WMO AWBZ INDICATIEADVISEURS Ad «1 Servicetechnicus Liften Secretaresse/ Office Manager! jl VAN DORP installaties CD CD i ACHTER ELK DOSSIER ZIT EEN PERSOONLIJKVERHAAL M de pater makelaardij - FIJAN MOSTERT Administratief medewerker (M/V) Ben jij die stressbestendige, enthousiaste alleskunner? Dan hebben wij de perfecte, uitdagende baan voor je als c cb UA’XClfMv- Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Amersfoort - Amsterdam - Breda - Deventer - Heerenveen - Helmond - Rotterdam - Venlo - Zevenaar - Zoetermeer Wij zijn op zoek naar een secretaresse voor 40 uur per week. Graag ontvangen wij c.v.'s die aansluiten op bovengenoemde omschrijving. Enthousiast geworden? Herkent u zich in dit functieprofiel, richt dan uw CV aan mevr. M.L. Leewis, Postbus 6612700 AR Zoetermeer. Ook kunt u mailen naar leewis@zoetermeer.vdi.nl of kijk op www.vdi.nl voor meer informatie. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Stuur je sollicitatiebrief met CV aan: Ro-Ad, Limaweg 51 a, 2743 CC Waddinxveen of verstuur deze per e-mail naar info@ro-ad.nl Tel. 0182 - 623 100 Fax 0182 - 630 036 www.ro-ad.nl De functie: •Je kunt snel en flexibel ingezet worden nis indicatieadviseur bij gemeenten en/of CIZ kantoren. Als administratief medewerk(st)er maak je met een aantal collega’s deel uit van de afdeling bedrijfsbureau. Je ondersteunt deze afdeling en draagt mede zorg voor een goed verloop van het gehele administratieve proces. De taken welke op deze afdeling voorkomen bestaan o.a. uit het telefonisch te woord staan van relaties, het invoeren van orders, het archiveren van vrachtdocumenten en het verzenden van facturen. Tevens voert hij/zij ondersteunende taken uit voor de directie. Wat wij zoeken: Enthousiaste en gedreven collega met MBO werk- en denkniveau Administratief goed onderlegd en zelfstandig accuraat werkend Commercieel- en servicegerichte instelling Goede beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse en Engelse taal Je bent bekend met Word, Excel en Windows en beschikt over goede typvaardigheid Je beschikt over een gezonde dosis humor Voldoe je aan het gestelde profiel en heb je interesse in deze vacature? Stuur dan je CV met een korte motivatie naar: Fijan Mostert t.a.v. Dhr.T.A. de Bondt Postbus 312,2740 AH Waddinxveen Tel. 0180 540 940 info@fmtransport.nl www.fmtransport.nl Hazerswoude Rijndijk Rijndijk 264 2394 AP Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 Ro-Ad Adviesbureau is een organisatie die gemeenten ondersteunt in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) en CIZ kantoren in het kader van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). De functie eisen: Je hebt een HBO-opleiding op het gebied van ergotherapie, fysiotherapie, bewegingstechnologie of verpleegkunde afgerond en hebt werkervaring in het indiceren en adviseren op grond van de WMO (ofWVG) AWBZ. Je kunt goed zelfstandig werken maar ook samenwerken met andere hulpverleners, toont initiatief, bent creatief en vindingrijk en je kunt menselijke verhoudingen doorzien. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Minimale beschikbaarheid 24 uur. Aanvang zo spoedig mogelijk. Uitgebreide functieomschrijving vindt u op www.vdi.nl/vacatures/zoetermeer-liften. Ook open sollicitaties zijn van harte welkom! Van Dorp Installaties biedt: Prettige werksfeer met menselijke waarden Gemotiveerde collega’s die met elkaar samenwerken Afwisselend werk en kansen op ontplooiing Goed salaris en een goede pensioenregeling Bijdrage in de kosten voor verdere opleidingen TTVfRLfNING M| Kijk voor meer informatie over deze functie op www.ro-ad.nl of neem contact op met Dik Roseboom. tel.06 - 502 3I5 04 of 0182 - 623 100. de website; van mailings; het samenstellen vön brochures. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. naar: De Pater Makelaardij - Postbus 225 - 2740 AE Waddinxveen, t.a.v. Peter de Pater of per email naar peter@depater.nl. Voor onze afdeling Liften zijn wij op zoek naar enthousiaste collega’s: Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop tel. 0172-21 54 09 Het takenpakket bestaat o.a. uit de volgende werkzaamheden: telefoonaanname; agendabeheer; het opstellen van rapporten en overeenkomsten; PR werkzaamheden; het onderhouden van het voorbereiden Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen tal. 0182 - 61 38 22 Van Dorp installaties is een landelijk opererend installatiebedrijf. Het bedrijf kenmerkt zich als familiebedrijf en met I0 vestigingen twee steunpunten telt zij ca. 750 professionele medewerkers. Het aantal vestigingen en medewerkers groeit nog steeds, evenals het dienstenpakket. Respect voor het milieu en de menselijke waarde staat bij Van Dorp installaties voorop. Van Dorp installaties Zoetermeer B.V telt ca. I40 enthousiaste medewerkers en biedt de disciplines Liften, Technisch Beheer (service en onderhoud), Klimaat en Elektra. Van Dorp Liften is dé serviceprovider voor beheer,-onderhoud en modernisering van liften, roltrappen/-paden en gevelonderhoudinstallaties. Door onze kennis en expertise zijn wij onze klanten optimaal van dienst. Wij richten ons voornamelijk op de utiliteitsbouw in samenwerking met vooraanstaande opdrachtgevers. Fijan Mostert is een logistiek dienstverlener met als specialisatie groente en fruit en overige geconditioneerde producten. De focus van ons bedrijf ligt op het distributievervoer binnen de Benelux tussen telers, havens, handelshuizen, verpakkingsbedrijven, importeurs en exporteurs. Fijan Mostert stelt zich ten doel met behoud van flexibiliteit, haar opdrachtgevers een correcte uitvoering als ook bewaking van haar logistieke processen te bieden. Om deze doelstelling te kunnen verwezenlijken werkt er bij Fijan Mostert een gemotiveerd team van capabele mensen, welke dagelijks in de weer zijn om haar opdrachtgevers zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. Om verdere invulling te geven aan haar doelstelling heeft het bedrijf een eigen moderne geconditioneerde vloot van ruim 50 eenheden en de beschikking over een grote chartervloot. Voor deze functie vragen wij een collega die: minimaal een opleiding MBO-niveau 4 heeft; minimaal 2 tot 4 jaar relevante werkervaring heeft (werkervaring in de makelaardij heeft onze voorkeur); zelfstandig en accuraat kan werken; goed met tekstverwerkingsprogramma's kan omgaan; een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal in woord en geschrift; stressbestendig is en goed gevoel voor commercie heeft; gemakkelijk communiceert; organisatorisch inzicht heeft; enthousiast en collegiaal is; doorzettingsvermogen heeft. Vakmanschap, enthousiasme en collegialiteit kenmerken ons team. Met 3 vestigingen in de regio zijn wij één van de veelzijdigste en meest vooraanstaande woning- en bedrijfs- makelaars in de Randstad. r-4

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 16