bii u thuis Df BOKKfWM >t WKW5PUM Een feit op zich: 'Het bed is het belangrijkste wat je in huis hebt wOOivwiMKCl wOOivwóvKCl II WW Ml T t Wij willen niet dat u zomaar iets koopt omdat u De Bokkesprong een leuke winkel vindt. Een sfeervol huis koop je niet pats boem in één keer, zo werkt dat niet. Ook een interieur moet groeien. Samen kunnen we dan bekijken wat goed past, zodat de inrichting klopt. Zo bereiken we dat, stap voor stap... wUit u. dat mk? Vow een afiftraak waaq naar Marjoüjn ofM kaar! T 06 51 81 56 66 Kleiweg Passage Gouda T (0182) 58 62 91 WADDINXVEEN w o J A»» S" r Door Ruud Groot Huis stijl Kosten 85,- Bij besteding vanaf 1.000,- krijgt u dit bedrag retour! Leon van der Horst: 'Als je ’s nachts goed bent uitgerust, heb je voldoende energie voor overdag' Foto: Riekelt Bezemer. weg gestart en vanaf het begin is het direct een succes geweest”, aldus de 36 jarige eigenaar. “Wij leveren geen producten uit het verre oosten, maar uitsluitend bedden van Europese fabrikan ten. Wij werken hier ook anders. Het begint al bij het advies aan de klant in de showroom. Als zelf standig bedrijf kan je veel meer bieden en daar door de beste oplossing geven. Wij kijken of de klant een matras of bed koopt, dat bij hen past. Daarnaast geven wij 30 dagen slaapgarantie i,n de eigen omgeving en als blijkt dat het bed toch niet helemaal aan de wensen voldoet, mag men van TL- - inds vier jaar is Boxspringspecialist Van der Horst gevestigd aan de Mercurius- weg. Directeur Leon van der Horst is te- recht trots op de grote en prachtig inge richte showroom, Er staan meer dan vijftig bed den tentoongesteld, waarmee het de grootste bed denshowroom is van de Randstad. "Als de klant het hier niet vindt, dan vindt hij het nergens”, zegt Van der Horst. “Wij hebben geen ‘huiscollectie’ waardoor wij niet afhankelijk zijn van wat de leve rancier maakt en levert. Mijn vrouw Ilse en ik ko pen zelf in en zijn daarom onafhankelijk. Daar door kunnen we een breed assortiment in een gro te prijsrange leveren, waarbij we de laatste trends en ontwikkelingen nauwkeurig kunnen volgen. Door die onafhankelijkheid kunnen wij zorgen voor een scherpe prijs en goede kwaliteit en onze collectie volledig aanpassen aan de wensen van onze klanten”, zegt Van der Horst. Leon van der Horst is gepokt en gemazeld in de slaapkamerwereld. Van jongs af aan is hij er mee opgegroeid. Vader Van der Horst was zijn leven lang al werkzaam in deze branche, die middels zijn groothandel door het hele land aan vrijwel alle slaapkamerwinkels leverde. Hij was een begrip in de slaapkamerbranche. “Ook ik ben begonnen in de groothandel, waarin ik acht jaar heb gewerkt. Maar vier jaar terug ben ik hier aan de Mercurius- \/\/i1 interieuradvies ons binnen 30 dagen een goede oplossing ver wachten. Een bed moet namelijk bij je passen en als het niet optimaal is, dan ruilen we de matras gewoon om. Goede nachtrust en fris opstaan is voor iedereen van groot belang. Een goed bed is het belangrijkste wat een mens in huis heeft, want ’s nacht doe je de energie op om overdag voldoen de fit te zijn”. Eén derde van het leven brengt men in bed door en dan moet dat dus optimaal zijn. De Boxspringspecialist verzorgt ook zelf voor de be zorging aan huis. Bij levering verpakken zij het zelf en ze hebben eigen auto’s en monteurs in dienst waarbij kwaliteit voorop staat. “Soms zeg ik wel eens: We zijn niet altijd de snel ste, maar wel de netste”, zegt Van der Horst. Ze zijn rustpuntdealer van Silvana kussens en tevens Innergetic dealer, die volgens onderzoek de meest drukverlagende matras fabriceert. Nieuw in de collectie zijn ook de ‘Brezza’ matrassen van Nor ma, die als best ventilerende matras staan aange merkt. Daarnaast bezit de Boxspringspecialist een nieuwe vergrote kastencollectie, waarbij een mooie moderne linnenkast al vanaf K 350,- te koop is. “Maar ook voor een luxe kast van Nolte of No va Mobil kan men bij ons terecht”, vult de direc teur direct aan. De klanten komen vanuit de gehele Randstad en door mond tot mond reclame, goede service en de internetsite www.deboxspringspedalist.nl weet men steeds meer de mooie winkel aan de Mercuri- usweg te vinden. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN -y-j Woensdag 18 november 2009 - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 27