Goed nieuws voor Auto Snelservice I Een stukje Italië aan de Nesse Klant Hooftman wint fotowedstrijd I I I L I I BOSCH Service! iuiic Ml MM^MHMMHMMHMMMMM I I 1 V I 1 I =p in WADDINXVEEN WADDINXVEEN r?*?: a gxr. 2 I WADDINXVEEN I d W s MMMMMMMMMMB BKMH J Door Fred Spoor Door Fred Spoor «v Foto: PR 33 laat. Er waren best wat aanloopproblemen te overwinnen in de beginfase.” Waddinxveen kent na vele jaren weer een exclu sief Italiaans restaurant. Wie nog nooit met de Ita- Vader en zoon Lugthart en de medewerkers zijn trots op het exclusieve dealerschap. Foto: Martin Sharrott. liaanse keuken heeft kennisgemaakt kan nu dicht bij huis de proef op de som nemen. Het zou de keuze van een vakantiebestemming voor 2010 kunnen beïnvloeden. Vanaf 16.00 uur is de deur open, behalve op maandag. Reserveren kan via het telefoon nummer 0182 63 81 22 of per E-mail aan in- fo@de-italiaan.com. De eerste prijs in de Volvo Summer XL foto wedstrijd wordt aan Noor Hofman uitge reikt door Martine Hooftman. uto Snelservice, het bedrijf van vader en zoon Lugthart in de Coenecoop op ^LJA nummer 397 is sinds kort als exclusieve tÊ IA dealer voor Waddinxveen aangesteld door Bosch Car Service. Deze organisatie, die over een landelijk netwerk beschikt van 360 onafhankelijke autobedrijven, richt zich in de breedste zin van het woord op alle mogelijke dienstverlening aan automobilisten op het terrein van onderhoud. Daarbij uitgaande van topkwaliteit tegen betaalbare prijzen. Zoon Marcel Lugthart windt er geen doekjes om: „Wij waren ons bewust dat we na 21 jaar in Wad dinxveen onszelf en onze werknemers bij voortdu ring moeten trainen op dezelfde hoge servicegraad en kwaliteitseisen. Daarom zijn we op zoek ge gaan naar een gevestigde partner in kwaliteitspro ducten, ontwikkeling en ondersteuning in onze branche. Het is dan ook met veel plezier dat we kunnen melden dat Bosch Car Service ons, na grondig onderzoek, heeft geaccepteerd als dealer voor Waddinxveen en omgeving.” Met Bosch Car service is Auto Snelservice nu in staat tot het leveren van een compleet, goed en vooral betaalbaar dienstenaanbod, zowel voor par ticulieren als leasebedrijven. Daarnaast beschikken zij over een eigen occasion kwaliteitslabel, garantie en pechservice (24 uur per dag door heel Europa). De voordelen van de overeenkomst blijken al dui delijk in de brochure van Bosch die kortgeleden in de regio werd verspreid. Hierin werd onder meer aandacht gevraagd voor het tijdig overgaan op winterhanden, met gratis montage en een opslag mogelijkheid voor de vervangen banden. Het is maar één mogelijkheid uit vele anderen, waarmee Auto Snelservice vol vertrouwen de toekomst te gemoet gaat. Zoals zij zelf zeggen: „Uw auto is en blijft bij ons in goede handen!" m gg oor veel Waddinxveners is Italië het K favoriete vakantieland. Het prettige klimaat, de uitnodigende terrasjes, de W rijke historie en niet te vergeten de kwaliteit van wijnen en betaalbare maaltijden scoren hoog bij de keuze van een vakantiebe stemming. Sinds enkele weken is er een moge lijkheid om de goede herinneringen aan het zon nig Italië opnieuw te beleven. Aan de Gouwe Boulevard, aan de Nesse 14, vestigde zich een origineel Italiaans restaurant. De uitgebreide menukaart biedt een ruime keuze aan dranken en spijzen, zonder uitzondering vergelijkbaar met een spijskaart uit Bella Italia’. Bijzonder is de open keuken in het hart van de zaak, waar kok Mimoun de scepter zwaait. Zie de zorg waarmee hij maaltijden bereid, ongeacht of het om een pizza gaat of een smakelijke fillet- to al pepe, (ossenhaas met een heerlijke cog nac/ pepersaus). 'De Italiaan’ opende in juni de deur en mag zich verheugen in een groeiende vaste klantenkring. Zo zelfs dat de eigenaar overweegt om op ter mijn ook de eerste verdieping bij de zaak te be trekken. Het ligt in de bedoeling daar een buffet te openen waar men vöor een bescheiden prijs naar hartenlust kan genieten van voor-, hoofd en nagerechten. Er zijn nog veel meer plannen, vertelt hij, maar kijkt daar nog wat geheimzinnig bij. “Eerst maar zorgen dat we aan de verwachtingen van onze gasten volledig voldoen. Daar wil ik trouwens graag de vele bezoekers van de eerste maanden voor bedanken. Zij zijn het immers die door te rug te komen bewijzen dat ons concept aans- ftr*? 3 BB e landelijke Volvo Summer XL-foto- FW wedstrijd, waarbij Volvo-rijders hun zomerse Volvo-fbto op de website konden plaatsen, is gewonnen door mevrouw Hofman uit Gouda. Met deze eerste prijs wint zij een Volvo Driving Course bij Pro- Drive in Lelystad. Met plezier heeft Martine Hooftman namens Volvo dealer Hooftman de prijs uitgereikt aan Noor Hofman. „Het is geweldig dat onze klanten zo betrok ken zijn bij ons bedrijf, ons merk en de acties die georganiseerd worden”, vertelt Martine Hooftman, „Het zegt iets over de loyaliteit van de Volvo-rijder en dat geeft een warm ge voel”. “De winnende foto is gemaakt in Noord Italië, in de omgeving van Trento” aldus Noor Hof man. “We denken met veel plezier terug aan onze vakantie. Onze Volvo heeft ons veilig hoog in de bergen gebracht.” Martine Hooftman: “Op 7 november gaat me vrouw Hofman haar Volvo Driving Course be leven. Namens ons team feliciteren wij haar met de prijs en we wensen haar een fijne dag toe!” WEEKBlAD VOOR WADDiNXVEEN I Woensdag 4 november 2009 I Z-JL

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 21