voor leerlingen scholen I Goede start De Gouwe AZC geen vervolg Basketbaltoemooi I Flynth-Floracross naar 33e editie Floreant Zondag werkt aan teambuilding Duel van de waarheid voor Be Fair BVPmet nieuwe naam verslaat koploper I I Competitie Programma: WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP/WADDINXVEEN I BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP S'l blijken te zijn. Brandenburg voerde de snelheid in Suzan Kaynar kijkt naar wie de bal kan. Foto: PR In de laatste 2 periodes was het aanvalsspel van SG schitterend gezicht de kinderen uit groep drie en Sport 9 punten de beste Flyersschutter. Heren Under 22 kon het in Capelle aan den IJssel opnieuw niet bolwerken tegen koploper Cady 73 en verloor met 63-43. Jongens Under 10 behaalde in Leiden tegen BS Leiden een fraaie 54-12 overwinning en blijft daar mee ongeslagen. parcours zal zoals elk jaar weer onderwerp van ge sprek zijn. Ook wordt er dit jaar weer een prestatieloop over 1500 meter tot 9.000 meter georganiseerd, zodat ook de niet-wedstrijdlopers mogelijkheid hebben om deel te nemen. De Flynth-Floracross zal ook dit jaar weer meetel len voor de crosscompetities van de regio Zuid- Holland-Midden. De crosscompetitie bestaat uit vijf wedstrijden waarvan deze cross de eerste wed strijd is. Voor meer informatie www.av47.nl we-AZC lange tijd kon bieden. Zondag ontvangen de Dames thuis, ZPB H&L Productions. Aanvang is om 16.15 uur in zwembad De Hoorn in Alphen aan den Rijn. Periode standen: 1-3, 7-3, 4-1, 4-1. Doelpunten SG De Gouwe-AZC: Karen Weerd, Marjolein Rus- schenberg en 2, Esme Spoor en Lotte Huisman 1 Manmeer SG De Gouwe-AZC 1 uit 6 en Branden burg 1 uit 5. Zaterdag 31 oktober. 17.15 Jongens Under 10DAS 1 17.15 Jongens Under 14 2Wesdand Stars 3 19.00 Dames 2Cady 73 2 Voor de competitie kwamen slechts vier teams van Flyers in actie. In thuishal de Duikelaar kwam alleen Damesl in actie tegen Dunkinn 1 uit Roe- lofarendsveen. De start van de dames was goed. Met goed lopen de aanvallen werd het eerste kwart gewonnen met 16-13. Het tweede kwart hielden de teams met 11- 11 elkaar goed in evenwicht. In de tweede helft konden de Flyersdames hun draai niet meer vinden. Aanvallend lukt weinig tot niets en kwam de ploeg in totaal slechts tot 8 pun ten. De bezoeksters bleven wel hun spelletje spe len en namen de winst met 35-44 dan ook mee naar Roelofarendsveen. Nicole van Delft was met Vrijdag 30 oktober. 19.15 Meisjes Under 14 IDAS 2 19.15Jongens Under 16 iZoebas 1 21.00 Heren Under 22Crackerjacks 1 21.00 Heren 2BC Utrecht 2 oor de tweede competitieronde van het seizoen stond de uitwedstrijd biij Bran denburg op het schema. Door de komst van oud-intemational Alice Lindhout en Tineke Vrij Peerdeman is Brandenburg aanzienlijk versterkt en geldt het als de favoriet in de B-poule. Voor Be Fair stond er zaterdag geen competi tiewedstrijd op het programma. De spelers kre gen een vrij weekend van trainer Mark Weel. Volgens de trainer zal er zaterdag in het duel tegen Kamerik gewonnen moeten worden om de aansluiting te houden met de bovenste ploe gen. "Als je vijfde wordt, neem je hoogstwaar schijnlijk een periode over. Dat is dus het stre ven.” Weel ziet op trainingen dat zijn ploeg steeds beter de taken begint op te pakken. “Ho pelijk lukt dat tegen Kamerik ook weer.” De thuiswedstrijd op sportpark ’t Suyt begint zater dag om 15.00 uur. - waarvan minimaal twee AV’47 leden. Voor de ori gineelste teams zijn er prijzen beschikbaar. Speciaal voor de basisscholen van Boskoop en om streken is er de strijd om de Scholen Wissel Bo kaal. Elke school kan inschrijven met een of meer teams, samengesteld uit vier leerlingen, docenten en/of combinaties hiervan. Het parcours, de gezelligheid en het "Boskoops Boompje” heeft een flinke aantrekkingskracht op de atleten. Voor de eerstaankomenden per categorie en af stand zijn er ereprijzen en prijzen in natura. Het arbitrale duo toestond. Een zeer doelpuntrijke pe riode eindigde in 8-6 voorsprong voor Branden- burg. In de laaisie z. pcnuucs was uei aauvaisspei van .v i De Gouwe-AZC te slordig om Brandenburg nog in de problemen te brengen. De met moeite bij el- men afgelopen donderdag Hp Duikelaar in artie On d BVP heet sinds kort officieel BVP/Frank Pronk Haarmode. Hoofdsponsor Frank Pronk uit Waddinxveen heeft zich daarmee nog meer verbonden met de Boskoopse zaalvoetbalclub. Frank Pronk en Henk Pronk zijn de eigenaren van de kaperssalon in Waddinxveen. De eerste wedstrijd onder de nieuwe naam te gen de ongeslagen koploper TPP uit Rotter dam eindigde in een voor de Boskopers ver dienstelijk gelijkspel, 3-3. De Rotterdammers kennen een bliksemstart want al na drie minuten komen ze op voor sprong. BVP houdt redelijk stand, krijgt coun- terkansen, maar ziet het voor rust toch nog 0-2 worden. Wat TPP in de eerste helft deed, heersen, blijkt BVP ook te kunnen. Mounir Taybi, veldspeler van Jodan Boys, schiet op aangeven van Ossa- ma Esseka al snel de aansluittreffer binnen, 1-2. Het wordt dan eerst toch nog 1-3. Maar, BVP laat zich niet van de wijs brengen. Het speelt sterk op snelheid en techniek met de 2-3 tot gevolg van wederom Mounir Taybi. Deze speler blijkt een aanwinst voor BVP te zijn want hij maakt ook de derde en gelijkma kende goal, 3-3. 'Een juiste afspiegeling van de verhoudingen en een goed resultaat tegen een sterk team’, stelden de coaches na afloop. Voor een nieuwe overwinning van Dames 1 van SG De Gouwe-AZC moest dan ook alles meezit ten. De start was wel alvast veelbelovend. In de eerste periode kon SG De Gouwe-AZC optimaal profiteren van de ruimte geboden in de zonever- dediging, die werd gehanteerd door de Dames van i Brandenburg om het gevaar vanaf de midvoorpo- tl kaar gespeelde kansen werden veelal gemist het geen Brandenburg de gelegenheid gaf om het fa voriete spel te tonen. Brandenburg profiteerde van de geboden ruimte en scoorde veelvuldig uit de tegenaanval. Op deze manier eindigde de goed gestarte wedstrijd met een terechte winnaar Brandenburg, dat in deze sa menstelling toch duidelijk een maatje te groot is. De einduitslag 16-8 geeft helaas onvoldoende uit drukking aan het goede tegenspel dat SG De Gou- Alfrinkschool. En waren groep 4 en 5 van de Theo Thijssenschool het beste in het nemen van vrije worpen. Aan het eind van het toernooi ontvingen alle deel nemers als herinnering een vaantje en een diplo ma. Voor de zo'ndagvoetballers van Floreant stond zondag een ‘vrije’ dag op het programma. Al thans, er hoefde niet aangetreed te worden op het voetbalveld. De grasmat werd verruild voor de tennisbaan. In het kader van de team building gingen 27 voetballers eens met een kleiner ballelje aan de slag. Dinsdag stond er ook al een ‘ongewone’ activi teit op het programma. In plaats van een trai ning is de selectie een uur lang aan het spinnen geweest. En dat allemaal om in de competitie van de hatelijke nul af te komen. Zondag kan er aan die wens gestalte gegeven worden. Nummer zes Alkmania komt dan op bezoek in Boskoop. “Een zware pot”, volgens trainer Mi chael Blonk. “Zij zullen qua "veldspel verder zijn. Wij moeten het op inzet doen. Laten we hopen dat we iets kunnen neerzetten. Zeker met het oog op de komeride weken.” De trainer doelt daarmee op de wedstrijden te gen laagvliegers DSO en Soccer Boys in de we ken na de wedstrijd tegen Alkmania. De thuis wedstrijd van Floreant begint zondag om 14.00 uur. sitie te beteugelen. Met een even verdiende als verrassende 1-3 voorsprong kon de eerste periode worden afgesloten. De zwaarbevochten tweede periode zou echter het keerpunt in de wedstrijd j blijken te zijn. Brandenburg voerde de snelheid in de wedstrijd op en verruilde de zone voor een - pressing. In eerste instantie wist de SG De Gouwe- AZC nog voldoende ruimte te vinden om de voorsprong uit te bouwen naar 2-5.. Daarna begon het getij toch nadrukkelijk te keren naar Branden burg. Met name Alice Lindhout kon excelleren met 4 doelpunten in deze periode. Zij speelde op WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 28 oktober 2009 Z-'y asketbalvereniging Waddinxveen kan te- rugkijken op een geslaagd basketbaltoer- nooi voor basisscholen. Het toernooi werd voor de 35e keer georganiseerd. Ruim 250 kinderen, verdeeld over 35 teams, kwa- en vrijdag in sporthal de Duikelaar in actie. Op donderdag speelden groep zes tot en met acht en op vrijdag groep drie tot en met vijf. Er werd met inzet maar vooral met heel veel ple- zier gespeeld. Vooral vrijdag waren de tribunes in de Duikelaar goed bezet. Het was dan ook een schitterend gezicht de kinderen uit groep drie en i vier door elkaar krioelend de weg naar de basket te zien vinden. Op donderdag was de eerste plaats in poule A voor EBO 8 van de Eben Haezerschöolin poule B voor Thunderbirds van de Kardinaal Alfrink- school en in poule C voor Beatrix 6 van de Beat- rixschool. Op vrijdag ging de prijs voor de leukste naam naar de Stuiterende Stars van de Kardinaal mk tletiekvereniging AV’47 organiseert op zaterdag 7 november voor de 33e keer de Flynth-Floracross. Al vele jaren is de Flynth-Floracross de grootste en popu- i lairste cross van Zuid-Holland. Met ongeveer 700 deelnemers slaagt AV’47 er elk jaar in veel atleten van pupil tot master naar de cross te halen. Speciaal is wederom een 4x 1000 meter estafette voor alle leden en niet leden. Iedereen kan deelne men met een eigen team bestaand uit 4 personen i het randje van wat het niet kinderachtig fluitende arLitrale rlim mecrrïnrl Pen 'zeer rinelrrnntriike ne.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 29