Agenda 1 Goud' voor Da Danza 1 I Fysiotherapie Joosten als 1e gecertificeerd I i Adventsvespers in Victorkerk Actueel nieuws verzorgd door het acimW «r I I 1 I I I Onzej s dr CKXX) hardglas dubbelglas spiegels Ramen Deuren Schuifpuien Gevels Serres Vouwwanden Donderdag 3 december Vrijdag 4 december Dinsdag 8 december Woensdag 9 december WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN MM1'' Lieftink Door Fred Spoor jimkoster.nl SCHÜCO -■ERKEND Mdrmoieum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- bti iten zonwering te Vinyl ten zien dat dans niet alleen een kwestie is van be weging met de juiste lichaamsbeheersing maar dat theaterdans ook een duidelijke lichaamstaal moet zijn. De jury bleek onder de indruk Lotte Veen en An nabelle van de Laar, beide werkend bij Studio Da Danza, heten beiden een knap staaltje werk zien. Ingedeeld in catagorie 4, B voor gevorderde dan sers, werd de A-selectie van de Waddinxveense school beloond met de eerste prijs. Produktieweg 17» Alphen a/d Rijn T 0172 46 96 70 www.lieftink.nl 20.00 uur Klaverjasavond Gouwe Rijders - Eetcafé Zinne 20.00 uur Klaverjasavond - Zuidhonk 14.45 uur SOOS-middag senioren - Anne Frankcentrum 14.30 uur Muziekmiddag Hans den Tuinder - Souburgh 20.00 uur december-bingo - Zonnig Zuid 16.00 uur Winterfair - Souburgh Tel: 0182 54 76 32 aertsglas@planet.nl wee selectie-klassen van Studio Da Danza heb ben op 29 november deelgenomen aan de wedstrijden van Jeffrey Schenk producties 'Shell we Dance'. De wedstrij den vonden plaats in theater De Muze in Noord- wijk. In de ochtend vond de wedstrijd plaats in de stijlen voor show jazz en modem en in de mid dag voor streetdance hiphop. Beide wedstrijden waren volledig uitverkocht. Voor het 17e jaar worden vanuit de commissie Samenspraak waarin de Protestantse wijkge- meenten Ontmoetingskerk en Immanuëlkerk de Remonstrantse Gemeente en de St. Victor- parochie samenwerken, weer de Adventsves pers gehouden in de St. Victorkerk in Wad- dinxveen. Ieder is welkom. Op elk van de ad ventszondagen wordt als opmaat naar het kerstfeest stilgestaan bij de verwachting van de geboorte van Christus. Dit jaar is daarbij geko zen voor het thema 'God onverwacht'. In de verschillende vesperdiensten staat achtereen volgens het onverwachte voor een van de bij belse vrouwen Sara, Rebekka, Rachel en Han na centraal. Elke vesperdienst wordt ingeleid met een door de cantorij gezonden koorgebed. Na de ope- ningszang wordt een voor die zondag toepasse lijke psalm gezongen als inleiding op de lezing, die weer wordt gevolgd door een - elke zondag wisselend - lied. De Oecumenische Cantorij Waddinxveen, on der leiding van Genie Mechielsen, zal zoals ge bruikelijk weer haar medewerking verlenen aan deze vieringen. Organist is Leo Blankers. Aanvang 17.00 uur in de St. Victorkerk Wad dinxveen. Mark Huisman 06-22523389 FredZweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Telefoon 0180-632703 Fax 0180-32843f tal van beoordelingsfactoren Alleen kennen wij geen klimmende reeks van sterren. Er is geen ho gere certificering dan degene die wij nu hebben behaald. Wel dienen wij te zorgen voor het be houd van het kwaliteitskeurmerk De coöperatie 'Het Gezonde Net’ voert jaarlijks een toetsing uit, de professionele keurmeesters van KIWA kunnen we om de driejaar verwachten.” 'Het Gezonde Net’ regelt de aanmelding van de bezitters van het HKZ ISO 9001 certificaat bij de zorgverzekeraars. Daarmee kan het predikaat ‘voorkeurleverancier’ in de zorg worden verkregen. Datkan interessante voordelen bieden in het budget van de aanvullen de verzekering van cliënten. Praktijk Joosten is te lefonisch te bereiken via 0182 61 80 22, of per E- mail info@praktijkjoosten.info. Op www.praktijk joosten.info valt te lezen voor welke behandelin gen men op de Limaweg terecht kan. nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij C1000 Waddinxveen WINDOW FASHIONS Bezoek ook onze website www.menfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende Inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. gonnen. Het is hard gegaan in die paar jaren, want inmiddels werken we met een team van zeven therapeuten en twee medewerkers op het secreta riaat. Het behalen van de ISO certificering werd een regelrechte uitdaging. Geweldig hoe het hele team die uitdaging oppakte en er voor ging.” Praktijk Joosten is aangesloten bij de coöperatie 'Het Gezonde Net’, een organisatie die streeft naar een optimale kwaliteitszorg van haar leden. Van de circa 100 aangesloten deelnemers in ons land zijn inmiddels 38 praktijken in het bezit van het HKZ ISO 9001 certificaat. Het streven is niet alleen gericht op uitbreiding van het ledental, maar zeker ook op een verdere toename van ge- certificeerden. Op de vraag of een vergelijking met de Michelinsterren voor restaurants gerechtvaar digd is volgt een instemmend antwoord. “Eigen lijk wel,” zegt Danielle, "ook daar gelden immers Het streetdance demoteam kwam met een chore ografie waarin streetdance en hiphop op de juiste manier gecombineerd werd. Een dynamische choreografie van Lotte Veen waarin kracht een grote rol speelt. De groep liet vol overtuiging zien hoe je het podium moet gebruiken en het publiek moet entertainen vanuit de streetdance hiphop stijl. De A-selectie liet een choreografie zien ge maakt door Annabelle van De Laar die danstech nisch zeer goed opgebouwd bleek te zijn. Zij lie- 1^^ lije gezichten in de praktijk aan de Lima- weg 55 G in het Gezondheidscentrum ‘De Boemerang’. Het is gelukt! Van nu af aan mag praktijk Joosten het certifi caat HKZ ISO 9001 voeren. Dit door KIWA toege kende en internationaal erkende keurmerk staat borg voor een optimale bedrijfsvoering op alle denkbare terreinen, zowel in het belang van cliën ten als in de interne bedrijfsvoering. "We zijn er heel erg blij mee,” vertelt Danielle Deuss, "we hebben er een jaar lang met het hele team hard voor gewerkt om het zover te krijgen. Het is een bekroning op alle inspanningen, vooral omdat mijn echtgenootKim Joosten, en ik nau welijks drie jaar geleden de praktijk samen zijn be- en Sietske Steenbeek. Op de foto ontbreken Foto: Riekelt Bezemer persoonlijke benadering brede kennis goede service juiste prijs/kwaliteitsverbouding vrijblijvende offerte f f-Bmefitabriek Een deel van het therapeutenteam. V.l.n.r. Danielle Deuss, Margriet Blonk, Kim Joosten, Nienke Stoltz Henriette Schepp en Meike Frijling. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -i £- Woensdag 2 december 2009 J f)

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 15