Het Tegelhuis, alles in een hand OP UW COMPLETE VLOER I I I I I I y Tel: 0182 - €3276$/ I If Vraag onze verkopers naar de voorwaarden Openingstijden: dinsdag t/m zaterdag van 9.30-17.00 maandag alleen op afspraak. WADDINXVEEN 61 h II b www.tegelhuisw^ddinxveen.tH, info@tegelhuiswaddinxveen.nl Waddinxveen -t' Door Fred Spoor Huis S WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 18 november 2009 ■m MM ie met plannen rondloopt om in zijn of haar huis te renoveren doet er ver- W standig aan ook eens een kijkje te nemen bij het Tegelhuis Het is best even zoeken op het bedrijventerrein Coenecoop. Maar wie het adres Coene- coop 144a goed heeft onthouden komt via de borden langs de wegen tus sen de bedrijfspanden zonder problemen op de juiste plaats. De naam zegt het al, daar is een uitgebreide collectie wand- en vloertegels te vinden in vele variaties en prijzen. Loes Spaans, die de verkoop en bestellingen regelt, vertelt met veel plezier over het be drijf dat zich kan verheugen op een klantenkring die tot ver in de regio reikt. Op de vraag wat het Tegelhuis aantrekkelijk maakt voor geïnteresseerden volgt een vlot antwoord van Loes: "Wij hebben het grote voordeel, dat wij niet alleen tegels verkopen maar daarnaast ook alle bijbehorende werkzaamheden de klant uit handen nemen. Vanaf het slopen en renoveren van een verouderde keuken, een badkamer of een toilet tot het plaatsen van een vloerverwarming in een betegelde woonkamer. De klant komt naar de ze showroom en maakt een keuze uit de vele mogelijkheden die wij bieden. Daarop volgt een vrijblijvende offerte voor materiaal en arbeid op basis van de specifieke wensen die een klant heeft. Dat betekent dus één aanspreekpunt en één factuur voor de hele klus, inclusief de sanitaire voorzieningen. Dikwijls merken we dat juist dat op prijs wordt ge steld. Men hoeft dan immers niet te zoeken naar verschillende leveranciers voor deelta ken in een renovatie. Ook het plannen van de verschillende werkzaamheden loopt soe peler, omdat ze op elkaar worden afgestemd. De reden voor deze belangrijke service is te vinden bij de eigenaar van het Tegelhuis, Ki- ka Tuitel, die samen met haar echtgenoot Cees aan het begin van dit j aar de showroom heeft overgenomen. Cees Tuitel beschikt namelijk nog over een tweede bedrijf, sinds 2001, dat luistert naar de sprekende naam ‘Kluszeker’. Een bedrijf dat zich richt op klein schalige verbouwingen en renovatie. Samen met zijn medewerkers kan hij elke klus aan en is alle kennis en vakmanschap in huis om een opdracht succesvol en compleet af te ronden. Op de website van ‘Kluszeker’www.kluszeker.nlzijn goede voorbeelden te vinden van werkzaamheden die tot volle tevredenheid van cliënten werden uitgevoerd. De website van het Tegelhuis www.tegelhuiswaddinxveen.nlbiedt informatie óver de showroom en winkel in het bedrijvenpark Coenecoop. Loes Spaans: ,Wij verkopen niet alleen tegels maar nemen ook de bijkomende werkzaamheden uit handen van de klant. Foto: Martin Sharrott.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 25