Eldert Jan de Jong ■MH Belastingadviseur Patricia Sabrina Raymonda Nieuwendijk - Riep Petronella de Ruijter-Bontenbal 4 J.C. Voskamp huisarts AFWEZIG van maandag 21 december t/m vrijdag 25 december KIM Johannes Broer Jo~ SSrWLi JEANNETTE VAN DER MEL en t 9 december 2009 Rineke Achterkleinkinderen Piet De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. 12 december 2009 9 maart 1971 Peter Nieuwendijk in de leeftijd van 84 jaar. Bel: 0182-612825. Geen bloemen. ARIE WILLEM LIPS in de leeftijd van 61 jaar. 8 december 2009 *19 december 1924 Waddinxveen 7 december 2009 Waddinxveen, december 2009 I (nieuwsbladen] 1 Annie de Jong-Koetsier en verdere familie Ton en Ria Riep Natascha en Maurice Florian, Kirsten Lisette en Marcel Brechje, Myrthe Ingrid en Reinier Afwezig O.H.H.M. Liiling, huisarts van donderdag 24 december t/m vrijdag 1 januari Waarneming: achternaam beginnende met Gouda: Tineke Schmohl - Lips Jaap Schmohl Canada: Addy Kattenberg -Lips Wout Kattenberg Waddinxveen: Jaap Lips Tina Lips - Aldeguer WaddinxveenJan Lips Gerda Lips - van Leeuwen kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Familie De Ruijter Reijerskoop 121 2771 BG Boskoop 12 december 2009 Kerkweg-West 90 2742 VM Waddinxveen willen wij betuigen. Moge hij in uw gedachten voortleven zoals u hem heeft leren kennen en waarderen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op begraafplaats “Thijmhof”, Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen omstreeks 12.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in genoemd uitvaartcentrum op donderdag 17 december om 11.00 uur. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. sinds 30 maart 1996 weduwe van Drs. Antonie Gerrit de Ruijter Terug naar de "Bron" met al haar vertakkingen van de vorige eeuwen, ook nog deze tijd. Jan en Anneke Gertjan en Marieta Judy en Jan Jacob Ivo en Carla De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Anke en Kees Manon en Roel Desiree en Maarten Ton en Corrie Christa Arjan en Jolanda Uit aller naam: T. Broer-Pille In Christus is ontslapen onze lieve vriendin Getroost omdat de Heere haar heeft Thuisgehaald en dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, zijn wij ook intens verdrietig om het verlies. Te midden van zijn gezin is in alle rust, ge sterkt door het Heilig Sacrament der zie ken, overleden en aan zijn laatste reis be gonnen mijn lieve man, onze fantastische vader en super opa Tollenslaan 139 2741 XZ Waddinxveen De crematie heeft op dinsdag 15 december plaatsgehad. Correspondentieadres: R. Steenland Insteek 71 2771 AA Boskoop De begrafenis heeft plaatsgevonden op vrijdag 11 december te Waddinxveen. Antoinette van der Louw-Huijgens Elles en Theo Claudia en William Nicole Marianne en Roel Martijn en Christa Wichard en Elly Matthijs Anneloes Jacqueline en Rob Femke Renske HEERE van de legermachten, welzalig de mens die op U vertrouwt. Psalm 84:13 Alma en Wim de Bas Lia en Wim Boon Anja en Gert van Es Nel de Graaf Corrie Oosterom Bep en Jan Verweij Marja en Nico de Waal Sija en Ton de Waardt Janny en Henk Walhout Willy en Piet Westeneng Frieda en Jan van Wijngaarden Ina en Dik Wolters Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Peter Nico Ron en Remmonda Laurenzo, Marlize Egboet 42 1671 LK Medemblik L t/m Z: Dr. Van Gestel tel. 61 86 13 A t/m K: Dr. Lülling tel. 61 87 42 Waarneming: patiënten met de achternaam beginnend met: A t/m K: Dr Voskamp tel. 0182-612078 beginnend met L t/m Z: Dr. van Gestel tel. 0182-618613 voor particulieren aan huis. Gespecialiseerd in ziektekosten en toeslagen, ook de j aren 2004 t/m 2008. i I ANNA MARGARETHA STEENLAND - WOLBERS - Gré - weduwe van Piet Steenland Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend is, na een dapper gedragen en welbesteed leven, met opgeheven hoofd van ons heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is in Verpleeghuis Bloemendaal te Gouda, op 84-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Onze dank gaat ook uit naar de verzorging in “Huize Souburgh”. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in CVU uitvaartcentrum “Gouwehof”, Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op woensdag 16 december tussen 19.00 en 20.00 uur. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze broer, zwager en oom Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader U kunt uw familiebericht voor de Gouwe Koerier en het Weekblad voor Waddinxveen aanleveren via fax 0172 - 447 350 of via e-mail advertentieverkoop@rngnieuwsbladen.nl Ook kunt u uw bericht sturen naar onderstaand adres. Dit kan tot uiterlijk dinsdag 13:30 uur onder duidelijke vermelding van krant, plaatsingsdatum, afzender, factuuradres en telefoonnummer. Voor controle op de ontvangst kunt u bellen met de advertentieafdeling 0172 - 447 330. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 0172 - 447 330, ma. - do. van 08.30 - 17.00 uur vr. 08.30- 15.00 uur Postbus 33, 2400 AA Alphen aan den Rijn Donderdag 17 december van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in uitvaartcentrum Gouwehof, Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen. Vrijdag 18 december om 13.30 uur zal in bovengenoemd uitvaartcentrum een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats De Thijmhof (tegenover het uitvaartcentrum) zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum Gouwehof. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, is na een liefdevolle verzorging in haar vertrouwde omgeving ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma overgrootmoeder 6 mei 1937 7 maart 1917 I j u hierbij onze oprechte dank PETRUS JOHANNES GERARDUS VAN DER LOUW - Piet - 110 december 2009 Dankzij SOS Kinderdorpen kan ze nu opgroeien in een liefdevol gezin. Steun ons om kinderen als Mouna weer een warm thuis te geven. Zodat ze een basis heb ben voor een kansrijke toekomst. Dit is Mouna. Ze is twee jaar oud. Ze heeft geen papa en geen mama en stond er helemaal alleen voor. Niet voor te stellen als je zo klein bent. Ga naar www.soskinderdorpen.nl en word donateur. Dat kan al vanaf 20 cent per dag. giro 2280 www.sosklnderdorpen.nl tg. Geef dit kind I een liefdevol thuis f

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 4