Enorme toename van gevallen van huidkanker LA/RGÈ ifwt&re CVU Uitvaartzorg GEZOND BEKEKEN CVU RNG I I O TandprotEietische praktijk Bodegraven Irena Sabic I HI a i www.cvu.nl Jo Dongelmans Neven en nichten Piet Heinstraat 19, Waddinxveen. ARIE DIRK VAN KLAVEREN Waddinxveen, november 2009 in de leeftijd van 77 jaar. •z„.< Boskoop, 28 oktober 2009 Vrije Nesse 24-2411 GP Bodegraven - tel. 0172 - 611 799 Met de grootste toewijding... Correspondentieadres: Spechtstraat 12 2851 VL Haastrecht De begrafenis heeft zaterdag 31 oktober 2009 plaatsgevonden op de algemene be graafplaats te Waddinxveen. Correspondentieadres: E. van Oort-Weck Meidoornstraat 33 2742 XP Waddinxveen Gerard en Margit Jelte, Jitse Lydia en Theo Kimberly, Tom, Jordy Marieke en Bert Jasper, Bart, Marco Elsbeth en Fred Desiree, Mike M. Koster - Dongelmans H.P.P. Koster Liefde en schoonheid zijn de polen van mijn leven. Voor de vele blijken van medeleven ons be toond na het overlijden van onze lieve vader en opa willen wij u hierbij onze oprechte dank be tuigen. Tot ons groot verdriet is van ons heenge gaan mijn lieve zus, onze dierbare schoon zuster en tante Na een kortstondig ziekbed is door de Here tot zich genomen mijn geliefde man, onze vader en grootvader Parkzicht 63 2771 EM Boskoop Waddinxveen: J.G. Hooftman H.J. Hooftman-Hogeweg Boskoop: Nel en Taaf Rosbergen- Hooftman Boskoop: Piet en Trudie Hooftman- van Heiningen Schagen: Marlyn en Henk Smit- Hooftman Ja ik geloof, Ja ik geloof dat Jezus voor mij stierf, en dat hij aan het smadelijk kruis mij eeuwig heil verwierf. Of wij de jaren in getallen tellen je kunt wat komen moet vertragen noch versnellen. Uit aller naam: T.W. van Klaveren JOHANNIS DONGELMANS Jo HENDRIK COZIJN Henk CATHARINA HILLEGONDA HOOFTMAN "Ineke" ALIDA MARIA JOHANNA RIJNBEEK - Lida - Melding van overlijden (gratis) 0800 - 345 67 89 5 UITVAARTZORG kreni Bedroefd geven wij u kennis dat voor ons nog onverwachts aan zijn laatste reis is be gonnen mijn lieve broer, zwager en onze oom Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, voor al tijd in ons hart is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma De begrafenis heeft maandag 2 novem ber plaatsgehad op de algemene begraaf plaats "Thijmhof", Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen. De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden op de algemene begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. Boskoop: I.W. Cozijn-Paulusse Waddinxveen: Ans Harte-Cozijn Fred Harte Léon Claudia A fe., Moge hij in uw gedachten voortleven zoals u hem heeft leren kennen en waarderen. CVU uitvaartcentrum “Gouwehof Alberdingk Thij mlaan 1Waddinxveen 0182 - 612 613 7 26 oktober 2009 3 juni 1917 Harald Reedijk Henny Jansen Boskoop, 1-10-1925 Emmen, 28-10-2009 26 oktober 2009 2 september 1921 gratis advertentie L Pr. Hendrikstraat 18, Bodegraven, (0172) 65 02 99 Behandelen Het is belangrijk om non-melanoma huidkanker en de voorstadia ervan te behandelen. Plaveiselcel carcinoom is een agressieve vorm van kanker en moet, net als een melanoom, zo snel mogelijk worden verwijderd. In het geval van basaalcel carcinoom is 'weliswaar nauwelijks sprake van uit zaaiingen, maar het groeit door in de omgeving, waardoor omliggend weefsel schade kan oplopen. Huidkanker kan chemisch, chirur gisch of door middel van straling van buitenaf verwijderd worden. In de regel sturen huisartsen patiënten bij elk vermoeden van huidkanker door naar de dermatoloog. In een aantal gevallen kan de huisarts het zelf be handelen. De behandeling bij een vroege ont dekking van basaalcel carcinoom of actinische keratose kan ook relatief gemakkelijk en pijnloos zijn. Een een voudige methode is bijvoorbeeld door middel van imiquimod crème. Op deze manier behandelen zet het immuunsysteem aan het werk, zodat het lichaam een natuurlijke afweer tegen de slechte cellen ontwikkelt. Men kan het eenvoudig thuis op brengen, met een goed cosmetisch resultaat. Imiquimod crème werkt van binnenuit en zet het lichaam aan de slechte cellen in de kern te be strijden, in tegenstelling tot wegsnij den, dat van buitenaf werkt. Niet afwachten Mocht u verdachte afwijkingen of 'vlekjes' op de huid tegen komen, wacht dan niet af totdat deze mis schien vanzelf overgaan. Vraag bij uw huisarts om meer informatie over deze afwijkingen en de mogelijke be handelmethodes. Huidkanker hoort in het lichaam niet thuis, en hoe eer der huidkanker wordt ontdekt, hoe beter behandeling mogelijk is. Op www.huidkanker.nl kunt u meer infor matie vinden over non-melanoma huidkanker en de verschillende be handelingen hiervan. weduwe van Caret Vogel 2005 U kunt uw familiebericht voor de Gouwe Koerier en het Weekblad voor Waddinxveen aanleveren via fax 0172 - 447 350 of via e-mail advertentieverkoop@rngnieuwsbladen.nl Ook kunt u uw bericht sturen naar onderstaand adres. Dit kan tot uiterlijk dinsdag 13:30 uur onder duidelijke vermelding van krant, plaatsingsdatum, afzender, factuuradres en telefoonnummer. Voor controle op de ontvangst kunt u bellen met de advertentiéafdeling 0172 - 447 330. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 0172 - 447 330, ma. - do. van 08.30 - 17.00 uur vr. 08.30 - 15.00 uur Postbus 33, 2400 AA Alphen aan den Rijn Tijdig herkennen 1 Non-melanoma huidkanker is vooral te herkennen als ongewone afwijkin gen op de huid, die voorheen niet aanwezig waren. Basaalcel carci noom openbaart zich meestal als een glanzend bultje of plekje dat langzaam groeit. Plaveiselcel carci noom is een groeiende tumor, die vaak pijnlijk is bij aanraking en kan gaan zweren of bloeden. Het voor stadium, actinische keratose, wordt gekenmerkt door ruwe plekjes, bruin tot rood van kleur, vaak wat schilfe rend. De laatstgenoemde vorm heeft ook een voorstadium, actinische kera tose, die zich in éénvijfde van de ge vallen tenslotte ontwikkelt tot plaveiselcel carcinoom. Het aantal nieuwe gevallen per jaar van dit voor stadium wordt geschat op 100.000 tot 150.000. Het belangrijkste is dat het vaak niet herkend wordt, zodat het de kans krijgt om steeds verder te groeien. En dat terwijl herkennen en behandelen meestal erger voor komt. Huidkanker is de meest voorko mende vorm van kanker in Neder land. Per jaar zien huisartsen bijna 30.000 nieuwe gevallen; in 2015 zal dit naar verwachting richting de 40.000 gaan. Bij huidkanker denken de meeste mensen aan een melanoom, de meest agres sieve vorm. Deze vorm betreft echter 'maar' 1O°/o van de gevallen. De overige patiënten komen door twee andere, 'non-melanoma' typen: 75% basaalcel carcinoom en 15% plaveiselcel carcinoom. Regionale, 'nieuwsbladen! igt trends in kaar eigen ondersckeidende stijl. Mode, elegant en sportief. In maat 36 t/m 46 In november al diverse aanbiedingen. - Kunstgebitten vervaardigen naar persoonlijke wensen (ook implantaat gedragen prothese) - Reparaties en aanpassingen - Gratis advies en controle - Hoge vergoeding uit basispakket Ij j Kijk op redeenkind.nl en help mee teL 0384604648 0 peg rek nr 1599333 Zwo||e V J

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 4