Heren Flyers vernederen koploper Doelpuntrijk bekerduel bvp Geen vervolg Floreant zo. tegen roac JobTrack.nl WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP rx 1 7 '-hX, wat moet je aderen én wat moet je Dljteren? 33e Floracross kleistampen in de polder De heren op zaterdagmiddag, glibberend door de vette klei. (Foto: Cicero) Sport DesKundig pittig en openhartig! I D koploper BOB 2 best verrassend mag worden ge noemd. Verder was er winst voor Heren 3, Jongens Under 18 en Meisjes Under 16. De grootste overwin ning was echter voor Meisjes Under 14. Na een aantal nederlagen op rij weid het voor Heren 1 van Waddinxveen Flyers weer eens tijd voor een overwinning. Dat die uitgerekend werd behaald te gen BOB 2 uit Oud Beijerland was best een prettige bijkomstigheid en goed voor het zelfvertrouwen, 59- 55. Flyers ging vlot van start en stond na vier minuten e basketballers van Waddinxveen Flyers kenden een prima weekend. Vrijdag avond werden alle wedstrijden gewon nen, waarbij de winst van Heren 1 op en Anne dejong werd zesde bij de tweedejaars. De jongens moesten echter 1500 meter afleggen. Bart Brand ontving de gouden plak voor het behalen van de beste tijd bij de eerstejaars. Michael Kooter ont ving zilver bij de tweedejaars met het behalen van de tweede plaats. De meisjes junioren C legden ook 1500 meter af en Lisanne van Manen was het beste AV’47 meisje met een twaalfde plek. Justin Kraaijen- brink werd derde op de 2000 meter. Berend Koele junior B was de beste AV’47 atleet op de 3000 meter met een mooie zesde plaats. Tussen de middag werd er nog de estafettecross ge houden met 22 teams, waaronder 15 schoolteams uit Boskoop. Een nieuw record. Vele jonge atleten liepen voor de tweede keer het zeer natte en mod derige parcours. Team namen als Blubber piraten', jonge kleistampers', 'Modder girls' deden het par- spelen op een 10-2 voorsprong. Vervolgens vergat men die goede lijn voort te zetten. BOB nam het ini tiatief over en pakte de winst in het eerste kwart met 10-16. Ook het tweede kwart was voor de bezoekers, rust 22-30. In de tweede helft ging Flyers opnieuw vlot van start, maar behield nu wel het initiatief, om in de tiende minuut van het derde kwart weer op voorsprong te komen, 45-44.Het vierde kwart verliep uitermate spannend, maar was het Joost Koning die in de tiende minuut van het vierde kwart de zege voor Flyers veilig stelde. Storm Anker liet 10 punten noteren en Joost Koning 9. Heren 3 en het bezoekende The Jumpers 5 uit Den Haag hielden elkaar redelijk evenwicht, waarbij Fly ers steeds aan de goede kant van de score bleef Rust 35-27. In het derde kwart kwamen de Hagenaars nog dichtbij, maar een driepunter in de 10e minuut van Coen Nuijten hield Flyers op vier punten voor sprong. In het vierde kwart was bij beide teams het beste eraf. Slechts elf punten voor Flyers en maar zes voor de bezoekers. Winst voor Heren 3 met 62-57. Wouter Vink was goed voor 22 punten. Jongens Under 18 legde de basis voor de uiteindelijke 53-49 overwinning op Grasshoppers 2 in de eerste helft. Voor Meisjes Under 16 was er een regelmatige 64-49 overwinning op het bezoekende Binnenland 2 uit Barendrecht. De grootste overwinning was echter voor Meisjes Under 14. In sporthal Cleyn Duin in Katwijk was Grasshoppers 4 geen partij voor de Waddinxveense meisjes, 12-94. In de eerste bekerwedstrijd van het seizoen heeft BVP/Frank Pronk Haarmode behoorlijk huis gehouden. Tegenstander Controlec uit Gouda werd met 9-2 afgedroogd. Hoewel Controlec verrassend op voorsprong komt, corrigeert BVP snel. Een diagonale assist op Hyas Essekka levert de 1-1 op. Het gaat nog eventjes stroef bij de Boskopers, maar al snel komt de ploeg toch op toeren. Als een tondeu se scheert BVP over Controlec heen. Hyas maakt een hattrick alvorens Colin Kok de 4-1 bakt. Een harde knal van Abderrazak Achtatou doet de keeper blunderen: de bal gaat door zijn benen: 5-1. Een individuele actie van Hyas bete kent zijn vierde van de avond en de zesde van BVP, dat de bal prima rond laat gaan wat ook de 7-1 van Abderrazak op aangeven van Lakbir Ben Mhamed oplevert. Controlec laat nog even van zich horen (7-2) maar het blijft BVP wat de klok slaat. Een eigen goal van Controlec en de ouverture van Colin Kok leveren de ho ge score van 9-2 op. cours de naam eer aan. Er werd flink gestreden en de sfeer was ontspannen. Iedereen behaalde wel of niet herkenbaar de finish. De middag stond in het teken van jongens junioren A/B, Senioren en Masters. Bij de sprintcross man nen werd Justin Cok zesde op de 2000 meter. Voor de derde keer op rij won atleet Rachid Mohammadi van Atos de 9000 meter in een tijd van 38.20 minu ten. Paul Stolwijk was beste AV’47 atleet met een achtste plaats. Bert Koster werd zesde bij de Masters 40 en Wim Benschop veroverde de zilveren plak bij de mannen Masters 60. De 33e Flynth Floracross eindigde met de prestatie- loop in de regen zoals de dag al begonnen was. Voor de volledige uitslagen en foto’s zie www.av47.nl aterdag 7 november werd de 33e Flynth Floracross gehouden op en rond de atle- tiekaccommodatie van AV’47. De regen van de voorafgaande dagen had een bijdra ge geleverd aan een prachtig, maar zwaar en mod derig parcours. De ochtend stond in het teken van veel regen. Er startten rond de 218 pupillen in diver se categorieën waarvan 73 AV’47 atleten. De aller kleinste adeetjes openden de ochtend met de cross op 600 meter. In de categorie pupillen D vielen vier podiumplaatsen te verdelen voor AV’47. Bij de jon gens werd Jop Voskuilen eerste en Jemey Vreeswijk twee. Bij de meisjes werd Marit de Bruijn tweede en Meline Crolla derde. Roan Koster was beste jongen op de 1000 meter bij de pupillen C met een vijfde plaats en bij de meisjes stond Esmee Tamming op het podium en kreeg de zilveren mediale omgehan gen. Het parcours werd zwaarder door aHe vooraf gaande atleten, in de akkers waren al vele modder poelen ontstaan en het gras was glad geworden van de modder en regen.Bij de pupillen B ging het hard, Martijn dejong was de beste jongen met een vierde plaats en Fleur Sloot mocht de zilveren mediale in ontvangst nemen. Lukas Brand stond op het podi um op de tweede plaats en naast hem stond Hans Harting die de bronzen medaille kreeg omgehangen bij de jongens pupillen A eerstejaars. Bij de meisjes won Marije Hijman met een grote voorsprong, Est her van Voskuilen behaalde een mooie derde plaats. Bij de pupillen A tweedejaars was Demi Wassenaar het beste meisje met een vierde plaats en Max Sloot zevende bij de jongens. Verhoudingsgewijs verloren de jonge atleten weinig hun schoenen in de modder, men had het nodige geleerd van verleden jaar. Van top tot teen onder de modder kunnen de atleten te rug kijken op een geslaagde cross. Na de pupfllen was het de beurt voor de junioren om het glibberi ge, modderige parcours op te gaan. 161 Junioren verschenen aan de start in diverse categorieën. De meisjes junioren D hoefden 'maar' 1000 meter te ploeteren over het zware parcours. Bij de eerstejaars was Estélle Tamming de beste met een vierde plaats SS Floreant Zondag heeft de eerste overwin ning van vorige week geen goed vervolg kunnen geven. De Boskopers gingen in Rijp- wetering met 4-2 onderuit tegen ROAC. Volgens trainer Michael Blonk een terechte nederlaag. "Zij waren in aHes een maatje te groot. ROAC heeft gewoon een betere ploeg en wij kwamen ten opzichte van hen in iede re linie iets te kort.” Floreant kwam al na drie minuten op achterstand door een vrije trap die bij de tweede paal kon worden bin nengekopt. De Boskopers bereikten de rust met deze minimale achterstand. In de twee de helft zette ROAC het klasseverschfl om in doelpunten en liep uit naar 4-0, waarbij de tweede goal onterecht werd goedgekeurd. In de slotfase deden Mitch Hassing en Hussain el Zeryouh iets terug voor Floreant. Gevaar lijk werd het niet meer voor de thuisploeg. Floreant en ROAC haalden het einde van de wedstrijd overigens niet met elf man. Pim Verlaan kreeg een tweede gele kaart na ver meend wfld spel en ook de voorstopper van de thuisploeg kon met twee keer geel ver trekken. Zondag is de nummer twaalf Soc cer Boys de tegenstander van Floreant. “In die wedstrijd moeten we laten zien wat we waard zijn”, aldus Blonk. “Want kans heb ben we zeker.” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I qq Woensdag 11 november 2009 i jj QJobTrack.nl ’t Betere werk!

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 33