Gemeen Nieuws week Besluiten Ver gad Vergunningen loket Bezwaar ordening Groen Bouwzaken Bomenkap Verkeerszaken verkiezingen Registratie ngei i LVz .tl r Geluidhinder n Rubriek i Gemeentenieuws uit waddinxveen ONTWERPWIJZIGINGSPLAN 'LOCATIE PLASWEG 2C' B&W maken bekend dat het ontwerpwijzigingsplan 'Locatie Piasweg 2c' ter inzage wordt ge legd op grond van artikel 3.9a lid 1 Wet ruimtelijke ordening. De locatie is gelegen aan de Pias weg 2c, in aansluiting op de be staande woonwijk Zuidplas. Het BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN De volgende sloopvergunningen zijn verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20090168 Nic.Beetslaan 82 t/m 160, het verwijderen van asbesthoudende materialen en het slo pen van hekwerken, entreepui kopgevels, trappenhuis en lift schacht (15-01-2010); VERLEENDE BOUWVERGUNNING BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN BESLUIT VASTSTELLEN HO GERE WAARDEN GELUID B&W hebben het volgende be sluit genomen: - Het vaststellen van hogere geluidswaarden voor het realiseren van 89 nieuw te bouwen woningen op het terrein van de voormalige Citroëngarage en Airproducts aan de Noordkade. Geldigheid INSTELLEN WINKELERF NESSE VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN NIEUWE BEBOUWDE KOMGRENS NOORDEINDE VASTGESTELD 1 BINNENGEKOMEN sloopaaKiviUAG* L w Foto: RNG Nieuwsbladen/Egbert Egberts De gemeenteraad vergadert op woensdag 27 januari, aan vang 20.00 uur in het ge meentehuis. Op de agenda aanpassing van de tarieven OZB 2010. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens openings uren ter inzage bij de pu- blieksbalie. Tijdens de verga dering van de raad kunt u ge bruikmaken van het spreek recht. Meer informatie kunt u vin den op www. waddinxveen .nl plan heeft tot doel om naast de bestaande woning een tweede woning op deze locatie planolo gisch mogelijk te maken. Met het plan wordt invulling ge geven aan de wijzigingsbe- voegdheid, zoals opgenomen in het bestemmingsplan Bebouw de Kom Waddinxveen (vastge steld mei 2007). Het ontwerpwijzigingsplan ligt met bijbehorende stukken gedu rende zes weken vanaf 21 janu ari tot en met 3 maart 2010 tij dens openingsuren ter inzage bij de Publiekbalie. Het ontwerp wijzigingsplan met bij behoren de stukken kunt u ook vinden op www.waddinxveen.nl. Gedurende de terinzagelegging kan een ieder schriftelijk en mondeling zienswijzen indie nen. De schriftelijke zienswijzen kunt u sturen naar het college van B&W. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact op nemen met de Afdeling Strate gie en Beleidsontwikkeling via tel. 624 500. ten over de geldigheid van mo gelijke lijstencombinaties. De lijsten van kandidaten met vermelding van de daaraan toe gekende nummers zijn vanaf vrijdag 22 januari ter inzage ge legd bij De Publieksbalie in het gemeentehuis. Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Zuidkade 63, 67, 72 en 73 (voormalige Alblas locatie): 2 sierkersen, 3 berken, 5 es- 20090184 Zuidkade 76, het slo pen van een woning (15-01-2010); 20100004 Henegouwerweg 82, het verwijderen van asbesthoudend zeil (18-01-2010); 20100005 Kerkweg-West 266, het verwijderen van asbesthoudend zeil (18-01-2010). Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Rechtbank 's- Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden be gonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbon den. Informatie over de vergun ningen kunt u krijgen bij het Vergunningenloket. - Het handhaven van de daarbo ven geplaatste aanduiding van de politieke groepering. Hiervan is inmiddels publiekelijk kennis gegeven. Voor vragen kunt u contact opnemen met mevr. Van Delft of de heer Van Wezel via tel. 624 500. Alle in formatie kunt u ook vinden op website www.waddinxveen.nl. De volgende bouwvergunning is verzonden op de tussen haak jes vermelde datum: 20100008 Werumeus Buning- laan 5, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak (15- 01-2010). doorns en 2 eisen. Deze bo men moeten wijken voor het voorbelasten en bouwrijp ma ken van de Zuidkade. - Noordkade (bij volkstuinen complex): 3 eisen, 23 wilgen en 1 geknotte kastanje. Deze bo men moeten wijken in ver band met verbeterwerkzaam- heden aan de kade. - Tweede Bloksweg (tussen Af- valbrengstation en A12): 11 ie pen. Deze bomen moeten wij ken in verband met het aanpas sen van de Tweede Bloksweg en met de aanleg van passeer- havens. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit spraak in over de definitieve be sluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift in dienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw beden kingen kenbaar maken bij het Vergunningenloket. De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100006 Brugweg 137, het ver groten van een wo ning (11-01-2010); 20100008 Werumeus Buning- laan 5, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak (12- 01-2010); 20100009 Hoogeveenseweg, bij het toegangspad naar de modelvliegclub, het plaatsen van twee tijdelijke projectbor- den (5 jaar), (12-01- 2010); 20100010 Werumeus Buning- laan 7, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak (15- 01-2010). Dit besluit en de daarbij beho rende stukken kunt u vanaf 21 januari tot en met 4 maart 2010 tijdens openingsuren inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken via tel. 624 500. Binnen genoemde termijn kunt u beroep tegen het besluit instel len bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 200Ï9, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorzie ning aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een be paald bedrag (griffierecht) beta len. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; - belanghebbenden die redelij kerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Deze bekendmaking, met bijbe horende stukken, staat ook op www.milieudienstmiddenhol- land.nl. Snoeien of omzagen van bomen kan niet altijd zomaar. Voor het kappen van bomen is meestal een vergunning nodig. Op vra gen zoals wanneer wel of wan neer niet en of er nieuwe bo men voor in de plaats moeten worden geplant als er wordt ge kapt heeft de gemeente ant woord. Het hoofdstembureau van onze gemeente is op vrijdag 22 janu ari om 16.00 uur in een openba re zitting bijeengekomen om te beslissen over: De geldigheid van de ingele verde kandidatenlijsten; - Het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten; B&W hebben besloten tot het instellen van een winkelerf op de Nesse en het Nessepad en het verruimen van de ‘sluitingstij den’ van de automatisch bedien de zakpaal. Afgelopen zomer is contact geweest tussen onderne mers en gemeente over de ver keerssituatie op de Nesse. Het ging o.a. over (brom)fietsers die nietsontziend over de Nesse rij- V ergunningenloket. Als u (uitgebreid) wilt praten over een vergunning of een aan vraag wilt inzien, dan kunt u al leen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het V ergunningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. - Vondellaan, 18 sierappels, 2 haagbeuken, 10 linden, 2 ber ken, 8 essen, 1 lijsterbes, 2 sier kersen, 2 populieren en 5 Gel- ditsia’s; -Jacob Catslaan, 2 essen; - Bilderdijklaan, 9 lijsterbessen en 2 berken; - Tollenslaan, 4 esdoorns en 2 platanen; - Nicolaas Beetslaan, 3 iepen. Deze bomen moeten wijken in verband met de uitvoering van een grootscheepse groenrenova- tie in de Vondelwijk Op 29 no vember 2009 is een informatie bijeenkomst gehouden voor de omwonenden. Na het kappen van deze bomen worden nieu we bomen geplant. Voor informatie kunt u terecht bij het Vergunningenloket. den op tijden dat de zakpaal om hoog staat en dus officieel het voetgangersgebied geldt. Ook hebben ondernemers gemeld dat er nachtelijke straatraces plaatsvinden na het zakken van de paal n de rijbaan is openge steld. Door op de Nesse en het Nesse pad een winkelerf in te stellen, wordt de maximaal toegestane snelheid 15km/u. Daarmee wordt tevens voldaan aan de in richting van het gebied, zoals is aangegeven in het Besluit Admi nistratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer (BABW). De geldende 30km/ u-zone en het voetgangersgebied worden met het verkeersbesluit ingetrokken. Het verruimen van de ‘sluiting stijden’ van de automatische be diende zakpaal moet voorko men dat nachtelijke straatraces plaatsvinden en zo de bezoekers van de horecaondememingen veiliger van de Nesse gebruik kunnen maken. De volgende tij den worden ingesteld: - Maandag tot en met vrijdag - - 18.00 uur tot 6.00 uur - Zaterdag en zondag 12.00 uur tot 6.00 uur De bewoners en bedrijven aan de Nesse zijn hierover geïnfor meerd door middel van een brief. gemeenteraad besloten om de nieuwe komgrens van Waddinx veen vast te stellen circa 40 me ter ten noorden van kmp 5.6 en de gemeenteraad van Boskoop te mandateren om haar kom grens ter plaatse van kmp 4.7 gemeentegrond Waddinxveen) vast te stellen. Omdat de wonin gen aan het Noordeinde 120 t/m 150 in de gemeente Wad dinxveen liggen, wordt het kom- bord Boskoop aangevuld met een onderbord ‘Noordeinde nr. 120 - nr. 150 Gemeente Wad dinxveen’. Hiermee komt, na de reconstructie van het Noordein de, een groter weggedeelte van het Noordeinde binnen de be bouwde kom te liggen. Hiermee wordt bereikt dat de maximum snelheid is verlaagd en wordt de verkeersveiligheid op het Noor deinde verbeterd. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan elke belanghebbende bin nen 6 weken tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij B&W. De gegevens van deze aanvra gen kunt u op afspraak inzien bij het Vergunningenloket. In verband met deze verkiezing kan iedereen het college van B&W vragen hem/haar mee te delen of hij zij als kiezer is gere gistreerd. Als u vindt dat u niet of niet goed bent geregistreerd, kunt u schriftelijk om herziening van registratie vragen. Op donderdag 21 januari is het centraal stembureau van onze gemeente om 10.30 uur in een openbare vergadering bijeen ge komen om de nummering van de ingeleverde kandidatenlijsten bekend te maken. Ook is beslo- de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergun- ning/beschikking, kunt u bin nen zes weken na de verzendda- turn van de beschikking een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van B&W (tenzij in de publicatie een ande re procedure is vermeld). Infor matie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Op 16 december 2009 heeft de De volgende sloopaanvraag is ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100007 Piasweg 16, het slo pen van een woning, garage en opslagruim te (08-01-2010). WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN j -j Woensdag 27 januari 2010 «W -t-j-' av-,. c-t-A Sl T

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 7