Sport kort Kickbokser Van Leeuwen is weer succesvol Tips? Gelijkspel Agon streep door de rekening I Turners goed op Nationale Team Cup Be Fair wacht zestienhoven Floreant tegen Schiebroek '94 I 3 tenKM11 1 Badminton I J ROWAH succesvol ROWAH zoekt 'kabouters' Wandelen rorntjn Moerkapelle schaakt tegen landskampioen I Bel 0182-638222 MOERKAPELLE BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP/WADDINXVEEN WADDINXVEEN a X Sport door de rekening nadat een week eerder winst was behaald op het eerste herenteam uit Stolwijk, Dosko heren 1. Dit team wat bestaat uit alleen maar jonge mannen is wel vaker een kwelgeest geweest voor Agon heren 1 Radder Dakservice. Na een zwakke start herstelde Agon zich goed en pakte vervolgens de winst na een moeilijke vierde set. Aanstaand weekend is Agon Heren vrij. Dames 1 speelt vrijdag in De Plataan in actie tegen Irene uit Bilthoven. Dit team staat met 1 wedstrijd minder, 3 punten achter op Agon. Op vrijdag 27 november schaakt het beker- team van schaakvereniging Moerkapelle te gen het viertal van HSG uit Hilversum. Het bekerteam, bestaande uit Hugo van Elteren, Gerard van Ommeren, Dick Bac en Wouter Vroegindeweij wist zich enkele weken gele den te plaatsen door het team uit Krimpen aan de IJssel te verslaan. HSG, dat zowel lands-, als bekerkampioen is, treedt op 27 november om 20.00 uur in dorpshuis Op Moer aan tegen het viertal uit Moerkapelle. Toeschouwers zijn, mits rustig, welkom. Turner Wessel van den Berg heeft tijdens de Nationale Team Cup een bijzondere prestatie geleverd. Met de ploeg van het Etec TOOS Tumteam ‘Jeugd Junior I’ trof de 10-jarige Boskoper in de tweede divisie tegenstanders die twee tot vier jaar ouder zijn. Met zijn Wad- dinxveense ploeg eindigde hij in Zwijndrecht op een mooie negende plaats. In het individu eel klassement behoorde hij op brug en sprong tot de besten. In hetzelfde team deed Ferry van Staveren mee als gasttumer. De turner van Hou Vast Hazerswoude komt normaliter uit in de derde divisie, maar deed op het hogere niveau goed mee en had een belangrijk aan deel in de teamprestatie. Als gasttumer kwam Jelle Jacobs eveneens voor TOOS uit. Met de Instappers van de tweede divisie draaide hij een goede wedstrijd en eindigde op de elfde plaats. Be Fair is afgelopen zaterdag niet in actie geko men. Er stond een oefenwedstrijd op het pro gramma, maar de geplande tegenstander belde af. “Jammer”, vond trainer Mark Weel. “Maar we hebben nu wel lekker conditioneel kunnen trainen.” De trainer verwacht dat de komende competitiewedstrijd van de Waddinxveners een zware zal zijn. Be Fair, momenteel zeven de, treedt dan op het eigen sportpark ’t Suyt aan tegen Zestienhoven. “We houden reke ning met een zeer gedreven Zestienhoven. Vo rige wedstrijd hebben ze met maar liefst 6-0 van CVC Reeuwijk verloren. Dat willen ze te gen ons gaan goedmaken en daar moeten wij ons tegen wapenen.” In de afloop heeft Weel alle vertrouwen. “We gaan steeds beter voet ballen. Helaas hebben we nog wat moeite met het afrnaken van de kansen. Maar als dat beter gaat, ben ik er van overtuigd dat het resultaat vanzelf komt." De thuiswedstrijd van Be Fair begint zaterdag om 14.30 uur. schaal steken op precies 70 kg. Voor beide vechters was dit hun debuut in de B-klasse en dat beide vechters kwamen om te winnen was vanaf de eerste bel wel duidelijk. Onder luide aanmoedigingen van de meegereisde fans gin gen beide vechters direct de strijd aan. De eerste en tweede ronde van de partij waren nog redelijk gelijkopgaand. Maar nadat Moha med tegen het eind de tweede ronde eenmaal acht tellen kreeg, kon Van Leeuwen steeds meer zijn stempel op de wedstrijd gaan druk ken. In de vierde en vijfde ronde kon Van Leeu wen met goedlopende stoot-trapcombinatie zijn puntenvoorsprong zover uitbouwen, zodat de winst voor hem nooit meer in ingevaar zou ko men. Nadat de laatste bel was gegaan en de ju ry Van Leeuwen unaniem als winnaar aanwees kon hij weer een mooie winstpartij. in zijn start- boek laten bijschrijven. Beide vechters van Siam Style komen op weer in actie op 12 december op het kickboksgala in Katwijk georganiseerd door Kamakura Katwijk. De recreanten en vechters van Siam Style Thai- boxing trainen op de maandag en woesdag van 20.30 tot 22.00 uur en op de vrijdag van 18.30 tot 20.00 uur in de gemeentegymzaal aan de Biezen. Geinteresseerd? Iedereen vanaf16 jaar is welkom om te kijken of mee te trainen! Voor meer infomatie www.siamstyle.nl Floreant zaterdag ontvangt komend weekeinde Schiebroek ’94, een club waar tegen de Bosko pers nooit eerder competitie hebben gespeeld. Zoals het jaartal al aangeeft, is deze Rotterdam se club in 1994 ontstaan. Dat gebeurde door een fusie tussen S.I.O.D., CS Unicum en D.E.S. Schiebroek. Een van de voorlopers van de club die in feite al in 1910 is opgericht, was C.V.V., de Crooswijksche Voetbal Vereniging. In de loop der jaren zouden er vele fusies vol gen voordat de huidige combinatie is ontstaan, onder de naam van de vroegere gemeente Schiebroek, die al jaren geleden door Rotter dam werd geannexeerd. Schiebroek ’94 had in dit seizoen tot vorige week nog niet veel gepresteerd. Maar, toen maakte de club ook meteen een klapper. Ze versloeg WDS met 1-0. Daar stond heel West 2 wel even raar van te kijken. De Rotterdam mers wonnen tot nu toe nog maar twee wed strijden. Ze speelden er-één gelijk en verloren dus al zeven keer. Floreant deed het met drie overwinningen, twee gelijke spelen en vijf ne derlagen maar iets beter. Als het door gaat, kan er dus een aardige wedstrijd uit rollen. Handbalvereniging ROWAH heeft grote plannen voor de toekomst en investeert veel in de jeugd. Met name bij de jongste jeugd kan de handbalclub nieuwe leden gebruiken. Sinds enkele weken heeft ROWAH ook ‘ka- bouterhandbal’ voor kinderen vanaf 4 jaar. Kinderen kunnen onder leiding van ervaren trainers lekker spelen, bewegen en leren met een bal en teamgenootjes omgaan. In de ko mende tijd kunnen kinderen voorlopig zon der kosten met handbal kennismaken. De training is op de maandag van 17.00 tot 18.00 uur in de gymzaal van het Coenecoop College. Voor meer informatie: Karin Jong kind, tel 0182-615899 of kijk op www.ro- wah.nl. De vierde zaalhandbal competitieronde was dit weekend succesvol voor ROWAH: drie jeugdteams en twee junioren- en senioren teams wonnen hun wedstrijd. Eén team speelde gelijk en slechts één wedstrijd ging verloren. De damessenioren speelden in De Lier tegen ODIS. Dit team had een collectieve offday. Bij rust stonden de dames achter met 7-4 en in de tweede helft pakte ODIS een ruime overwinning: 16-9. Door deze eerste verlies- partij in de competitie staan de dames op de derde plaats in de derde klasse. De heren wonnen hun uitwedstrijd tegen ETC in Hoogvliet royaal met 11-28. Met deze winst staan ze bovenaan in de vierde klasse. De da- mesjunioren A van ROWAH speelden tegen de koploper Satumus’72 uit Ridderkerk. Door een 12-13 winst staan ook zij bovenaan in hun competitie. Bij badmintonclub Invictus is Sporten Over dag op 4 september weer van start gegaan, maar de speeldag is verhuisd van donderdag naar de vrijdag. Ook de aanvangtijd is ge wijzigd: van 9.00 uur tot 11.15 uur. Deze sportieve ochtend is voor alle leeftijden. De benodigde materialen zijn aanwezig, de zaal- sportschoenen moet u zelf mee brengen. Plaats van handeling is sporthal Groens- waard aan de Groensvoorde. Voor informa tie: 0182-617843. e dames van Agon Dl ContainerCen- tralen hebben zaterdag in Maarsen hun meerdere moeten erkennen in VOC Maarssen. Een 3-0 verlies (25-13 25-11 25-12). De avond ervoor verloren de heren ook al een punt. Na een voorsprong van twee sets, lukte het Agon Hl Radder Dakservice niet om Utrecht te stóppen. De tegenstander herstelde zich goed en Agon moest genoegen nemen met een gelijk spel. De setstanden: 25-21 25-13 23-25 20-25. De puntendeling tegen Utrecht was een streep p zondag 16 november is de Bo- w' skoopse Thai/kickboxclub Siam Sty- J|| le weer met een tweetal vechters af- gereisd naar Alblasserdam om daar deel te nemen aan een kickboksgala. Namens de club namen Johan Grommen en Marvin van Leeuwen deel aan dit gala, georganiseerd door Friends Gym Zevenbergen. Boskoper Johan Grommen beet het spits af. Voor Grommen was dit een invalpartij, aange zien hij twee weken daarvoor al een winstpartij in Zoetermeer had gedraaid. Doordat hij bij die partij geen blessures had opgelopen kon hij twee weken later alweer een partij doen. Dit maal ging het hem echter niet zo gemakkelijk af als voorgaande partij en moest hij in zijn te genstander zijn meerdere erkennen. De uitslag na drie ronden was duidelijk in het nadeel van de Boskoper, die de winst naar zijn tegenstan der zag gaan. Het belangrijke deel van het gala bestond uit twee partijen uit de B-klasse. Eén van deze twee partijen zou gaan tussen de Waddinxve- ner Marvin van Leeuwen en zijn tegenstander Mohamed van de organiserende sportschool Friends Gym. Beide vechters bleken bij de we ging uitstekend op gewicht te zijn. Van Leeu wen woog 69,9 kg en bij Mohamed bleef de Een Boskoops blok verdedigt tegen een aanval van Utrecht in de vrijdagavond gespeelde wedstrijd in De Plataan. (Foto: Cicero) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Q-i Woensdag 25 november 2009 y j. Twee keer per jaar wordt voor de sportief wandelaars bij Antilope een 2 km test ge houden. Het is dan de bedoeling dat de spor ters in een zo hoog mogelijk tempo 2 km wandelend afleggen. De tijd wordt geno teerd en zo weet men of de conditie is ver beterd Klaes Visser kwam als eerste over de streep met een tijd van 13 minuten en 55 se conden. Dit betekent een snelheid van 8,6 km/uur! Als tweede kwam Ruud Boer met 14:11 over de meet en de snelste dame was Els de Natris met 14:56,

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 31