I —EGBO Wonen aan het water in het hart van Waddin Start verkoop: 17 december a.s.! Wonen in stijl Aandacht voor parkeren makelaardij Kwaliteit en comfort Uyjj eb cB De oplevering van De Backerij vindt naar verwachting plaats in de tweede helft van 2011. Er wordt gebouwd op eigen grond. De koopsommen zijn vanaf 490.000,- tot 615.000,- v.o.n. incl. 2 eigen parkeerplaatsen. Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182 - 61 38 22 wackfinxveen@depater.nl www.depater.nl U bent deze dag tussen 14.00 uur en 21.00 uur van harte welkom op de inloopinformatiemiddag en -avond bij de Pater Makelaardij! Residence De Backerij is een kleinschalig appartementencomplex, dat is ont worpen in de vorm van drie geschakelde villa’s. Er is veel aandacht besteed aan de keuze voor materialen en de detaillering. De Backerij heeft haar hoofd entree aan de Zuidkade en krijgt een sfeervolle ontvangsthal met trapopgang en lift naar de appartementen en de parkeerkelder. Het gebouw is voorzien van alle moderne installaties voor elektra, gas, ventilatie en verwarming en is optimaal geïsoleerd. In het ontwerp van de Residence is ruimschoots rekening gehouden met parkeren: er is een parkeerkelder onder het gebouw én een buitenparkeerterrein met eigen parkeerplaatsen. De parkeerkelder is volledig afsluitbaar en vanuit de appartemen ten direct toegankelijk. Hier zijn ook bergruimten en opstelplaatsen voor fietsen. In Waddinxveen gaat in 2010 een uniek bouw project van start: Residence De Backerij. Op een schitterende locatie langs de Gouwe wordt onder architectuur een appartementengebouw met 7 exclusieve appartementen gerealiseerd. De appartementen zijn ruim, licht en bieden een prachtig uitzicht op het water en de monumentale hefbrug van Waddinxveen. Winkels en de horeca- boulevard liggen op loopafstand. De Backerij straalt in alles kwaliteit, comfort en duurzaamheid uit. Het aanbod van appartementen is divers en varieert van riante 3- en 4-kamerwoningen met een royaal terras of balkon tot een prachtig penthouse met een dakterras. De woningen hebben een bruto gebruiksoppervlak van 122 m2 tot 151,5 m2 en kunnen naar eigen inzicht worden ingedeeld. J - I —7 4» ONTWIKKELAAR. «««We: INFORMATIE: de pater g

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 29