Be Fair langs Kamerik I I Floreant laagvlieger na verlies bij zestien hoven Turn en fun- dag in Toos Plaza Basketbal I 1 I I I Calimerovoetbal Aftellen voor Flora Cross waddinxveen grijpt naast zege i Wiltu adverteren I 1 q3 verkoopgk@rngnieuwsbladen.nl Brother Act WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP/ROTTERDAM WADDINXVEEN WADDINXVEEN a-wt var^noöri hi 1 Zondagvoetbal tv bleef nog wel jagen op een goal, maar de verdien de beloning voor de inzet na'rust, bleef uit. Zater dag speelt Floreant thuis tegen Leonidas. Reeuwijk de tegenstander. De Reeuwijkers verlo ren zaterdag in eigen huis met 0-3 van PPSC, dat met deze overwinning de eerste periode in de wacht sleepte. De uitwedstrijd van Be Fair begint zaterdag om 14.30 uur. Door de overwinning op Kamerik staat Be Fair nu vijfde. Het gat met num mer vier WDS is nog vier punten. Meisjes Under 14 gaf het bezoekende DAS 2 uit Delft geen kans en won met 95-13. Absolute topscorer was Chantal Paape met 32 punten. Goede tweede was Kimberley Oomkens met 19. Jongens Under 14 2 kon het tegen het bezoeken de WesdandStars niet bolwerken. Opnieuw werd met ruime cijfers verloren van de ploeg uit ’s Gravenzande, 14-118. Programma vrijdag 6 november: 19.15 u Jongens Under 18 Grasshoppers 2 19.15 u Meisjes Under 16 Binnenland 2 21.00 u Heren 1 BOB 2 2100 u Heren 3 The Jumpers 5 De bevrijdende treffer werd in de slotfase ge maakt. Na een overtreding op de helft van Kame rik nam Wibout van der Wees een vrije trap. De bal kwam vervolgens terecht bij de zojuist ingeval len Mo El Azzouti. Die passeerde zijn tegenstan der middels een ‘schaar’ en kwam op de achterlijn tot een voorzet. Een goede bekende, zijn broertje, Twaalf van de dertien teams van Waddinxveen Flyers kwamen het afgelopen weekend met wis selend succes in actie. Dames 2 pakte fors uit door met 92-27 te winnen van Cady 73 2. Met deze overwinning blijven de dames ongeslagen. Ook Meisjes Under 14 had met 95-13 geen enke le moeite met het bezoekende DAS 2. Dames 2 van Flyers blijft het goéd doen. Afgelopen vrij dagavond werd het tweede team van Cady 73 met een 92-27 nederlaag teruggestuurd naar Ca- pelle aan den IJssel. Het kostte de dames in het begin van de wedstrijd wat moeite om op gang te komen. Maar na de eerste score in de tweede minuut, was het hek van de dam en was de wedstrijd na het eerste kwart, 22-8, al beslist. Heren 2 pakte tegen het bezoekende BC Utrecht 2 met 16-9 de winst in het eerste kwart. In tweede kwart kwam Flyers de eerste drie mi nuten niet tot scoren en hadden de Utrechtena ren het beste van het spel. Ruststand 29-30. In de tweede helft wisten de bezoekers die minimale voorsprong verder uit te bouwen en pakte de ploeg uit Utrecht uiteindelijk de winst met 51- 59. Arjan Schaaf was bij Flyers met 13 punten het meest trefzekere. Wim Koole was goed voor 9 punten. Heren Under 22 pakte thuis tegen Cracketjacks uit Amersfoort in het eerste kwart, dankzij een sterke periode vanaf de zevende minuut, de winst met 24-20. In het tweede kwart bleven de bezoekers in het spoor van Flyers, maar was het tweede kwart met 14-11 eveneens voor Flyers. Rust 38-31. De voorsprong van zeven punten bij rust werd in het derde en vierde kwart verder werd uitgebouwd en was de wedstrijd halver wege het vierde kwart beslist in het voordeel van Flyers. Eindstand 70-52. Geoffty Klein was met 23 punten de absolute topscoorder. Nog drie dagen te gaan voor de Flynth Flora Cross die traditioneel op de eerste zaterdag van november door A'47 wordt georganiseerd in Boskoop. Al sinds 1976 een loopfestijn, waar vooral lo pers uit de regio van het sierteeltgebied op af komen. Vorig jaar waren er rond de 700 deel nemers. Bekende lopers uit de regio zijn Ro bert Ton, Hans van Beek en Jan de Jong. Om 10.30 openen de jongste atleetjes met de start op de 600 meter. Rond 12.30 start de 4 x 1000 meter estafette. De basisscholen kunnen gaan strijden om de Scholen Wissel Bokaal. De afsluiter van de dag om 15.00 uur is de presta- tieloop over 1500/ 9000 meter. De cross wordt gelopen over verschillende af standen door weiland en akker rondom de ac commodatie van AV’47. Start en Finish van de lopen vinden plaatst op het terrein van AV’47. Er kan ingeschreven worden op de dag zelf tot 15 minuten voor aanvang. Voor meer informa tie www.av47.nl De wedstrijd Waddinxveen - ESTO kreeg niet de winnaar die het verdiende. Na een enerve rende strijd, stond Waddinxveen met lege han den: 3-4. De ploeg van Edwin de Bruin schoot uit de startblokken. Michael de Zwart, vrij voor doel, raakte eerst de keeper en uit de rebound de paal. Pech dus. Vervolgens was het aan de an dere kant wel raak. Een door Jordi Groen gepa reerde bal van Wouter Jan Bos wist de schutter alsnog binnen te werken, 0-1. Waddinxveen rechte de rug en in de 14e mi nuut kwam de verdiende 1-1. Dennis Blom stuurde Wesley Bruins diep. Deze liet zijn te genstander zijn hielen zien en schoot hard en hoog in het doel. Waddinxveen dicteerde de wedstrijd en ESTO kwam er een tijdlang niet meer aan te pas. Maar, pal voor rust kopieerden de geelzwarten de voetbalstrip ‘Tikkie terugjaap’. Mike Hof fmans speelde voor eigen doel langs, waar al leen spits Bos van ESTO liep die zich dit bui tenkansje niet liet ontnemen, 1-2. Na de thee moest het dan gebeuren, maar ook nu kregen de geelzwarten het spreekwoordelij ke deksel op de neus. Een misverstand tussen Peter van der Hoek en Dennis Blom betekende de 1-3 van Bos. De aansluitingstreffer kwam van de schoen van Peter van de Hoek, 2-3 en Aijen den Houdijker kopte de gelijkmaker binnen, 3-3. Nadat Den nis Faber en VdP kansen op winst niet wisten te verzilveren, kon ESTO alsnog naar de zege Zaterdag 7 november is er weer Calimero voetbal bij voetbalvereniging Waddinxveen aan de Sniepweg. Geheel kosteloos en vrijblij vend kunnen kinderen van 3 tm 5 jaar kennis maken met de voetbalsport. De training begint om 10.00 uur en eindigt om 11.00 uur. Voor informatie kunt u terecht bij Erik Her mans (e-mail: erik_hermans@hotmail.com) of raadplaag de website www.w- waddinxveen.nl/ calimero. z >4® i counteren, met alweer die dekselse Bos als doelpuntmaker. Komende zondag gaat Waddinxveen op be zoek bij RVC '33 in Reeuwijk. Deze wedstrijd begint half drie. delen; lange mat, trampoline met kast en tram poline. Voor of na de wedstrijd kunnen de deel nemers nog recreatief springen op de tumbling- baan. In de ochtend springen alle deelnemers van 7-9 jaar hun wedstrijd (aanvang 9.00 uur) en in de middag springen alle deelnemers van 9-12 jaar hun wedstrijd (aanvang 12.15 uur). De deelnemende gymverenigingen zijn; Bo skoop, UDI uit Zwammerdam, TUMO uit Moordrecht, Heres uit Bodegraven, OSS uit Ze venhuizen en natuurlijk Toos uit Waddinxveen. Toeschouwers zijn welkom om de deenemers aan te moedigen. De toegang is vrij. W W ooral door een fletse eerste helft, heeft IgR Floreant zich zaterdag bij Zestienhoven behoorlijk in de vingers gesneden. De Sil ploeg van Cees Fransen verloor met 1-0 en zakte naar de tiende plaats. Floreant speelde aanvankelijk zonder overtuiging. Zestienhoven stelde er niet veel beter voetbal te genover. Die ploeg werd soms wel gevaarlijk maar dat kwam door slappe terugspeelballen ach terin, waar Evert Miltenburg en Bob Radder toch echt node gemist worden. Dankzij de attent kee pende Jordi Slappendel konden doelpunten nog worden voorkomen. Ook voorin liep het niet. Na een half uur kon Jorik Spruijt een voorzet van Bram van der Klaauw net niet binnen tikken. In de tegenaanval ontpopte Niels de Jong, de spits van Zestienhoven, zich tot, wat later zou blijken, man van de wedstrijd. Hij passeerde in het strafschopgebied vier Floreanen en tikte netjes binnen, een prachtig doelpunt. In de tweede helft speelde Floreant wel met de juiste instelling. Zestienhoven kreeg de duim schroeven aangedraaid, maar Floreant wist helaas niet te scoren. Mooie kansen voor De Mos, Zariouh en Van Dam bleven onbenut. De grootste kans was voor Tim Tempelaars toen Floreant vijf minuten voor tijd een pingel kreeg. Tim Tempelaars, die er nog nooit een miste, deed dat nu helaas wel. Floreant gaf uiteindelijk het laatste tikje. Weel was vooral blij met het geduld dat zijn ploeg had opgebracht. De trainer durfde na afloop van dé gewonnen wedstrijd omoog te kijken. "Hope lijk is dit het begin van een goede reeks en kunnen we volgende week de stijgende lijn doortrekken.” In die wedstrijd van komende zaterdag is CVC gMMn aterdag 7 november wordt in Sport- complex Toos Plaza aan de Staringlaan in Waddinxveen de Toos Jump In ge- HMH houden. Aan deze groepsspringwedstrijd, georganiseerd door de Jazzdans- en Turnvereniging Toos, doen bijna 150 meisjes en jongens van de recre- atiegymnastiek mee. Zij kunnen dan in hun springwedstrijden laten zien wat ze het afgelo pen jaar hebben geleerd. De Jump In is een springwedstrijd voor groe pen van minimaal 6 en maximaal 9 turners of turnsters. Zij kunnen inschrijven op de onder- e Fair heeft zaterdag de competitiewed- strijd tegen Kamerik in winst omgezet. I Ondanks een veldoverwicht leek de ■MP wedstrijd echter lang op een gelijkspel af te stevenen. Totdat in de blessuretijd Aggie El Az zouti anders besloot en de bevrijdende 1-0 binnen tikte. Al in de beginfase werd duidelijk dat Kame rik niet naar Waddinxveen was gekomen om het spel te maken. De uitploeg liet het initiatief aan de Waddinxveners en hoopte met scherpe uitvallen te profiteren van de geboden ruimte. Be Fair, dat zonder de zieke John Slagboom speelde, had het betere van het spel, maar kwam niet verder dan mogelijkheden voor Bas van der Lugt, Aijen van der Eijk en Jan Haasnoot. Dit kansrijke trio slaagde er nog niet in de score te openen. Van Kamerik had Be Fair weinig te duchten. Al werden de Kamerikers vlak voor rust één keer ge vaarlijk. Een snelle counter werd net niet in een doelpunt omgezet. Ook in de tweede helft bleef Be Fair zoeken naar de openingstreffer, tot tevre denheid van trainer Mark Weel. “We hebben de tweede helft volwassen en geduldig gespeeld. Ge lukkig zijn we daar nog voor beloond.” Spelmoment uit Be Fair Kamerik met links op rode schoenen Arjan van der Eijk en tussen de Ka- merik-spelers Bas van der Lugt. (Foto Ronald Stam) VVEEKBLADVtWR'WAftylNXyEEN j -y-i Woensdag 4 november 2009 7 Floreant zo. 1 heeft de eerste punten van het sei zoen binnen. In eigen huis werd er gewonnen van Alkmania met 4-3. En passant gaven de Boskopers de rode lantaarn over aan het Zoetermeerse DSO. Pim Verlaan was de grote man bij Floreant afgelo pen zondag. De spits tekende voor alle vier de doelpunten. Trainer Michael Blonk had genoten van de wedstrijd. “Goed voor je hart is zo’n pot niet. Alles zat erop en eraan. Maar goed, de ontla ding was natuurlijk erg groot.” Floreant bouwde, na een 2-1 tussenstand in de rust, in de tweede helft de voorsprong uit naar 3-1 Toch zag het tot grote teleurstelling dat Alkmania in de negentigste minuut de gelijkmaker maakte. Blonk die in de laatste minuut van de reguliere speeltijd Verlaan een publiekswissel wou gunnen, deed dit door de tegengoal niet. i Een goede beslissing, want drie minuten later anti- cipeerde de spits goed op een foutieve terugspeel- bal en schoot beheerst zijn vierde treffer binnen. “Door deze overwinning kunnen we omhoog kij ken,” vertelde Blonk na afloop. “We zitten nu eens aan de goede kant van de medaille. En dat voelt goed.” Zondag mag Floreant op bezoek in Rijpwetering bij ROAC. s’- -

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 27