Vraag naar Jolanda 8(!) (?G TEELTCHEF Etiketteermedewerk(st)ers Beu rsmedewerk(st)ers Administratief medewerk(st)er Aanbodassistent(e) Wij zijn op zoek naar een jonge enthousiaste creatieve collega!!! Wil jij werken in een jong en gezellig team? Bel naar KNHIPPS 0182-616141 Hoofd Studio Retailgroep m/v KNHIPPS Kerkweg Oost 287 2741HE Waddinxveen I Zie www.boot.nl onder "Vacatures" GROEN-Direkt Boskoop GROEN-Direkt Boskoop Boot Co Wj^rGarden Retail Services Voor onze productie vestiging in Boskoop zijn wij op zoek noor een enthousiaste: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Tevens zoeken wij: Wij bieden: Een fulltime functie Een prima bruto salaris, passend bij opleiding en ervaring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een jong, dynamisch team en een informele werksfeer Hoofdtaken: Coördineren en vormgeven van promotionele uitingen, zoals folders, advertenties, posters en prijskaarten Leidinggeven aan de studio Het maken van productieplanningen voor de studio, planningen voor drukkers, foto grafen en reproafdeling Beheren van oplagesjablonen en registratie Facturatie Controleren van de promotie-uitingen Beheren van de beeldbank Contacten onderhouden met toeleveranciers Voorbereiden fotografiesessies Wij zoeken: Medewerk(st)ers als aanvulling op ons vaste team tijdens de voorjaarspiek. In een kort tijds bestek zullen vele tuinplanten voorzien moeten worden van een prijsetiket. Deze functie is op oproepbasis in de periode maart-mei. Werktijden ook in de avonduren. Wij bieden: Bij gebleken geschiktheid mogelijk een aanstelling in ons vaste team, een salaris op stuks-basis en een prettige en collegiale werkomgeving. Die op onze wekelijkse beurzen in het voorjaar op dinsdag van 7.30 tot 14.00 uur de bestellin gen invoeren in ons computersysteem. Vereisten: accuraat en stressbestendig. Salariëring: conform CAO tuinbouw en op basis van 0-uren contract. Ben jij geïnteresseerd in een van deze functies, dan nodigen wij je uit schriftelijk te reageren en een brief voorzien van CV te sturen naar: GROEN-Direkt Boskoop BV, ta.v. Anneke Hoogendoorn, Middelburgseweg 88a, 2771 NG Boskoop, Tel 0172-211576 of per e-mail: anneke@groen-direkt.nl Kijk voor meer informatie over GROEN-Direkt op www.groen-direkt.nl Profiel voor deze functie: snel en accuraat kunnen werken doorzettingsvermogen ervaring met soortgelijke werkzaamheden is een pré flexibele instelling mbt werktijden In verband met een sterke toename van het aantal klanten dat zijn producten voorzien van een eindprijsetiket willen ontvangen, zijn wij op zoek naar: Ter uitbreiding van de afdeling zijn wij per direct op zoek naar een fulltime Onze dienstverlening steunt op vier pijlers; productmanagement, promotie, advies en winkelautomatisering. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau Minimaal in het bezit van een MBO diploma in een relevante, grafische richting Minimaal 4 jaar relevante werkervaring Leidinggevende ervaring Kennis van Adobe Indesign, Photoshop en Illustrator Kennis van Word en Excel In bezit van rijbewijs B Affiniteit met trends Wij vragen: Collegiaal Creatief Klantgericht Ben jij geïnteresseerd in deze functie, dan nodigen wij je uit schriftelijk te reageren en een brief voorzien van CV te sturen naar: GROEN-Direkt Boskoop BV, t.a.v. Gert Koert, Middelburgseweg 88a, 2771 NG Boskoop, Tel 0172-211576 of per e-mail: gert@groen-direkt.nl Kijk voor meer informatie over GROEN-Direkt op www.groen-direkt.nl Wij bieden: Salariëring conform CAO tuinbouw. Bij gebleken geschiktheid bieden wij je een vaste aanstelling. Profiel voor deze functie: •je bent flexibel en enthousiast; je hebt ervaring in een administratieve functie; je bent commercieel en praktisch ingesteld; en kennis van het boomkwekerijproduct, is een must. In verband met de groei van onze organisatie en met het vrijkomen van een functie, zijn wij op zoek naar een jonge, veelzijdige, full time: Wie helpt ons bij onze ambitie om de modernste en efficiëntste vollegronds-kwekerij van Boskoop te worden? Ben je een vakman op kweekgebied en spreken zaken als een efficiënte planning, laser gestuurd poten, machinaal schoffelen en rooien, en een goede interne logistiek jouw aan? Kijk dan op onze website www.boot.nl onder het kopje "Vacatures" voor de volledige functieomschrijving. De functie: In het administratie-team verricht je alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Daar naast bied je ondersteuning aan het verder ontwikkelen van het aanbod op onze beurzen en ontplooi je op eigen initiatief commerciële activiteiten. Boomkwekerijen bv GROEN-Direkt Boskoop BV is een jong en dynamisch bedrijf dat zich middels het organiseren van verkoopbeurzen richt op de ajzet van tuinplanten door heel Europa. Op professionele wijze brengen wij ca. 30 keer per jaar vraag en aanbod samen en vormen daarmee één van de toonaangevende marktplaat sen in Europa op het gebied van boomkwekerijproducten. Daarnaast neemt GROEN-Direkt het logistieke en adminis tratieve proces uit handen van leverancier en afnemer. aó full service organisatie voor tuincentra Heb je interesse? Stuur je sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen naar: Garden Retail Services B.V., Rijneveld 153, 2771 XV Boskoop, t.a.v. Anita van Elewout (Personeelszaken) of via e-mail naar info@gardenrs.nl. Voor telefonische informatie over de inhoud van de functie kun je op werk dagen tussen 09.00 - 1 7.00 uur contact opnemen met Cristel van Wissen 01 72-219200. Garden Retail Services B.V. is de grootste full service organisatie voor tuincentra in Nederland en België. Bijna 300 tuincentra zijn aangesloten bij onze organisatie, waarvan 60 in Belgie. Het meren deel van de tuincentra is aandeelhouder van CRS en vervullen een actieve rol bij het bepalen van het beleid en de activiteiten. CRS is gevestigd in Boskoop. GROEN-Direkt Boskoop BV is een jong en dynamisch bedrijf dat zich middels het organiseren van verkoopbeurzen richt op de ajzet van tuinplanten door heel Europa. Op professionele wijze brengen wij ca. 30 keer per jaar vraag en aanbod samen en vormen daarmee één van de toonaangevende marktplaat sen in Europa op het gebied van boomkwekerijproducten. Daarnaast neemt GROEN-Direkt het logistieke en adminis tratieve proces uit handen van leverancier en afnemer.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 16