1 Gouweboscross in i i n I sport tijdens de sale 5e zitplek gratis! wintersportcondities (X.NL i www.keukenmaxx.nl BoConcept xKeukenmaxx Op zoek naar maximale keukeninspiratie? Kampioen Goede start Stijgende lijn Floreant za. Overzicht WADDINXVEEN Met wintersportcondities werd afgelopen zaterdag de vierde crosswedstrijd van de regionale crosscompetitie in het Waddinxveense Gouwebos gehouden. Een waar spektakel in barre omstan digheden. Senioren Razend tempo Tevredenheid Spektakel of kijk op KORTING! WADDINXVEEN Op overtuigende wijze haal de Joyce den Hollander het goud in de categorie Junio ren tijdens de Open Neder landse Kampioenschappen kunstrijden in Eindhoven. Deze werd eind december gehouden. Ondanks haar jonge leeftijd, nog maar net 16 jaar, reed zij haar korte kur uiterst gedisciplineerd en geconcentreerd en liet een aantal moeilijk technische elementen zien, waaronder een perfect uitgevoerde com- binatie-sprong van een drie voudige salchow en een dub bele axel. BOSKOOP Kom dan naar onze showroom of kijk VERBOUWINGSUITVERKOOP TOT 70% KORTING! WADDINXVEEN -z" X BoConcept Waddinxveen Kanaaldijk 32 2741 PA Waddinxveen Tel. 0182-649744 www.boconcept.nl Meisjes A: Irene ten Barge (SC Antilope), senioren: Pascal van Noorden (AV Gouda), vrouwen, Patty Kuiper (HRR). Met vierhonderd deelnemers waren en ook veel winnaars. Hieronder een overzicht van de verdere winnaars van de cross door het Gouwebos: Pupillen C: jongens, Bent Braker (AV Gouda), meisjes: Sietske Ver- kade (AAV'36), Pupillen B: jongens, Daan van der Lee (AAV'36), meisjes: Jokeh Engelhart (AAV'36), Pupillen Al: jongens, Alessio van Straaten (ARV Ilion), meisjes: Marije Hijman (AV'47), Pupillen A2: jongens, Youri Siebols (Leiden Atletiek), meisjes, Sacha Palsgraaf (AV Gouda), Junioren Dl: jongens, Bart Brand (AV'47), meisjes, Maimouna Barry (SR Reeuwijk), Junioren D2: jongens, Michael Kooter (AV'47)meisjes, Ar- lyn Havenman (Leiden Atle tiek), Junioren C: jongens, Steef Severijn (ARV Ilion), Talitha Tuinebrijer (AAV'36), Junioren B: jongens, Frank Schumrh (R'dam Atletiek), meisjes, Irene van der Reijken (SC Antilope). Dames 1 van SG De Gou we-AZC is goed uit de win terstop gekomen in een uit wedstrijd die op papier erg lastig leek. Vanaf de le pe riode pakten Dames 1 het initiatief. In de 2e periode bleef SG De Gouwe-AZC de bovenliggende partij. Twee doelpunten van ZPB kort na elkaar brachten de spanning weer geheel terug in de wedstrijd. Maar de Dames van SG De Gouwe- AZC konden de wedstrijd rustig uitspelen en 3 pun ten bijschrijven. Joyce den Hollander en haar coach Corrie Broweleit over wegen nu voor het komende seizoen de stap naar de Seni oren te nemen. Binnenkort wordt Joyce al uitgezonden naar Belgie en Slovenië om Nederland te vertegen woordigen. Inmiddels is ook duidelijk dat niet Joy ce, maar Manouk Gijsman (Alphen) met een punt ver schil naar het WK-Junioren in Den Haag gaat. Joyce staat nog wel als reserve op getekend. De allerkleinsten mochten als eersten het besneeuwde par cours betreden. Met hun kleine beentjes deden zij hun uiterste best. De Mini jongens snelden hun 550 meter in razend tem po af. Als le kwam Daniel En gelhart van AAV'36 over de streep, gevolgd door Jop van Voskuilen en Jemey Vreeswijk als 2e en 3e, beiden van AV'47 uit Boskoop. De winst bij de Mini meisjes ging naar Hestler van Geme ten van S.C. Antilope. Lois Steenbeek en Mytthe Steen beek, beiden van Leiden Atle tiek, eindigden als 2e en 3e. om op kop lopend, gebroeder lijk de twee ronden af om naar een finale hoogtepunt bij de fi nish eindigen. Na een laatste felle eindsprint wist Maarten Blokland zijn oudere broer Maarten met 6 seconden ver schil af te troeven en als le te eindigen. Derde werd Cosmo van Berkel van AV Gouda op nog eens 40 seconden afstand. Terugkijkend op de cross in bijzondere omstandigheden overheerst het gevoel van te vredenheid bij de organisatie van SC Antilope. De leiding sprak van mooie wedstrijden en tevreden deelnemers die op hun beurt spraken van een “echte” cross. Ook volgend jaar zullen deze atleten naar alle waarschijnlijk heid de weg naar het Gouweb os weer weten te vinden. Voor de complete uitslagen van de Gouweboscross vandit jaaf en meer irifoftnatie over SC Antilope, kijk eens op www.scantilope.nl. urban design Een waar spektakel was de korte cross bij de mannen over 3100 meter. In een groot deel nemersveld namen de gebroe ders Joost en Maarten Blok land al direct na de start de lei ding om deze niet meer uit handen te geven. Letterlijk en figuurlijk snelden zij, om en F" Reeuwijk (Nabij Gouda), Reeuwijkse Poort 304 (A12, afslag 12), Tel. 0182 - 399 355 Deze foutloze kur werd door de jury zeer hoog gewaar deerd en leverde naast een eerste positie ook een "per- sonal-best" op van maar liefst 41,78 punten. Een dag later werd de vrije kur verreden waar Joyce als twaalfde starter en tevens hekkensluiter een vervolg moest geven op haar eerdere prestatie. Ondanks deze grote druk wist Joyce haar positie niet alleen te behouden maar ook, met een eindtotaal van maar liefst 109.36 punten, een 'gat' naar de nummer 2 te rijden van maar liefst 14 punten. Een opmerkelijk re sultaat voor een kunstrijdster uit de categorie Junioren. Joyce zelf. „Ik ben hier zó blij mee. Een goede wed strijd rijden is nooit vanzelf sprekend en vergt naast een zeer intensieve en keiharde training ook nog eens opper ste concentratie op het mo ment datje beoordeeld wordt en dat zijn maar een paar minuten. Een kleine fout kan je op een wedstrijd als deze al de kop kosten." Floreant-zaterdag komt voor de competitie pas 30 januari voor het eerst weer in actie. Dan staat in Zegveld de uit wedstrijd tegen Siveo ’60 op het programma. De eerste ontmoeting in Boskoop ein digde in 0-0. De mannen van Cees Fran sen hebben de afgelopen tijd op sneeuw en op bevroren ondergrond getraind. Daar naast is in de sportschool aan fitness en conditietraining ge daan en als dat mogelijk was, zaalvoetbal gespeeld. Over de eerste seizoenshelft zegt trainer Cees Fransen: „Natuurlijk hadden we meer punten willen hebben. Posi tief is dat we in de laatste wedstrijden voor de winter stop tegen BSC’68 en WDS goed veldspel hebben laten zien. Er was wat dat betreft duidelijk een stijgende lijn waar te nemen. Die moeten we in deze fase doortrekken, want we krijgen in de eerste vijf wedstrijden uitsluitend met directe concurrenten te maken, Siveo ’60, Berkel, Be Fair en de inhaalduels tegen Kamerik en Schiebroek ’94. Als we over een fitte selectie beschikken, zijn er in die partijen zeker mogelijkhe den om op de ranglijst te stijgen." Floreant staat nu op de ne gende plaats met slechts 11 punten uit elf wedstrijden. Of de ploeg komende za terdag in een oefenwed strijd al weer iets kan laten zien, hangt van diverse fac toren af. Supporters moe ten zaterdagmorgen maar even bellen. grenzeloos genieten elukkig geen sneeuw- taferelen zoals half *T; Lr december vorig jaar. Sportclub Antilope hield zaterdag 16 januari name lijk de competitie door het Gou webos. Maar ondanks de lichte dooi, toch alleen maar sneeuw en ijs op het parcours, een heuse oversteek over een bevroren sloot en een snijdend koude wind. Dat maakte dat het par cours veranderd was in een heu se wintersportcross. Niet dat iemand zich liet weer houden door het winterse weer. Ruim 400 deelnemers, groot en klein, lieten zich van hun beste kant zien en trotseerden deze barre omstandigheden. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I Woensdag 20 januari 2010 I Echte doorzetters zijn de lopers tijdens de Gouweboscross. Zij liepen de tocht door het bos in ijs koude conditites. (Foto: PR) 947

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29