Verhuisbericht Woonbon Woonpartners r I Woonbon verhuist naar www.woningnet.nl Heeft u nog vragen? I Woonpartners is u graag van dienst! -r W M idden-Holland Uk i mobiel: Adres Woningnummer - I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I F Waddiiween, Groenswaard I PETER ZUIDLAAN 14 Waddinxveen, Groenswaard I KERKWEG-WEST 266 Voorwaarden Personen: Kenmerken Voorwaarden Kenmerken Woonpartners MH te Waddinxveen biedt haar woningen voortaan per e-mail aan. Reageer direct, ook als u de woning niet wilt. Wacht niet tot uw bedenktijd voorbij is. De aanbiedingen van de wo ningen in Zevenhuizen-Moerkapelle gaan voorlopig nog op de oude manier, per post. Mijn e-mailadres voor woningaanbieding: Mijn eventuele 2e e-mailadres voor woningaanbieding: Alleen invullen als u geen toegang tot internet hebt: Telefoon thuis:werk: Naam Registratienummer Voorkeur 1 2 i 110924003 110924020 1-2-3-4-5-6 1-2 ÏI9> .cJisk Op de envelop vermelden: “Woonbon” Regio Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Nederlek, Nieuwerkerk a/d IJssel, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist, aan de langst in de huidige woning wonende doorstromer (een woningzoekende die over zelfstandige woonruimte beschikt en deze achterlaat voor verhuur of verkoop). Bij de volgordebepaling worden de voorrangsregels uit de thans geldende huisvestingsverorde ningen toegepast. De verordeningen liggen ter inzage op de gemeentehuizen van Wad- dinxveen, Zevenhuizen-Moerkapelle. Bij 55+ers genieten voorrang: geldt eerst 55+ers binding met gemeente, vervolgens binding met regio. Waddinxveen en Zevenhuizen- Moerkapelle. Urgentie, voorrang bij noodsituaties Een beschikbare woning kan worden toe gekend aan een woningzoekende die door omstandigheden dringend woonruimte nodig heeft. Voor woningen uit Waddinx veen kan de urgentie worden aangevraagd bij Woonpartners Midden-Holland. Een urgentie voor woningen uit Zevenhuizen- Moerkapelle kan worden aangevraagd bij de betreffende gemeente. Voor het aanvragen van een urgentie worden u behandelingskos- ten in rekening gebracht. Vanaf februari 2010 verandert het adverteren van woningen in deze krant. U kunt dan niet meer alleen via de woonbon op woningen reageren, maar ook via Digizine. Woonpartners Midden-Holland blijft nog wel enige tijd via deze krant adverteren. Wat moet u doen? Ga naar www.woningnet.nl en meld u aan voor Digizine. Dat is de nieuwe digitale woonkrant die u vanaf dat moment automatisch via e-mail ontvangt. Dat gebeurt steeds zodra er nieuwe woningen in verhuur komen. U kunt via Digizine direct op het actuele aanbod reageren. Heeft u geen internet? Dan kunt u bij uw corporatie het aanbod bekijken. Onze medewerkers zijn u graag van dienst. Onjuiste vermelding Aan een eventueel onjuiste vermelding in de woonkrant kunnen geen rechten worden ontleend. De regels voor de toewijzing van woonruimte zijn vastgelegd in de thans geldende huisvestingsverordeningen van de gemeenten Waddinxveen, Zevenhuizen- Moerkapelle. Op bovengenoemde adressen is een infor matiebrochure verkrijgbaar met de uitge breide spelregels ir Woonpartners Midden-Holland Coenecoop 6, 2741 PG Waddinxveen Tel.: (0182) 64 64 64 Fax: (0182) 64 64 74 Internet: www.woonpartners-mh.nl Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.00 uur. Zevenhuizen-Moerkapelle: Woonpartners Midden-Holland, zie boven, of Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Tel.: (0180) 63 34 02 Internet: www.woonpartners-mh.nl Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.30 - 12.30 uur. Voorrangsregeling Zevenhuizen-Moerkapelle In principe kunt u op iedere woning reageren. Er is een maxi male inkomensgrens van 54.392,55 (prijspeil 1 juli 2009). U moet wel voldoen aan de leeftijdsgrens en het aantal personen dat in de advertentie staat vermeld. Bijzondere voorrang wordt toegekend aan: De woningzoekende met een inkomen tot maximaal de inko mensgrens (zie tabel) voor huurtoeslag, voor een woning met een huurprijs van maximaal 385,22 (prijspeil 1 juli 2007) De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning in Zevenhuizen-Moerkapelle vrijmaakt die ten minste 68,18 goedkoper is dan de woning waarop wordt gereageerd zonder recht te hebben op huurtoeslag; De woningzoekende die een vergunningplichtige aangepaste of aanpasbaar gebouwde huurwoning in Zevenhuizen- Moerkapelle vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste of aanpasbaar gebouwde woning. De woningzoekende van wie het huishouden tenminste één jaar bestaat uit 2 of meer personen en die een twee- of drieka merwoning achterlaat. Voorrangsregeling Waddinxveen In principe kunt u op iedere woning reageren, ongeacht uw inkomen. Er is geen maximum inkomensgrens meer. U moet wel voldoen aan de leeftijdsgrens en het aantal personen wat in de advertentie staat vermeld. Bijzondere voorrang wordt toegekend aan: De woningzoekende met een inkomen tot maximaal de inko mensgrens (zie tabel) voor huurtoeslag, voor een woning met een huurprijs van maximaal 357,37 (prijspeil 1 juli 2009) De woningzoekende die een vergunningplichtige eenge zinswoning in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een meergezinswoning; De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning in Waddinxveen vrijmaakt die ten minste 68,18 goedkoper is dan de woning waarop wordt gereageerd; De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning met 5 of meer kamers in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een woning met maximaal 4 kamers; De woningzoekende die een vergunningplichtige aangepaste of aanpasbaar gebouyvde huurwoning in Waddinxveen vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste of aanpasbaar gebouwde woning. I Informatie Waddinxveen: Woonpartners Midden-Hol land, Coenecoop 6, 2741 PG Waddinxveen, telefoon (0182) 64 64 64, maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.00 uur. Zevenhuizen-Moerkapelle: Woonpartners Midden-Holland, zie boven, of Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen, telefoon (0180) 63 34 02, internet: www.woonpartners-mh.nl maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur Woningnummer: Woonpartners MH 4 k.Galerijwoning met lift Rekenhuur: Brutohuur: Te huur per: Woonkamer: Voorrang 55+, anders min. 2 pers.!, Ie verdieping, balkon, berging, cen traal gelegen in waddinxveen, nabij winkelcentra en openbaar vervoer, energielabel ovb. Energielabel: F. Woningnummer: Woonpartners MH 2 k.Etagewoning met lift Rekenhuur: Brutohuur: Te huur per: Woonkamer: Personen: vanaf 65 jaar 4e etage, balkon, blokverwarming (incl. stookkosten), alarmering mogelijk, nabij openbaar vervoer en winkelcentra, energielabel ovb. Energielabel: E. Aanvullende voorwaarden Naast de voorwaarden uit de advertentie over aantal personen en/of leeftijd kan er sprake zijn van aanvullende voorwaarden waar u rekening mee moet houden. Wanneer de subsidiabele huur van de woning boven de aftoppingsgrens ligt (voor één- en tweepersoonshuishoudens 511,50 en voor drie- of meerpersoonshuishoudens 548,18) wordt deze woning niet toegewezen aan huishoudens die voor huurtoeslag in aanmerking komen; Voor jongeren tot 23 jaar die een beroep op huurtoeslag willen doen mag de huurprijs niet hoger zijn dan 357,37; Woningzoekenden die op zoek zijn naar een woning in verband met echtscheiding of beëindiging samenwoning (de zogenoemde herstarters) worden het le jaar nadat de woning wordt verlaten niet gezien als starter maar als zelfstandig wonende (doorstromer). Wanneer iemand>tenminste één jaar geen zelfstandige huishouding heeft gehad, en dit ook kan aan tonen, wordt hij gezien als starter. Pas als de woning door alle bewoners wordt verlaten, kan er onder voorwaarden worden gesproken van een doorstromer met doorstromersvoorrang. Rekenhuur huurbedrag voor huurtoeslag Brutohuur kale huur plus bijkomende kosten Aanvullende voorwaarden Naast de voorwaarden uit de advertentie over aantal personen en/of leeftijd kan er sprake zijn van aanvullende voorwaarden waar u rekening mee moet houden. Wanneer de subsidiabele huur van de woning boven de aftoppingsgrens ligt (voor één- en tweepersoonshuishoudens 511,50 en voor drie- of meerpersoonshuishoudens 548,18) wordt deze woning niet toegewezen aan huishoudens die voor huurtoeslag in aanmerking komen; Voor jongeren tot 23 jaar die een beroep op huurtoeslag wil len doen mag de huurprijs niet hoger zijn dan 357,37; Woningzoekende die op zoek zijn naar een woning in verband met echtscheiding of beëindiging samenwoning (de zoge noemde herstarter) worden niet gezien als starter maar als zelfstandig wonende. Pas als de woning door alle betrokkenen wordt verlaten, wordt er gesproken van een doorstromer met doorstromervoorrang. Wanneer iemand 1 jaar geen zelf standige huishouding heeft gehad, en dit ook kan aantonen, wordt hij/zij weer als starter gezien. U kunt deze woonbon inleveren bij de receptie van Woonpartners Midden-Holland tot a.s. dinsdag 12.00 uur. Ook kunt u de woonbon in een gefrankeerde envelop sturen naar Woonpartners Midden-Holland (zie adressen hiernaast). U kunt dus geen woonbon opsturen naar Woningnet! Onvolledig ingevulde ofte laat binnengekomen bonnen kunnen we helaas niet in behandeling nemen. 452,26 523,69 15-12-2009 26m2 467,41 558,09 24-12-2009 36m2 -

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 11