p9 Jacqueline Vegt fi GEEF WENSEN DE RUIMTE Ude MARINES ADRIANUS BUITENHUIS in de leeftijd van 77 jaar. op de leeftijd van 87 jaar. - Marie 21 januari 1917 t 8 december 2009 Gesterkt door het sacrament der zieken E Stolker 0 Geen bloemen. Ad Jouw leven eindigde nog voor het begon. 30 november 2009 30 november 2009 Erna Sibbald Ilse Pang Atjok ca 't 'e£ct ema@blauwevlinder.nl www.blauwevlinder.nl ‘Kust 'fuimte even stil. StervensbegcEeiding U iWaarWerzorging 9\(azorg wees Gij mijn Borg" Jesaja 38 vers 14b Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! Haar bedroefde en dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Na afloop is er gelegenheid om te condole ren en elkaar te ontmoeten in de aula van de begraafplaats. Correspondentieadres: Kees Stolker Goudse Rijweg 128 2771 AT Boskoop De Eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 12 december om 12.00 uur in de H. Joannes de Doperkerk aan de A.P. van Neslaan in Boskoop. Aansluitend begelei den we mijn vrouw en onze moeder naar de algemene begraafplaats aan de Roemer in Boskoop. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Boskoop, voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze moeder. MARIA JACOBA STOLKER-RAVESTEIN Kees en Corrie Annemieke Fred en Marije, Fenne, Sara Bart en Agnieszka Linsey Joost en Femke Wilma en Roel Thijs en Lorena Sjoerd Betsy en Cor Carolien en Richard Robert Marian Jeroen Sander Pirn en Ria Maaike en Eddy Bram en Marietta, Manon Daan en Ylse Vera en Wil Ineke en Jeroen Ronald en Nicola Kasper De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden op donderdag 3 december. Na de begrafenis is er eveneens gelegen heid tot condoleren in de aula van de be graafplaats. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Floris en Joyce Caia, Nikki en Frenk Een klein sterretje, ogenschijnlijk ver weg in het donker, maar tastbaar dichtbij, omdat het in 't hart gedragen wordt. 3 december 2009 Correspondentieadres: Laag Boskoop 153 2771 HB Boskoop De begrafenis heeft inmiddels plaatsge had. Marijke en Cor Piet en Veerle, Anke, Daan, Heleen, Comeel Jan en Lieve, Dries, Lotte Koen en Martine, Cisse, Nore, Bo, San Liesbeth, Jonah, Sarah Leen en Tiny Lynda en Joost Jony en Jeroen, Mitchell, Shelley Jan en Joke Rianne Erica en Mare, Twan, Lonneke, Ilse, Wessel Carola en Arjan, Noah Adri (in herinnnering) en Ted Mariska en Arjan, Steven, Jaco, Elwin Martijn en Anne-Marije, Lars Huib Robbin en Joan Sharon en Marcel Maurice Jennifer Gerrit en Astrid Lydia en Dominic Jacqueline Kom in, gij, gezegende des Heeren! Waarom zoudt gij buiten staan? Genesis 24 31a Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl Uitvaartbegeleiding Uitvaartverzorging met aandacht en betrokkenheid Onze speciale zorg gaat uit naar thuis opbaringen Aarkade 70 2406 BW Alphen aan den Rijn 0172 - 41 66 63 info@jacquelinevegt.nl www.jacquelinevegt.nl Omdat ieder mens uniek Is Jacqueline Vegt Nel Moerings Henriette v/d Knijff Zuidkade 176A 2741 JJ Waddinx veen (06) 53252933 of (06) 53153047 24/7 bereikbaar Colin Finn Wesselo - Colin - ADRIAANTJE LAROS - DE KOOTER sinds 1988 weduwe van Pieter Jacob Laros Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Óók voor het matten en biezen van uw stoelen. MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon (0182) 618 804 Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 11 december van 19.30 tot 21.00 uur in de grote zaal van de Ichtuskerk, Mendel weg 20 te Boskoop. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Het is goed zo. U wordt uitgenodigd voor de rouwdienst die zal worden gehouden op D.V. za terdag 12 december om 10.30 uur in de Ichtuskerk. Aansluitend zal de begrafe nis plaatshebben op de gemeentelijke be graafplaats, Roemer 39 te Boskoop. Teruggekeerd naar haar Schepper, onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder 6 december 2009 Zuidkade 95 2771 DS Boskoop Boskoop: Anton Buitenhuis Anita Buitenhuis - Geleijnse Bart, Annemarie, Frank, Miranda, Rob, Freek Ridderkerk: Annette Kok - Buitenhuis Peter Kok Lydia Boskoop: J. Buitenhuis - van den Dool Bodegraven: Hans Buitenhuis Ingrid Buitenhuis - Paul Rien, Jan en Anita, Marc, Jo-Anne, Daniëlle Rotterdam: Dini Buitenhuis Boskoop: Kees Buitenhuis Tineke Buitenhuis - van Klaveren Annet en David, Jorien, Willem DE ZONNEBLOEM Verdrietig dat wij haar los hebben moe ten laten, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder, oma en over grootmoeder Onderneming Verklei) Begrafenis Ad Verkleij Helma van Dijk I AANGESLOTEN BIJ: REQUIEM 0172 21 31 20 In die stilte wordt de uitvaart zo mooi mogelijk afscheid wilt. met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Wil jij als verpleegkundi ge of ziekenverzorgende zieken en gehandicap ten de vakantie van hun leven bezorgen? Met tijd voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemo- tiveerde team vakantie- vrijwilligers! giro 2280 www.sosklnderdorpen.nl Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid -Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Zinkeling 77 2771 Boskoop mob. Ad: (06)11 26 30 31 mo b. Helma: (06) 40 28 64 25 UIT VA ART DIENSTVERLENING deBlauwe ylindert. Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een Geef dil kind een lieWevol thuis IVO WilNationale Vereniging Bte Ook crematies Oag en nacht bereikbaar --9 rJ V ’1 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 Dl Woddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 4