Tsjernobylkinderen naar Blijdorp Blijk van waardering voor mantelzorgers I week MILIEUZAKEN CONTACT VERGUNNINGENLOKET BOUWZAKEN VERKEERSBESLUIT BEZWAAR WERK IN UITVOERING RUIMTELIJKE ORDENING I /WfeSas Rubrieki Gemeentenieuws uit Waddinxveen This is it MELDINGEN O.G.V. ART. 8.40 WM BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN INRIJVERBODEN VOOR VRACHTVERKEER 1 INGETROKKEN VERGUNNING ONTWERPBESCHIKKINGEN INGETROKKEN VERGUNNING KENNISGEVING MOBIEL BREKEN BOUW- EN SLOOPAFVAL WADDINXVEEN WADDINXVEEN/BOSKOOP BAGGERWERKZAAMHEDEN VOORNEMEN TOT VERLENEN ONTHEFFING Programma Info Woensdag 4 november 2009 ■ri L geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Deze bekendma kingen met bijbehorende stukken staan ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. In samenwerking met de Arcadebioscoop Gouda kunnen jonge mantelzorgers naar de film 'Michael Jackson's This is it'De voorstel ling is ook op dinsdag 10 november en begint Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gel den algemene regels die zijn vastgelegd in de Al gemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activitei ten. B&W hebben de volgende melding ontvan gen: Besluit algemene regels voor inrichtingen milieu beheer - Boere Machinefabriek bv, Brugweg 121, het veranderen van een machinefabriek. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20090191 Coenecoop 675, het plaatsen van een verdiepingsvloer (19-10-2009). De ge gevens van deze aanvragen kunt u op afspraak inzien bij het Vergunningen loket, telefoon 624832 of 624835. B&W hebben besloten tot het instellen van inrij- verboden voor vrachtverkeer - met uitzondering van bestemmingsverkeer - op de Prinses Beatrix- laan, Prins Bemhardlaan, Oostpolderweg, Sta-, tionsstraat tussen Kanaalstraat en toegang tot be- voorradingsplein achter Passage. Ook hebben B&W besloten tot het uitbreiden van het inrij- verbod op de Kanaalstraat tot aan de Schieland- weg. De besluiten zijn genomen om wijkvreemd vrachtverkeer te voorkomen, de leefbaarheid te verbeteren en de uitstoot van uitlaatgassen in woonwijken te verlagen. Tegen bovenstaand be- (ART 8.26) WM - P. Bouthoorn: oprichtingsvergunning (21 maart 1995) voor een aannemersbedrijf op het perceel Noordstaring 25. Dit besluit kunt u vanaf 29 oktober en met 10 december 2009 inzien bij de Publieksbalie. In de ze periode kunt u beroep tegen dit besluit instel len bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den sluit kunt u bezwaar aantekenen (zie BE ZWAAR). Als u een bezwaarschrift heeft inge diend, kunt u een voorlopige voorziening aan vragen bij de Rechtbank ’s-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag, tel. 070-3813815). Aan het indienen van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. B&W zijn van plan de volgende vergunning te verlenen: - Concorp Waddinxveen BV: uitbreidingsver gunning voor een suikerwarenfabriek op het perceel Kanaaldijk 16/Wilhelminakade 25. B&W zijn van plan de volgende vergunning in te trekken op grond van artikel 8.25(Wm): - Mulleman Meubelen B.V.: revisievergunning (15 oktober 1996) voor een meubelfabriek op het perceel Mercuriusweg 3. Deze ontwerpbesluiten zijn tot en met 9 decem ber 2009 in te zien bij de Publieksbalie. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbe sluit gedurende deze periode bij het college van B&W van Waddinxveen indienen, per adres Mi lieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met.de Milieudienst Midden- Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebben den die tijdig hun zienswijzen naar voren bren gen over een ontwerpbesluit, kunnen later be roep instellen tegen een definitief besluit. (ART 8.25) WM - Maatschap D. Uitbeijerse: oprichtingsvergun ning (16 april 1991), wijzigingsvergunning (29 mei 2001) en de bijbehorende 8.19-meldingen (24 maart 1993, 9 februari 1995, 30 maart 1995 en 13 maart 1997) voor een veehouderij en nertsenfokkerij op het perceel Henegouwerweg 113. Dit besluit kunt u vanaf 29 oktober en met 9 de cember 2009 inzien bij de Publieksbalie. In deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Waddinx veen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar in dient, tenzij u een voorlopige voorziening aan vraagt bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Hebt u een vraag over een vergunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Voor bouwvergunningen kunt u bellen met tele foonnummer 624832, voor alle overige vergun ningen met telefoonnummer 624833. Als u (uit gebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het Vergun-nin- genloket. U hoeft dan niet te wachten en de me dewerkers kunnen zich voorbereiden op uw be zoek. Voor het maken van een afspraak kunt u ook bellen met bovenstaande telefoonnummers. om 18.45 uur. Jonge mantelzorger in de leeftijd van 10 tot 20 jaar kunnen voor 3 november con tact opnemen met Informele Zorg Midden Hol land (info@informelezorg.nl). De jonge mantel zorger kan dan samen met 1 introducé naar de ze film. Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u be roep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. In bei de gevallen moet u een bepaald bedrag (griffie recht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door - belanghebbenden die eerder zienswijzen heb ben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbe sluit; - belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Voor inzage en informatie van bovenstaande (ontwerp)besluiten) kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken via tel. 624624. Voor het beheer van bepaalde categorieën be- drijfsafvalstoffen gelden algemene regels die zijn vastgelegd in een Algemene Maatregel van Be stuur (AMvB). Een bedrijf heeft voor het beheer van de afvalstoffen geen milieuvergunning nodig maar kan volstaan met het doen van een kennis geving. B&W hebben de volgende kennisgeving ontvangen: Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval - Kok Lexmond bv voor het in werking hebben van een mobiele puinbreker op een perceel bij de aftit A12 te Waddinxveen. De werkzaamhe den vinden plaats in de periode van 1 novem ber 2009 tot 1 februari 2010 gedurende vijf werkdagen tussen 07.00 uur en 19.00 uur. Tegen een kennisgeving op grond van het Be sluit mobiel breken bouw- en sloopafval kunt u Wanneer u vindt dat uw directe belangen wor den geschaad door de verlening van een - hier voor genoemde - verleende vergunning/be- schikking, kunt u binnen zes weken na de ver- zenddatum van de beschikking een gemotiveerd bezwaar-schrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. e gemeente Waddinxveen verzorgt op 10 november in samenwerking met Informele Zorg Midden Holland M» de jaarlijkse Dag van de Mantelzorg. De geregistreerde mantelzorgers van de ge meente Waddinxveen worden op deze dag ex tra in het zonnetje gezet, als blijk van waarde ring. Tijdens de dag is er ruimte voor ontspanning maar ook is er gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen met andere mantelzorgers. Om 11.00 uur is de ontvangst in de raadzaal van het gemeentehuis, raadhuisplein 1 in Waddinxveen. In de middag geeft de Toneelgroep Kameleon een theatervoorstelling. wen, gorilla’s en de tijgers. Rond etenstijd werd de hele groep weer verza meld. Na de patat konden de kinderen lekker gaan spelen in de speeltuin. Daarna konden de groepjes hun route verder vervolgen. De dag werd afgesloten met een rondrit in de trein. Toen was het weer tijd om naar huis te gaan. In de bus werd door alle kinderen blij en tevreden in koor ‘dank u wel’ geroepen naar Len en Esther." e kinderen uit Wit-Rusland die mo- I menteel voor zeven weken bij gastge zinnen in Gouda, Boskoop en Wad- ■HP dinxveen worden opgevangen, hebben zaterdag 31 oktober een bezoek gebracht aan diergaarde Blijdorp in Rotterdam. Op deze dag, die werd aangeboden door Neeleman installatie techniek B.V., keken de kinderen hun ogen uit en genoten ze van de vele dieren en speelmogelijk heden. „Het was de hele dag mooi weer. Aan het begin van de dag werd de groep opgedeeld in vijf kleine groepjes die werden begeleid door Len en Esther Neeleman met een aantal medewerkers van Nee leman installatietechniek, de juffen en de tolk van de kinderen en twee gastouders", aldus de organi satie. „De kinderen keken hun ogen uit in het Oceani- um. Je kon zomaar onder de vissen doorlopen. Een groepje met 5 meisjes had hier eerst helemaal geen oog voor en ging direct door naar de leeu- Deze week wordt een begin gemaakt met het uitbaggeren van een aantal watergangen in de gemeente. Aannemingsbedrijf Kraaijeveld uit Ba- rendrecht voert in opdracht van de gemeente werkzaamheden uit in diverse watergangen in de wijk Groenswaard, de Vondelwijk en Oranje- wijk- Noord. Ook wordt er gebaggerd langs een deel van de Brugweg en langs de Otweg, het ge deelte ten noorden van de Bloemendaalseweg. Ook worden er plaatselijk duikers schoonge maakt. De werkzaamheden zijn naar verwach ting eind van dit jaar afgerond. 20090153 Alberdingk Thijmlaan (SC Antilope), het oprichten van een berging. Dit ver zoek kan slechts worden ingewilligd nadat ontheffing is verleend van het ter plaatse geldende bestemmingsplan als bedoeld in artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening; Het conceptbesluit met bijbehorende stukken ligt tot en met woensdag 9 december 2009 tij dens openingsuren ter inzage bij de Publieksba lie. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk uw zienswijze kenbaar maken bij het college van B&W. Mondeling is ook mogelijk via een af spraak of telefonisch op nummer 624833 of 624621. 11.00 uur/11.30 uur Inloop met koffie en gebak 11.30 uur/12.15 uur Opening door de wethou der, mw D. Gerts, en informeel samenzijn 12.15 uur/13.15 uur Lunchbuffet 13.30 uur/15.00 uur Theatervoorstelling van to neelgroep Kameleon. 15.00 uur/16.00 uur Afsluiting en napraten met thee of een drankje De Stichting Hulp aan Tsjernobylkinderen Gouda/Waddinxveen is onderdeel van het Lan delijk Platform Hulp aan Tsjernobylkinderen. De stichting heeft als doel om kinderen uit het ramp gebied rondom Tsjemobyl uit te nodigen voor een verblijf van twee maanden in Nederland. De stichting bestaat volledig uit vrijwilligers en sponsoren die vanuit een christelijke identiteit of vanwege maatschappelijk bewustzijn willen bij dragen aan een betere toekomst voor deze kinde ren.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 7