Afsluiting A12 Gemeent Nieuws Beste Buur 2009 Geloof in je werk 1 1 I I I week VERGUNNINGENLOKET I Digitale producten en diensten: VERORDENINGEN EN REGELINGEN BOUWZAKEN VERKEERSZAKEN Het gemak van de Webwinkel BEZWAAR inspraak en meedenken Wijkplatforms i REGIO Rubriek I Gemeentenieuws uit Waddinxveen BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAAG: VERLEENDE BOUWVERGUNNING: VERLEENDE SLOOPVERGUNNING: VERLEENDE BOUWVERGUNNING MET ONTHEFFING: BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN: GERESERVEERDE GEHANDICAPTENPARKEERPLAATS: WADDINXVEEN NOORDEINDE i Weekendafsluiting A12 van knooppunt Gouwe tot Zoetermeer i ADDENDUM WELSTANDSNOTA COENECOOP lil: e Stichting Huurdersbelangenorganisa- tie Waddinxveen/ Zevenhuizen-Moer- kapelle heeft zaterdag 14 november we derom de prijs van de verkiezing Beste Buur uitgereikt. Er waren tien kandidaten, waaruit king na deze publicatie. Het is niet mogelijk be roep aan te tekenen tegen dit besluit, omdat het besluit een beleidsregel is. ■i De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haalqes vermelde datum: 20090197 Zuidelijke Rondweg 3, het vernieuwen van neonreclames (05-11-2009); 20090198 Noordeinde 9 en 11, het oprichten van twee aan elkaar geschakelde bergingen (05-11-2009). De gegevens van deze aanvragen kunt u op af spraak inzien bij het Vergunningenloket, telefoon 624832 of624835. tussen haakjes vermelde datum: 20090030 Aldebaran 14 en 16, het plaatsen van twee opbouwen boven twee garages (04-11-2009). Aangezien deze vergunning met gebruik van een ontheffingsprocedure is verleend kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht de natuurlijke of rechtspersoon, die tegen het ontwerpbesluit hun zienswijze naar voren hebben gebracht of kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, tegen het besluit beroep kunnen in stellen bij de rechtbank Den Haag. Dit beroep kan worden ingesteld binnen zes we ken na bekendmaking van dit besluit. Informatie over de vergunningen kunt u krijgen bij het Vergunningenloket, tel. 624832 of624835. De volgende aanvraag om afgifte van een sloop vergunning is ontvangen op de tussen haakjes ver melde datum: 20090199 Noordeinde 9 en 11, het slopen van een schuur (05-11-2009). De volgende bouwvergunning is verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20090182 Zuidelijke Rondweg 5, het plaatsen van een dubbelzijdig verlichte reclame zuil (04-11-2009); De volgende sloopvergunning is verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20090196 Middelburgseweg 12, het slopen van een aanbouw (05-11-2009). De volgende bouwvergunning is verzonden op de Besloten is een bestaand parkeervak nabij de wo ning Havikhoek 19 aan te duiden als een gereser veerde gehandicaptenparkeerplaats met onder- bord (kenteken). Tegen bovenstaand besluit kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Als u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u een voorlo pige voorziening aanvragen bij de Rechtbank 's- Gravenhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag, tel. 070-3813815). Aan het indienen van zo’n ver zoek zijn kosten verbonden. Vanuit uw luie stoel gemeentel’ke zaken rege len? Dat kan in de Webwinkel op www.wad- dinxveen.nl. Ga naar "digitale balie" en kies voor "webwinkel". Voor bijvoorbeeld een uit treksel of het doorgeven van een verhuizing hoeft u dus de deur niet meer uit. Wilt u een product digitaal aanvragen, dan heeft u wel een DigiD-code nodig. Aan de balie legitimeert u zich met een pas poort of r?bew?s. Op internet gebruikt u hier voor DigiD. DigiD is gratis en aan te vragen via www.digid.nl. Vraag uw inlogcode nu meteen aan, zodat u steeds meer overheidszaken veilig via internet kunt regelen. Uittreksel GBA (Gemeentel’ke Basis Adminis tratie) Uittreksel/afschrift van het huwel’ksregister of geboorteregister, Bewijs van in leven zijn (attestatie de vita) Bewijs van Nederlanderschap Verzoek aanduiding naamgebruik Verzoek tot geheimhouding Eigen verklaring CBR aanvragen Verhuizing binnen gemeente melden Aangifte verhuizing naar Waddinxveen vanuit een andere gemeente Vertrek naar buitenland doorgeven Hond aanmelden voor de hondenbelasting Als er kosten z?n verbonden aan het product of de dienst, dan kunt u online betalen. Als inter netklant van ABN-AMRO, Postbank, Rabo bank, SNSbank of Fords betaalt u met iDEAL. U rekent dan af in uw vertrouwde internet be taalomgeving. Betalen kan ook met een credit card van Visa of Mastercard. Na betaling krijgt u uw bestelling binnen drie werkdagen per post bij u thuis bezorgd. Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voor komen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Rechtbank ’s-Graven- hage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rech ter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden begonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten ver bonden. Zevenhuizen (9) en Bleiswijk (8) worden al om 21:30 uur afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid met borden. Bij slechte weersomstandigheden kan het werk uitgesteld worden. Reserveweekend: van vrijdag 27 november 22:00 uur tot maandag 30 no vember 2009 05:00 uur. Voor contact over deze afsluiting: Verkeersloket Wegendistrict Haaglanden Postbus 24018 2490 AA Den Haag Tel. (070) 3378643 dzh-verkeerslokethaaglanden@rws.nl uLI UI. Ullgcicubx. jol WUL11 uui jlliiiujulillli, waaiL de jury Ben de Gier, Mauritslaan 79 in Waddinx veen heeft gekozen tot Beste Buur 2009. Hij was eveneens als vorig jaar door zijn buurman 1 11J WOO LVLIlLLin cuo VMXlgjaox U'J'Jl uuuinu de heer Van der Zee voorgedragen en de werk- i zaamheden die hij vorig jaar al voor zijn buren Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor ge- noemde - verleende vergunning/beschikking, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift in- dienen bij het college van B 8i W (tenzij in de pu- blicatie een andere procedure is vermeld). Infor matie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. De gemeente is soms verplicht een inspraak procedure te starten. Dit geldt vooral voor za ken over de ruimtelijke ordening. In andere ge vallen betrekt de gemeente op vrijwillige basis haar inwoners bij de besluitvorming. Het feit dat u inspraak krijgt wordt altijd be kend gemaakt.De bedoeling van deze inspraak is dat door de gemeente de meningen, stand punten en opvattingen die naar voren worden gebracht, serieus worden betrokken in de uit eindelijke besluitvorming. Inspraak wil niet zeggen dat "insprekers" altijd hun zin krijgen. De gemeente heeft - als plaatselijke overheid - de taak de verschillende belangen af te wegen en het algemene (gemeentelijke) belang daarbij steeds in de gaten te houden. Werk is een belangrijk onderdeel van het le ven. Allereerst om brood op de plank te krij gen. Je krijgt en neemt de verantwoordelijk heid om een eigen bestaan op te bouwen. Door je werk kom je ook onder de mensen, krijgt je leven meer betekenis. Je merkt hoe be langrijk werk voor je is als je door ziekte of werkeloosheid langs de kant staat. Werk kan ook te belangrijk worden: door hoge werkdruk ga je eraan onderdoor of ben je niet meer be reikbaar voor familie en vrienden. Donderdag avond 26 november staat het thema "christen- zijn en werk" centraal. Hein Pieper (projectlei der van 'De waarde van werk') en Eddy de Pender (van wrww.gelovenopmaandag.nl) zul len het thema "christen-zijn en werk" vanuit respectievelijk de katholieke (monnikkenwerk?) en de protestantse traditie (calvinistisch arbeids ethos?) benaderen. Het programma begint om 20.15 uur en vindt plaats in de Ontmoetings- kerk, Groens- voorde 3, Wad dinxveen. deed waaronder zware boodschappen halen, tuin werkzaamheden en vervoer naar en van het zie kenhuis (al was het midden in de nacht) zijn dit jaar alleen maar toegenomen. Mevrouw Van der. Zee ligt al een tijdje in het ziekenhuis en nog vaker kan haar man nu een beroep doen op de hulp van zijn buurman. ‘Bij nacht en ontij nooit is iets hem te veel’ had Van der Zee in zijn aanbevelingsbrief ge schreven evenals Tiet fantastisch te vinden zo ’n buurman te hebben en oprecht te hopen dat hij dit jaar tot winnaar wordt gekozen’. Het Noordeinde (N 455) tussen Boskoop en Wad dinxveen wordt vrijdag 20 november aanstaande weer volledig opengesteld voor alle verkeer. De bestratingswerkzaamheden gaan ondertussen door en zijn medio december gereed. De provin cie kijkt samen met de weggebruikers en bewo ners uit naar dit moment. Tekstkarren op de Hoogeveenseweg in Boskoop en op de Beetho venlaan in Waddinxveen tellen daarom het het aantal weken af tot het einde van de werkzaamhe den. Stratenmakers leggen de laatste hand aan de parkeerplaatsen en uitritten. Om hen veilig te la ten werken na de openstelling van de weg, wor den er maatregelen getroffen met bijvoorbeeld een verkeerslicht. Het verkeer kan hier enige hin der van ondervinden. De definitieve asfaldaag op de weg en het fietspad is inmiddels aangebracht. Half december zijn alle werkzaamheden afgerond. De weg kan daarna weer jaren mee. Op www.n455.nl is meer informatie te vinden over het onderhoud. Vragen en opmerkingen kunnen gestuurd worden aan n455@pzh.nl. n verband met de reconstructie van de A12 i wordt de A12 (links) in de richting van Den Haag tussen knooppunt Gouwe en afrit Zoe- S termeer (7) tijdelijk voor alle verkeer afgeslo ten. Vorig jaar zijn de vier wijkplatforms van de ge meente Waddinxveen geïnstalleerd. Intussen hebben ze een duidelijke richting uitgezet en zijn de eerste verdiensten zichtbaar. Het doel van een wijkplatform is het samenbrengen van verschillende partijen en samen te zorgen voor een leefbare wijk. De verschillende partijen be staan uit bewoners, de gemeente, politie en Woonpartners. De gemeente wil wijken en buurten waar het voor burgers goed, veilig en prettig wonen is. Dat kunnen we alleen berei ken als we dat met zijn allen doen. Een wijk platform behartigt de belangen van de inwo ners van de wijk. Waddinxveen is verdeeld in vier wijken: Bo- menwijk/Groenswaard, Zuidplas, Vondel- wijk/Oranjewijk en wijk Zuid en Oost. Iede re wijk heeft een wijkplatform. Ook heeft iede re wijk zijn eigen wijkregisseur en wijkwethou der. Wilt u ook deelnemen in het wijkplatform van uw wijk? Geef u op via de wijkregisseur van uw wijk. Meer info daarover op www.waddinxveen.nl en klik op 'wijkplat forms' in de overzichtkolom. De afsluiting vindt plaats van vrijdag 20 november 22:00 uur tot maandag 23 november 05:00 uur of zoveel langer dan nodig of korter dan mogelijk. De tussenliggende toeritten Waddinxveen (10), WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -7 Woensdag 18 november 2009 Os' WSü?» WKt.i- In het kader van de ontwikkeling van het bedrij venterrein Coenecoop III is een addendum op de welstandsnota opgesteld. Dit plan voorziet in de toetsingscriteria voor welstandsaspecten met be trekking tot een aanvraag om bouwvergunning op het in ontwikkeling zijnde bedrijventerrein Coene coop III, overeenkomstig het bepaalde in artikel 12 van de Woningwet. Het addendum heeft als beleidsregel in ontwerp voor inspraak gedurende zes weken ter inzage ge- legen, van 4 mei 2009 tot en met 12 juni 2009. Ge- durende deze periode is één inspraakreactie inge diend. De gemeenteraad heeft op 7 oktober 2009 beslo ten het addendum welstandsnota Coenecoop III vast te stellen als zijnde een aanvulling op de wel standsnota. De ingediende inspraakreactie heeft geen aanlei ding gegeven tot wijziging van het addendum. Het besluit van de gemeenteraad treedt in wer- Hebt u een vraag over een vergunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. i Voor bouwvergunningen kunt u bellen met tele- foonnummer 624832, voor alle overige vergunnin- gen met telefoonnummer 624833. Als u (uitge- i breid) wilt praten over een vergunning of een aan- vraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u i daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers, van het Vergunningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor het maken van een afspraak kunt u ook bellen met bovenstaande telefoonnummers.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 7