Niels van Vliet traint zaalvoetballers bvp blijven winnen Sport Een nieuw plafond in 1 dag! I voetbaljeugd Amerika D H gfe PLfiMECO Winst Korbis Nieuwe trainer Flyers WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP/AMERIKA oewel voetbal in Amerika niet de be langrijkste sport is, wordt er via speciale BOSKOOP/PIJNACKER Afgelast WADDINXVEEN Bijna een jaar geleden trok Boskoper Niels van Vliet de stoute schoenen aan. Dag vader en dag moeder, dag zuster Ursula.ik ga naar Amerika. Het land van de onbegrensde mogelijkheden: ook voor voetbaltrainers. Miljoenenbedrijf BOSKOOP zondagtrainer BOSKOOP H' F f x, fi Niels van Vliet in Central Park, Amerika. „Ik verbaas me elke keer weer wat ik hier zie en meemaak. Door Ton van Bemmel Floreant, kon in de Ameri- jLxactiiia otvtuv tvututd vjtvtL. zaken en liep het uit naar een drinkpauze scheert de BVP- tondeuse weer door Pijnacker. Technsich dribbelaar Khairi 'Cristiano' Ahdid en Lakbir voetbaltrainer te worden, maar om hoe dan ook actief te zijn binnen de sportwereld. Naast voetbaltrainingen houd ik me hier als coach bezig met allerlei competities en evenementen voor de jeugd van acht tot acht tien. Die zijn er het hele jaar door. Het is echt een miljoenen bedrijf. Een uitdaging en enorm leerzaam dus om daarin actief te zijn, ook als sportmanager. Uit eindelijk is dit dus wel mijn droom die uitkomt! In mijn eer ste halfjaar hier heb ik naast mijn werk een afstudeerstage gedaan. Ik kan me nu volledig richten op het geven van voet baltrainingen.’ Toch denkt Niels niet altijd als voetbaltrainer door het leven te gaan. „Op dit moment heb ik de keuze mijn contract te verlen- zak de definitieve klappen uit. Dankzij de 7-5 overwinning staat BVP nog stevig op de derde plaats. Met wisselend succes zijn de basketballers van Waddinxveen Flyers het afgelopen weekend begonnen aan de tweede helft van de competitie. Zo was er winst voor de Jongens Under 14, Jongens Under 16 en Jongens Under 18. Heren 3 verloor en ook Meisjes Under 14 moest een nederlaag incasseren. De jeugd Under 10 speelde gelijk. Na de deceptie van vorige week tegen Weidevogels, hervatte Korbis 1 afgelopen zaterdag in Den Haag de competitie tegen GKV. De heenwedstrijd leerde Korbis dat GKV bewust hier en daar een ledemaat plantte in de lichamen van één der Korbissers. Voor Korbis was het dus zaak om het hoofd koel te houden en niet mee te gaan in het fysieke spel van de Ha genezen. Het door Tussenpersoon.nl gesponsorde Korbis kwam op voorsprong door doel punten van Paula Graveland en Stefanie Visser. Na de vakwissel moest Korbis di rect een tegendoelpunt incas seren. Hoewel geen enkele Korbis- ser deze wedstrijd het vizier op scherp leek te hebben, was de ruststand van 3 - 8 in het voordeel van Korbis dus danig geruststellend dat deze wedstrijd in ieder geval wel gewonnen zou worden. Korbis deed zichzelf in de eerste helft al te kort door veel kansen dicht bij de korf om zeep te helpen en ook de tweede helft maakte Korbis het zichzelf nog lastig door GKV terug te laten komen tot 6-9. Daarna stelde Korbis orde op e zaalvoetballers van BVP/Pronk Haar mode doen waar ze voor de winterstop De oefenwedstrijden van het Als kind droomde Niels er al van om iets in de sportwereld te doen. ,;Niet zo zeer om fulltime Ben Mhamed, brengen BVP weer aan de leiding. (4-5). Nog één keer haakt Oliveo aan. Dan delen Lakbir en Abderra- gen met minimaal een jaar. Daar denk ik nog over na. Via mijn studie ben ik vooral geïnte resseerd geraakt in management en organisatie van sportevene menten. Daarnaast zal ik wel parttime blijven coachen en trai nen. De kans is dus zeker aan wezig dat ik nog eens terugkeer bij Floreant." Natuurlijk heeft Niels naast het voetbal ook tijd om te ontspan nen. „We hebben één dag vrij in de week. Die gebruik ik om een en ander van Amerika te zien. Zo ben ik al vele keren naar New York City geweest. Het is daar ongelooflijk mooi en elke keer als ik daar heen ga, verbaas ik me weer over wat ik allemaal zie en meemaak.’ Meer weten? Nielsvanvliet.waar- benjij.nu. Ed de Jong (47) uit Linschoten is met ingang van het seizoen 2010-2011 de nieuwe trainer van de Floreant zaterdag selectie. Hij is daarmee de opvolger van Cees Fransen, die na driejaar de Boskoopse club verlaat en een sabatical jaar inlast. De Jong, die beschikt over de di ploma’s TC3 en TC2, zet zijn trainers carrière weer voort na gewoontegetrouw een jaar rust te hebben genomen. Van het seizoen 2006-2007 tot en met 2008-2009 trainde hij de selectie van Siveo '60, die hij vorig sei zoen in de nacompetitie naar de derde klasse bracht. Daarvoor trainde hij met periodes van drie jaar achtereenvolgens WDS en Argon zaterdag. In zijn laatste seizoen bij Argon leidde hij het eerste elftal naar de 2e klasse. Floreant is verheugd om in Ed de Jong een enthousiaste en am bitieuze trainer te kunnen ver welkomen, die zich uitstekend kan vinden in het door de zater- dagafdeling opgestelde voetbal- technisch beleidsplan. De zondagselectie van voetbal vereniging Floreant heeft weer een trainer voor de groep staan. „Ad Hoogerbrug maakt het sei zoen af,” laat voorzitter van de zondagafdeling Ad Verkleij we ten. „Het is nog niet helemaal officieel, maar Ad leidt al wel de trainingen.” Hoogerbrug die vorig seizoen ook al trainer was van Floreant Zondag is blij met zijn rentree. „Ik ben hier natuurlijk vorig sei zoen ook al trainer geweest. Toen heb ik aan het eind van het seizoen besloten wat afstand te nemen. Nadat ze mij onlangs vroegen het seizoen af te ma ken, heb ik alles nog eens goed overwogen en besloten het te doen.” De ad interim-trainer vindt dat zijn selectie vooral het plezier in het voetbal moet hervinden. „Natuurlijk gaan we voetballen om te winnen en natuurlijk wil len we punten pakken. Maar ik ben ook geen tovenaar. De stand liegt namelijk niet. Het kwaliteitsverschil met sommige ploegen is erg groot. Maar als we allemaal onze afspraken na komen en er keihard voor wer ken, dan gaan wij echt nog wel punten pakken.” Ad Verkleij is vooral blij met de ze oplossing, maar weet nog niet of ad interim Hoogerbrug ook volgend seizoen de trainer- is. „Daar moeten we maar eens rustig naar gaan kijken. De toe komst zal het leren. Nu ben ik vooral blij dat de selectie weer een trainer heeft.” 6-15 overwinning. Alle spelers, inclusief inval ster Annemarie Graveland, wisten dit duel de korf te vin den. Korbis 2 speelde in Dor drecht tegen Deetos 6. In de heenwedstrijd werd deze ploeg al kinderlijk eenvoudig aan de kant geschoven met 18-1 en ook afgelopen za terdag was Korbis 2 duidelijk de betere. Met een 4-19 overwinning behoud Korbis 2 de koppositie in haar com petitie. De Al hield in Veenendaal concurrent SKF A2 ver van zich af door met 7 - 14 te winnen. Door deze overwin ning van Korbis Al is het na genoeg zeker van handha ving op het één na hoogste niveau. succes uit zijn schulp kruipen. Bij rust kijkt BVP tegen een 4- 2 achterstand aan. Na de doelpunten van Ossama Esse- ka en Abderrazak Achtatou blijft het vervolg uit. Hierdoor kan laagvlieger Oliveo met Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. PLAFONDS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182- 391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl Floreant zes jaar trainer van de jeugd geweest, de laatste twee seizoenen van de Dl. Het is geweldig om deze fantastische sport over te brengen naar de jeugd en ze te trainen.' Niels is afgestudeerd aan de ALO (Academie Lichamelijke Op voeding) waar hij de opleiding Sport, Management en Onder nemen heeft gevolgd. Daar naast heeft hij zijn diploma Trainer Coach 3 (TC3). „Dat is een vereiste om in Amerika aangenomen te worden bij Soccer Centers, een soort uit zendorganisatie voor trainers en coaches.' eerste en tweede elftal van Be Fair tegen SSS Klaaswaal zijn zaterdag afgelast. De se lectie van trainer Mark Weel is daarom 'de zaal ingegaan’. „Zo hebben we gelukkig toch nog iets kunnen doen”, aldus Weel. Aanstaande zaterdag speelt Be Fair tegen het Koudekerk van voormalig Be Fair-trai- ner Pieter van Zoest. In de eerste competitiewedstrijd na de winterstop (30 januari) mag Be Fair op bezoek bij BSC. Weel die met zijn elftal mikt op een periodetitel of een plaats bij de eerste vijf is mo menteel bezig met evaluatie gesprekken. „Alle spelers hebben aan het begin van het seizoen in individuele ge- sprekken aan kunnen geven wat ze wilde bereiken en verbeteren. Nu kijken we dus of dat gelukt is en gaan we nieuwe doelen stellen. Als het goed is, kunnen we daar weer van leren en zo een nog een stapje zetten. Als dat lukt, komen de resul taten vanzelf.” mee geëindigd zijn: winnen. In de Oliveo-hal in Pijnacker werd de ploeg van die naam met 7-5 i verslagen. Het gaat niet zonder slag of stoot. De Boskopers do mineren weliswaar, maar na twee prachtige ‘combinatie’- Soccer Centers wel veel aan ge- daan om het populair te maken, i Niels (23), tot vorig seizoen se- lectiespeler en jeugdtrainer bij Floreant, kon in de Ameri- kaanse staat New Jersey afstu- deren en tegelijkertijd fulltime werken als voetbaltrainer i coach bij Soccer Centers, een organisatie waar veel Neder- landers zitten die veelal hun sportopleiding bij het ALO of CIOS hebben genoten. „Ik ben altijd helemaal gek ge weest van voetbal en er graag bij betrokken. Zo ben ik bij WEEKBLAD VOOR WADDINXVEtN I nn Woensdag 20 januari 2010 I yy i

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33