I 1 J I <-• Dirk Stuifzand Johanna Vos - van Gemeten Annie Andries van Steenbergen Dries cfc Hans in de leeftijd van 68 jaar. Robert 24 januari 2010 t 21 januari 2010 Mamma houdt van witte en rode rozen An hield van bloemen *27 mei 1920 Dik weduwnaar van Lammie Stuifzand-Hilbrink Gameren/ t Waddinxveen, 19 juni 1921 19 januari 2010 We zullen je missen Pa. Prins Bernhardlaan 38 2741 DX Waddinxveen C.M. van Steenbergen - Maas Gerry en Be Annemarie De crematieplechtigheid heeft op maandag 25 januari plaatsgevonden. Correspondentie-adres: Bellefleur 5 2771 PG Boskoop Boskoop/ 30 maart 1923 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vader en maatje Emmakade 18 2771 VC Boskoop Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 28 januari van 18.45 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Aalberseplein 1 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid om met elkaar een kopje koffie te drinken in de ontvangkamer van het crematorium. Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug als een stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Tot het laatste toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden... Altijd samen, nooit alleen Onafscheidelijk, nu voor altijd één Tien maanden na het heengaan van haar geliefde Jo, hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Nicolaas Beetslaan 60 2741 ZV Waddinxveen Moeder is thuis, waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op woensdag 27 januari van 19.00 uur tot 20.30 uur. Na afloop gaan wij terug naar het rouw- centrum waar gelegenheid is tot condole ren en elkaar te ontmoeten. De crematie heeft plaatsgevonden op dins dag 19 januari in crematorium IJsselhof, te Gouda. "Door een interne miscommunicatie op onze administratie is deze rouwadvertentie helaas een week te laat geplaatst. "IK GEEF HET STOKJE AAN JULLIE DOOR" (Paul, 2010) Bert en Lily Leo Ina Joop en Ineke Ronald en Nanda Fred en Ellen Ton en Dorette Peter en Annemiek Boskoop Boezemlaan 4 Correspondentieadres: Reinette 34, 2771 PE Boskoop lw.dejong@ziggo.nl De begrafenis heeft op 23 januari plaats gehad. Verdrietig delen wij u mede dat er een ein de is gekomen aan het leven van Correspondentieadres: Sniepweg 4 2742 AR Waddinxveen Op 89-jarige leeftijd is overleden onze moeder, oma en oma oma JOHANNA CORNELIA VELDWIJK - An - De crematieplechtigheid heeft op woensdag 20 januari plaatsgevonden. Trudy en Jan van der Stam Jan Willem en Astrid, Ole, Noor Janneke en Ed, Tjerk Wim en Marja de Jong Marjolein en Eko Amoud Dennis Rick Saskia Al de herinneringen zijn eenzaam nu zij ze niet meer weet Het hart van onze moeder kwam stil te staan, rustig en met eeuwige vrede ging zij van ons weg R. Roggeveen-Veldwijk E. Veldwijk-Polderman Neven en nichten JANNIE VAN SOEST sinds 1991 weduwe van Gijs de Jong 19 januari 2010 Regionale. 'nieuwsbladen^ Bedroefd hebben wij onze lieve papa, opa en broer moeten laten gaan, maar dank baar zijn wij voor de wijze waarop Paul van ons afscheid heeft kunnen nemen na een moedig gedragen ziekte. Op zaterdag 30 januari om 10.30 uur is er een afscheidsbijeenkomst in de aula van rouwcentrum "Gouwehof" aan de Alberdingk Thijmlaan in Waddinxveen. Aansluitend begeleiden we moeder naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats Thijmhof. Gelegenheid om elkaar te ontmoeten don derdag 28 januari om 13.30 uur in uitvaart centrum "Gouwehof" aan de Alberdingk Thijmlaan te Waddinxveen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op begraaf plaats "Thijmhof" aan de Alberdingk Thijmlaan te Waddinxveen. weduwe van Jan Vos Boskoop/ 15 januari 2010 IDA KLING-ZALM 21 juli 1927 +24 januari 2010 PAULUS FRANCISCUS JOHANNES VAN SCHIE - Paul - Weduwnaar van Anneke van Schie-Busch Ridder in de Orde van Oranje - Nassau Schiedam Gouda 14 februari 1933 13 januari 2010 Boskoop: Heleen van Schie Waddinxveen: Liesbet (Job) Rahms- van Schie Correspondentieadres: L. Rahms-van Schie, Brugweg 125-C, 2741 LA Waddinxveen Frans Rahms Max, Maaike Culemborg: Hanneke Kievit-van Schie Jandirk Kievit Daan, Anne Tijs, Anouk Broers en zussen fF Hans en Hanny Karin en Jeroen Rens en Mellissa Jelle Jolanda en An ja en Leo kinderen en kleinkinderen Claudia en Ben Samuël Manninne De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 29 januari om 9.30 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. U kunt uw familiebericht voor de Gouwe Koerier en het Weekblad voor Waddinxveen aanleveren via fax 0172 - 447 350 of via e-mail advertentieverkoop@rngnieuwsbladen.nl Ook kunt u uw bericht sturen naar onderstaand adres. Dit kan tot uiterlijk dinsdag 12:00 uur onder duidelijke vermelding van krant, plaatsingsdatum, afzender, factuuradres en telefoonnummer. Voor controle op de ontvangst kunt u bellen met de advertentieafdeling 0172 - 447 330. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 0172 - 447 330, ma. - do van 08.30 - 17.00 uur I™™™.» vr. 08.30 - 15.00 uur Postbus 33, 2400 AA Alphen aan den Rijn Judith en Mark, Elise; Maaike; Menno en Jennifer; Pascal en Denice; Dagmar en Ar jan; Amber; Nadine en Luc; Sylvia; Vin cent; Alex; Eric; Janine; Johan; Madeleine en Ton; Mathijs en Mariska; Michelle; Robin; Fabiënne; Chimène; Lysander 16 Augustus 1932 Met een gevoel van weemoed, maar met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze fijne vader, opa en ouwe opa Degenen die ik lief heb, verlaat ik degenen die ik liefhad, hoop ik weer te zien Heden is toch nog onverwacht maar rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma en Jurjen, Mikey, \aninck Margreet en Arno, Isa Heleen en /Aart Barry en Eva Mariska en Christian, Isabelle, David, Anne Sophie Anneke en A3 Soraya Guido en Brenda Judith en Marc Eva Ton en Ella Merel Noortje

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 4