WA HOUDT UW AUTO PEKELVRIJ D 13-01 2010 CARWASH voor addinxvei Schaatspret voor jong en oud op Petteplas Heeft u nieuws? Trainer Mark weel blijft bij Be Fair Het echte nieuws gratis bij u in de bus ömakelT’ 58e Jaargang nummer 3190 I Oplage 48.270 exemplaren I Totale oplage Regionale Nieuwsbladen Groep 220.000 exemplaren I Bezorging 0900 - 1010107 I www.rngnieuwsbladen.nl 1 i WADDINXVEEN Uw PC doet 't. Altijd! Huurwoningen Houtex Tijd voor cliënt WADDINXVEEN woensdag Zilver en goud WADDINXVEEN WADDINXVEEN Duurzaam Waddinxveen 1 Wee A Ook de jongste kinderen waagden zich aan de open kortebaanwedstrijden op de Petteplas. Foto: PR waal. In de eerste competitie wedstrijd na de winterstop (30 januari) mag Be Fair op bezoek bij BSC. "Tegen die ploeg heb ben we nog wel wat goed te maken”, blikt Weel alvast vooruit. De Waddinxveners verloren eerder dit seizoen in eigen huis met 1-3. Be Fair moet het dan wel doen zonder Jan Haasnoot en Aggie el Az- zouti. Deze twee spelers zijn respectievelijk voor twee en één wedstrijd geschorst. “Maar gelukkig kunnen we dat op vangen door onze brede selec tie”, aldus Weel. 06 309 85 409 www.l-make-IT.nl Onderhoud/reparatie van uw PC aan huis Openingstijden: ma. t/m za. 08.00 tot 18.00 uur zo. 10.00 tot 17.00 uur dankzij de inzet van vele vrij willigers die zorgden voor een mooi geschoven baan, linten bij de wakken en een mobiel toilet. Afgelopen zaterdag hield schaatsvereniging 'De e Petteplas is deze weken het decor voor heel veel schaatspret. Mede Gouwestreek' in de ochtend de clubkampioenschappen. De winnaars bij de dames waren Dione van der Greft, Sophie Ou- dijk, Bregje Schipper, Ilona Spie- rings en Maaike de Boer. Bij de heren waren dit Boaz Westdijk, Jur Zijlstra, Tobias Begeer en Hubert Spruijt. 's Middags mocht de Waddinx- veense jeugd van start bij de Kouwe Hoek 1-, 2741 PX Waddinxveen T: 0182 - 61 47 82 F: 0182-63 50 91 E: info@carwashxl.nl I: www.carwashxl.nl Woonpartners Midden-Holland heeft met Capital Vastgoed een overeenkomst gesloten, gericht op de realisatie van 31 huurwoningen op de Houtex- locatie. Dat heeft directeur-bestuurder René Mas- cini bekend gemaakt tijdens de nieuwjaarsreceptie op dinsdag 5 januari. Lees verder elders in deze krant. Sinds januari wordt vanuit Medisch Centrum West thuiszorg verleent onder de naam Buurt zorg Waddinxveen. Dit thuiszorgteam neemt de tijd voor de cliënt en de zorg is niet versnip perd. Lees verder op pagina 3. www.ikmaakhetwel.nl mail naar weekblad- voorwaddinxveen@ mgnieuwsbladen.nl XE men. Ook zijn er diverse scho len op het ijs te vinden waaron der de Koningin Julianaschool. Terwijl een aantal kinderen voorzichtig hun eerste rondjes over het ijs reed, schaatsten de ervaren kinderen er lustig op los. De moeder zorgden onder tussen voor de nodige 'Koek en Zopie'. En zo was het weer ou derwets gezellig op de Petteplas. selectie in de tweede seizoens helft. “Onze doelstelling is om bij de eerste vijf te eindigen, of om direct de derde periode te pakken. Dan zitje namelijk in een flow. Als je die weet door te trekken naar de nacompeti- tie dan doe je daar goede za ken. Be Fair zit al enkele jaren tegen promotie aan, maar het is helaas nog niet gelukt. Hope lijk kunnen we daar verande ring in brengen." Na zilver en goud op hun clubkampioenschap hebben turnsters Miriam van der Laarse en Sharo- na Meijers hun regionale kampioenschap in ook afgesloten op de le en 2e plaats. Hiermee hebben ze zich verzekerd van een plek op het districtkam- pioenschap. Lees verder elders in deze krant. Mark Weel is ook volgend jaar trainer van Be Fair. De trainer verlengde zijn contract met nog een seizoen. Momenteel is Weel met Be Fair in voorbereiding op de tweede helft van het seizoen. In tegenstelling tot veel andere ploegen, hebben de Waddinxve ners de afgelopen week prima kunnen trainen. “De werkploeg heeft het kunstgras sneeuwvrij gemaakt.” Toch zat een wed strijd er afgelopen zaterdag nog niet in. De selectie bezocht de sportschool voor een middagje spinnen. Aankomende zaterdag staat er Weel verwacht veel van zijn wel een oefenwedstrijd op het programma tegen SSS Klaas- Computer Problemen? Angelo's Computetshop repareert en onderhoud alle computer systemen en notebooks, u kunt zonder afspraak uw pc of notebook langs brengen. Op locatie ook mogelijk maar dan op afpspraak. www.angelocomputers.nl info@angelocomputers.nl „Tel:0182 616207 leplaan 75,2742ZC, Waddinxveen De windmolens langs de A12, ondergrondse vuilcontainers of het onderzoeknaar de moge lijkheden van LED als openbare verlichting. Het zijn allemaal plannen voor duurzaamheid in Waddinxveen. Plannen waar Bert Witte sa men met vijf collega van Platform Duurzaam Waddinxveen over nadenkt. open kortebaanwedstrijden. Dit ondanks de adviezen van de weermannen om toch vooral bij de kachel te blijven zitten. Te gen betaling van twee wokkels voor de wokkelactie kon wor den meegedaan. Er werden wedstrijdjes gereden in verschil lende leeftijdscategorieën waar na de winnaars in de volgende rondes het tegen elkaar opna-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 1