei liederen ingestudeerd: algemeen christelij ke liederen, zoals psalmen gezangen, opwek kingsliederen of engelse hymns, maar ook vro lijke liedjes. Help jij mee om het kinderkoor te laten groei en? Vind jij zingen ook zo leuk? Kom dan ge rust een keertje kijken.Iedere dinsdag wordt er gerepeteerd in De Hoeksteen, Esdoomlaan 2. Leeftijden: 5 t/m 8 jaar van 16.15-16.45uur, 8 t/m 11 jaar van 16.45-17.30uur en 11 t/m 14 jaar 17.15-18.00uur. Voor meer informatie kun je kijken op www.voxjubilans.nl /zangvogels. we ook vers gesneuen, paniuare groente, zauxi- kool uit het vat, geschrapte worteltjes of krielaard- appelen, vele soorten salades en kant en klaar maaltijden uit eigen keuken. Daarnaast ook fruit- donderdag vond het openingsfeest plaats. De Sand- 11—1. 7—-1- zr een plek worden waar mensen ongedwongen kun- venverse broodjes, soep, Dudok gebak, verse salades en vers geperste vruchten- sappen en smoothies. Trek gekregen? Breng dan een bezoekje aan de nieuwe lunchroom De Sandwitch in de Passage. Afgelopen addinxveen heeft weer een echte W B groentewinkel. Donderdag 8 okto- BB ber opent 'De Groenteman van Waddinxveen’ zijn deuren in het winkelcentrum aan de Groensvoorde. De winkel is in handen van de familie Bregman uit Benthui- zen, van oudsher een echte groente en fruit fami- lie. De vierde generatie van de familie zijn José en haar schoonzus Bianca. Zij openen donderdagoch- tend om 9 uur, samen met hun medewerksters, hun groente en fruit speciaalzaak aan de Groens- voorde. „We gaan in de nieuwe winkel een breed i assortiment voeren,” vertelt moeder Els Bregman. „De verse producten worden dagelijks verzorgd door onze eigen groothandel in groente en fruit, waarvan onze vader eigenaar is. Naast dagelijks een ruime keus in verse groente en fruit, hebben we ook vers gesneden, panklare groente. Zuur- Zo is er op woensdagmiddag 14 oktober van 14.00 tot 16.00 uur een kinderboekenfeest. In samenwer king met Gabrielle Frijns van de Dietistenpraktijk Waddinxveen en Annemieke de Bruin van Vier- stroomzorgring is er een programma samengesteld rondom het thema. Alle kinderen die op de basis school zitten zijn vanaf 14.00 uur welkom bij Boek handel Thuiskantoor Burger. Op het programma staan tekenen, schrijven, gezonde hapjes maken, een spel en vele andere activiteiten. Om 15.45 uur WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -| r- Woensdag 7 oktober 2009 J) witch moet, volgens eigenaar en kok Rob de Graaf, een pieK women waar mensen ongedwongen kuii- nen zitten om lekker een kop koffie te drinken of een warme lunch te nuttigen. „Ik wil dat mensen zich thuis voelen met het gevoel dat ze hier rustig kunnen zitten. Wij zijn de enigen die zich moeten haasten om te zorgen datje op tijdje koffie krijgt." Een goede sfeer creëren is één van de speerpunten i waar De Graaf zich op richt. Koffie van een hoge kwaliteit is een ander punt. „Onze koffie is van een unieke blend. Elke boonsoort in deze koffie is apart gebrand en daarna pas gemengd. Hierdoor krijg je de meest pure koffiesmaak die er is." Voor degene die niet zoveel met koffie heeft, kan natuurlijk ook een vers vruchtensapje bestellen of een smoothie. Want vers en gezond is speerpunt nummer drie. „Naast de drankjes hebben we ook verschillende salades op de kaart en is het mogelijk om zelf een salade samen te stellen.” De Sandwitch is voor De

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 15