I Een nieuw plafond in 1 dag! Be Fair ten onder tegen koploper Floreant zondag dicht bij punten Overwinning Flyer Meisjes Under 16 PLflMECO Schoolbasketbaltoemooi Strafschop Inzet -u Stijgende lijn BOSKOOP/HAZERSWOUDE BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN k Floreant verslaat cvc in hectische derby (foto Ad Spruijt) Actie met onder anderen Micha van Dam (links) en Bart van Herk die een CVC-er in de tang hebben. De wel zeven minuten durende blessuretijd bracht veel hectiek, maar geen doelpunten meer. Cees Fransen was tevreden: ‘De inzet van het team was groot en qua voetbal loopt het steeds beter.' Uitslagen WDS - BSC '68 1-3, Siveo '60 - Zestienhoven 3-3, PPSC - Be Fair 2-0, Berkel - Leonidas 4-4, Floreant - CVC Reeuwijk 4-3, Kamerik - Schiebroek '94 2-1. Op donderdag 22 en vrijdag 23 oktober houdt basketbal vereniging Waddinxveen Flyers voor de 35e keer het basketbaltoemooi voor de la gers scholen. In sporthal de Duikelaar komen in 35 teams met ruim 250 kinderen in actie. Programma: Donderdag 22 oktober. Groep zes tot en met acht van 09.00 tot 15,00 uur. Vrijdag 23 oktober. Groep drie tot en met vijf vafi 09.00 tot 16.00 uur. Wedstrijdprogramma de Duikelaar: Vrijdag 23-10-2009 21.00 uur Dames 1 - Dun- kinn 1 Het ‘mindere’ van de geelblauwen was dat ze de voorsprong niet konden behouden. De hevig pin gelende spits van Reeuwijk werd binnen de zes tien aangetikt waardoor Patrick Edelman van elf meter kon gelijkmaken, 1-1, en schoot Aksel Koopman, profiterend van niet goed uitverdedi- In de tweede helft bleef Floreant aanvallen en drukte het CVC verder naar achteren. Een tegen valler was dat tien minuten na de thee Bob Radder geblesseerd het veld moest verlaten. Met Oussama Zariouh erbij ging Floreant nog aanvallender spe len. De inzet werd beloond. Een hoge voorzet van Martijn Hoogerbrug werd door Bram van der Klaauw teruggekopt en uitblinker Micha van Dam scoorde de 2-2. Opnieuw konden de Boskopers er niet lang van genieten, want snel daarna counter den Reeuwijk via Edelman naar 2-3. Floreant bleef geloven in een goed resultaat en het was Max Gul- demond die dat bevestigde met de 3-3. WEEKBLAD VOOR WADDiMXVEEN Woensdag 21 oktober 2009 Kort voor tijd werd het nog mooier voor de ploeg van Cees Fransen. Micha van Dam reageerde at tent toen een verdediger de bal liet lopen voor de keeper. De routinier pikte op, omspeelde de doel man en tekende voor de winnende goal, 4-3. gen van de Boskopers, fraai onder de lat de 1-2 binnen. Kort daarna had Floreant de gelijkmaker al verdiend. De Mos werd binnen de zestien on deruit getrokken. Een geheide strafschop, maar tot verbazing van de thuissupporters zag de scheids rechter het opnieuw niet scherp. Floreant bleef wel verzorgd voetbal spelen. Enkele keren was de ploeg dicht bij de gelijkmaker, maar de bal ging net naast, over of werd geblokt. Floreant was afgelopen zondag tegen Bernar dus dicht bij de eerste punten van dit seizoen. Toch moesten de Boskopers na afloop punt loos richting huis. Al leek het daar de eerste 25 minuten niet op. Beide ploegen speelden slor dig en doelpunten leken er niet in te zitten. Totdat een aanvaller handig tegen het been van Marcel van Herk aanliep en tot zijn eigen blijdschap (en verbazing) zag dat deze actie met een strafschop werd beloond. De penalty werd benut en tien minuten later viel ook nog de 2- 0. Na een vermeende handsbal kon de bal in het doel gelopen worden. Vlak voor rust schoot Pim Verlaan na een individuele actie de hoop terug in de harten van de Boskopers. Maar het bleef bij hoop, er werden geen grote kansen meer gecreëerd. ‘‘Het is nog niet goed. Maar is zie wel een stijgende lijn”, aldus trainer Michael Blonk Zondag heeft Floreant een ‘vrije dag’. Althans er hoeft niet gevoetbald te worden, de Boskopers gaan in het kader van de teambuilding de tennishal in. Gisteren is er om diezelfde reden al gezamenlijk ‘gespind’. Vol gende week zondag treedt Floreant thuis aan tegen Alkmania. Sport Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. PI A O M IS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182-391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl oor CVC Reeuwijk met 4-3 te verslaan heeft Floreant zaterdag een belangrijke driepunter gescoord waarmee de club aansluiting met de middenmoot weet te behouden. De strijd tussen Boskoop en Reeuw ijk verdiende de benaming derby voor de volle honderd procent. Er gebeurde echt van alles. Een editie tussen de beide kemphanen van het vorige seizoen die het predicaat ‘hectisch duel’ verdient. Na vijf minuten was het al raak Een goal van Bram van der Klaauw uit een flitsende aanval waarbij Roel de Mos de keeper omspeelde, goed teruglegde op zijn mede spits die binnen tikte. Maar helaas, geen doelpunt, want de scheidsrech ter oordeelde buitenspel. Volgens trainer Fransen was het een zuiver doelpunt. Het sterke van Floreant was dat het zich niet van de wijs liet brengen. Binnen tien minuten stond de 1-0 tóch op het bord. Verdediger Ramon Verdel veroverde de bal, speelde af en ging meteen zelf mee in de aanval. Van Bart van Herk kreeg Verdel de bal weer en verraste hij de keeper. Be Fair is er zaterdag niet in geslaagd voor een stuntje te zorgen. In Rotterdam verloren de Waddinxveners met 2-0 van PPSC. Door de overwinning en verrassende uitslagen op ande re velden zijn de Rotterdammers de nieuwe koploper. In de eerste helft speelde PPSC aller minst als koploper; de ploeg speelde mat en het het initiatief aan Be Fair. Bas van der Lugt was dichtbij een goal, maar kwam net te kort. Na de doelpuntloze eerste helft liet PPSC zien wel voor een overwinning te willen gaan. Halver wege het tweede bedrijf kwam Be Fair onge lukkig op achterstand. Na een hard schot car amboleerde de bal in het doel. De Waddinxve ners hadden even tijd nodig om bij te komen van deze domper. De Rotterdammers speelden daar handig op in en breidden na een terecht gegeven strafschop de score uit. De benutte strafschop zou de laatste goal van de middag zijn. Zaterdag is Be Fair ‘vrij’, de week daarna staat de thuiswedstrijd tegen Kamerik op het programma. Het afgelopen weekend kwam, met wisselend succes, maar een beperkt aantal teams van Wad dinxveen Flyers in actie. Klinkende overwinnin gen waren er voor Meiges Under 16 en 14. Voor Heren 3 was er een zwaar bevochten overwin ning. Verlies was er voor Heren 1 en Heren Un der 22. Meisjes Under 16 haalde vrijdagavond in sporthal de Duikelaar fors uit tegen het BC Shooters uit Bunschoten/Spakenburg. Direct in het eerste kwart dicteerden de meisjes van coach Inger Huls de wedstrijd. En bij rust stond Flyers al op een rui me 30-15 voorsprong. In de tweede helft bleef de ploeg goed bij de les, won zowel het derde als het vierde kwart met ruime cijfers. Uiteindelijk goed voor een 71-35 overwinning. Charlotte Koning was goed voor 16 punten, met als goede tweede Maaike Haeren met 13. Heren Under 22 kreeg koploper Cady 73 uit Ca- pelle aan den IJssel op bezoek Echt moeilijk kon Flyers het de koploper niet maken, al bleven ze vooral in de eerste helft in het spoor van de Capel- lenaren, rust 27-35. Het derde kwart was ook voor Cady, die vooral in het vierde kwart doordender de naar een 54-88 overwinning. Remco Anker scoorde 12 punten en Mark de Pater 7. Heren 3 moest in Leiden fors aan de bak tegen BS Leiden 9.Fysiek was Leiden duidelijk aanwezig en er vielen dan ook de nodige persoonlijke fouten te noteren. Leiden was in eerste instantie wat beter in het afronden van de kansen, maar kon niet ver der komen dan een maximale voorsprong van 7 punten. In de tweede helft bleef Flyers, ondanks het feit dat drie spelers geblesseerd op de bank za ten, aan de positieve kant van de score om uitein delijk te winnen met 66-58. Meisjes Under 14 be leefde een prettige zaterdagmorgen door in Voor schoten met ruim verschil te winnen van BS Lei den 2,26-88. Heren 1 kon opnieuw niet winnen van SBU. Nu werd in Utrecht met 82-64 verloren van de Utrechtse studenten.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 21