I I Floreant (za) strijdend ten onder Floreant E1 kampioen Be Fair gaat voor plaats bij eerste vijf Floreant zon. trainer! oos BVPna rust wakker I Fransen verlaat Floreant zat Rijnplein Ice Event Openingstijden i to 1 WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP Goed begin Bloedstollend Scoren BOSKOOP/WOERDEN - BOSKOOP jfejt - - d- Door Ton van Bemmel Sport Ahmidouch, Sven van der Loo, leider Tom Radder Onder v.l.n.r. Tom Vermeulen, Roelof dinsdag 29 december 10.00 - 13.00 uur: vrij schaatsen 13.30 - 18.00 uur: vrij schaatsen 19.00 - 21.00 uur: vrij schaatsen maandag 28 december 10.00 -13.00 uur: vrij schaatsen 13.30 -18.00 uur: vrij schaatsen 19.00 - 21.00 uur: vrij schaatsen moeten acteren, maar het liever met zijn vrienden in Driebruggen doet en daardoor voor menig min der begenadigd tegenstander een ware nachtmer rie vormt. heb er alle vertrouwen in dat dat in het komen de jaar beter zal gaan. Gelukkig wordt het veld spel steeds beter. De spelers raken steeds beter op elkaar ingespeeld en weten precies wat er van hen wordt verwacht.” zaterdag 2 januari 10.00 -13.00 uur: vrij schaatsen 13.30 - 17.00 uur: vrij schaatsen vrijdag 1 januari 12.00 -17.00 uur: vrij schaatsen niet te benutten. De tweede helft bracht veel spektakel. Dat begon met een strafschop die Floreant kreeg voor het binnen de zestien vloeren van Van der Klaauw. Roel de Mos benutte de pingel, 2-2. zondag 3 januari 12.00 -17.00 uur: vrij schaatsen woensdag 30 december 10.00 -13.00 uur: vrij schaatsen 13.30 -18.00 uur: vrij schaatsen 15.00 -16.00 uur kids Sportfun on Ice 19.00 - 21.00 uur: vrij schaatsen 19.00 - 21.00 uur: DVD curling win een Blu-ray Speler! donderdag 31 december 10.00 - 13.00 uur: vrij schaatsen 13.30 - 18.00 uur: vrij schaatsen 19.00-21.00 uur: gesloten oor de algehele afgelasting hoefde Be Fair afgelopen zaterdag niet in actie te komen. Nu de winterstop is gestart heeft trainer Mark Weel tijd om terug Thuis in De Plataan heeft BVP de goede trend voortgezet. Het bezoekende TOGR uit Rotter dam, de laatste van de ranglijst, werd met 6-4 opzij gezet. Dat kostte wel de nodige moeite. BVP start niet bepaald gedreven. Het team komt maar langzaam op gang met als gevolg dat het al snel een tegendoelpunt incasseert. Kennelijk als eerste wakker brengt Khairi Ah- did met een fraaie actie de zaak weer in even wicht. TOGR scoort voor rust nog drie keer, BVP via Othman Benjaafar maar één keer. Na het draaien wordt wel elke meter dicht ge lopen en brengen Benjafaar en Nabil Rahaoui de zaak op gelijke hoogte, 4-4. Ahdid en Benjaf aar Othman zorgen uiteindelijk nog voor een uitstekend resultaat, 6-4. Cees Fransen, de trainer van Floreant-zaterdag, heeft besloten aan het einde van het lopende seizoen te vertrekken. Fransen stond de afgelo pen driejaar voor de selectie van de derdeklas sers. Na drie plezierige jaren, zoals hij het zelf zegt, vindt Fransen de tijd gekomen voor iets anders. Hij heeft dan ook een, voor wat betreft het trainerschap, ‘sabatical-jaar’ ingelast. Het afgelopen seizoen promoveerde Fransen met het eerste team weer naar de derde klasse West 2. Het tweede elftal staat momenteel bo venaan. Fransen stelt er eer in om het seizoen voor bei de selectieteams op waardige wijze af te slui ten. Floreant betreurt het vertrek van deze uit stekend trainer en bijzonder plezierig mens. Fransen trainde een aantal jaren geleden ook al de hoogste jeugdteams bij Floreant. Hij werkte verder bij Stolwijk en Be Fair. Floreant Zondag heeft nog geen nieuwe trainer aangesteld. In de winterstop wordt verder ge zocht naar een geschikte kandidaat. De ploeg van interim-trainer Justin Sterk hoefde zondag vanwege de algehele afgelasting niet in actie te komen tegen Soccer Boys. Met een eventuele nieuwe trainer.moet Floreant in 2010 proberen aan te haken. De ploeg staat momenteel op een dertiende plaats met slechts drie punten. DSO uit Zoetermeer heeft twee punten min der en is hekkensluiter. Een plekje boven Flore ant staat Soccer Boys. De Bleiswijkers hebben tot nu toe acht punten bij elkaar gesprokkeld. Dat zijn vijf punten meer dan Floreant. Op 31 januari hervat Floreant de competitie. De Boskopers begonnen heel goed en dat werd al snel beloond. In de zesde minuut zette Bram van der Klaauw Floreant op voorsprong, 0-1In de tiende minuut gaf Uiterwijk voor het eerst zijn vi sitekaartje af. Profiterend van het uitglijden van Bart van Herk tekende hij voor de gelijkmaker. Wat later, nadat Van der Klaauw en medespits Pa trick Verweij mogelijkheden om weer op voor sprong te komen, hadden laten liggen, kwam WDS door een van richting veranderd schot op voorsprong, 2-1. Floreant bleef gewoon lekker voetballen, maar wist voor de pauze de kansen Floreant dicteerde opnieuw de wedstrijd, maar kwam ongelukkig achter toen Bart van Herk de bal aan zich voorbij liet gaan en Uiterwijk op nieuw toesloeg, 3-2 Kort daarop zou het nog er ger worden want de ingevallen Oussama Zariouh verspeelde de bal en Uiterwijk profiteerde op nieuw, 4-2. Zariouh revancheerde zich tenslotte door de 4-3 te produceren. Er gebeurde nog van alles in de ruime blessure tijd waarin WDS tenslotte met de 5-3 de wedstrijd besliste. I Na weken enthousiast trainen en dankzij goe de de begeleiding door de trainer en leiders kon iedereen trots zijn. Een puntje waar Weel in het nieuwe jaar extra aandacht aan zal schenken, is het maken van doelpunten. “Wij scoren nog te weinig, terwijl we wel genoeg kansen creëren. Dat moet dus beter.” Over zijn selectie spreekt de jonge trai ner niets dan goeds. “Dit is een leergierige en gretige groep. Geregeld trainen we twee tot tweeënhalf uur per avond. Dat zegt toch wel elaas: de sneeuwpret moest de voetbal- HLJg pret deze week verstoren. Maar vorige IFtS week speelde Floreant tegen WDS in 1 Driebruggen weer een fantastische wedstrijd tegen een koploper. Dat hebben we eer der gezien. Maar ondanks veel inzet, strijd, en goed voetbal zijn de Boskopers er toch niet in ge- 1 slaagd om de nummer één van de derde klasse B in eigen huis beentje te lichten. Het werd uiteinde lijk 5-3. Floreant was in grote delen van de match de bo venliggende partij. Maar ook de ploeg die uitein delijk met lege handen stond. Grootste oorzaak daarvan was Laurens Uiterwijk. Een speler van uitzonderlijke klasse die op hoger niveau zou Boven v.l.n.r. leider Thomas de Bruijn, Ma thijs de Leng, Thomas Konijn, Mohamed Ahmidouch, Sven van der Loo, leider Tom viiiuei v.l.n.r. lom Vermeulen, isoeioi Huisman, Mike van der Zijden Babs Koot- er, Damian Westerman. mm a de laatste wedstrijd met 3-0 van B koploper Sportlust 46 te winnen I was het kampioenschap voor Flo- I WH reant El binnen. Dat betekent voor deze sportievelingen het WinterKam- pioenschap en promotie naar de eersteklasse. Nq AntKmiciacr rl-mt-zi. nrrv*. iets.” Weel kijkt niet alleen maar terug op de eerste seizoenshelft, de trainer verwacht ook een hoop van 2010. “Wij gaan voor een plek bij de eerste vijf. Tussen de derde en de vijfde plek moet voor ons haalbaar zijn.” Volgens de trai ner is Be Fair niet de enige ploeg in de derde klasse B die voor deze klassering in aanmerking komt. "Iedereen kan van iedereen winnen. Ber- kel, Leonidas, BSC, CVC, Zestienhoven en Be Fair hebben allemaal kans op een plek bij de eerste vijf.” In de aanloop naar het eerste competitieduel van 2010, op 30 januari tegen BSC, speelt Be Fair op 16 en 23 januari oefenwedstrijden tegen respectievelijk SSS Klaaswaal en Koudekerk. 3 januari laatste dag! ^30 december Blu-ray recorder uftnnen? Doe mee met pVD curling- Kijkopdesile D en vooruit te kijken. "We gaan met Be Fair voor- i een plek bij de eerste vijf." Weel is tevreden over de eerste seizoenshelft. "Ik heb als beginnend trainer kunnen doen wat ik wilde doen. Zowel de groep als ikzelf hebben zich kunnen ontwikkelen.” De trainer beseft wel dat de resultaten van Be Fair nog te wisselvallig i zijn. “Maar dat is inherent aan het werken met een jonge groep. We missen nog een stukje er- varing en geslepenheid. Dat moet groeien en ik ..WU V<AM WALJUIINAVttIN I 0*7 Dinsdag 22 december 2009 - ■L ..-.<«?■

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 35