www.boonstoppel.nl I Klaar voor de start? I I pro i Öfö FloraHolland ch Shellstation in voor ons Cash Carry FloraHolland Boskoop MEDEWERKER SERVICE SALES Uw Shell stations MEDEWERKER CASH CARRY Ik Ben jij onze nieuwe Protimer? Sales Consultant Mid-Market regio Zuid Junior ICT Consultant Technisch Support Consultant Wij zoeken Boskoop een Medewerk(st)er voor het onderhouden van de Shellshop, het Shelltankstation en de wasstraat. n r. w het aantal werkuren Juliana De Cash Carry is een onderdeel van FloraHolland Boskoop BV en een belangrijk afhaalcentrum voor de boomkwekerij sector. Onze Cash Carry is onderverdeeld in Plaza met kwekersboxen en QuickShop met een seizoen gerelateerd assortiment. Naast verkoop op de Cash&Carry worden producten aangeboden via onze vernieuwde webshop richting nationale en internationale klanten. FloraHolland Boskoop biedt afwisselende werkzaamheden, een bij de functie passende salariëring en volgens FloraHolland CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een gemoedelijke werksfeer. Heeft u belangstelling, dan verzoeken wij u uw sollicitatie en c.v. te richten aan: FloraHolland Boskoop BV T.a.v.: Cash Carry Postbus 93 2770 AB Boskoop T 0172-21 93 93 E boskoop@floraholland.nl I www.Florahollandboskoop.nl Boskoop: Shell Boonstoppel Boskoop, Zijde 450 Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Aha-erlebnis? Een steek van herkenning en enthousiasme gevoeld bij het lezen van deze functie’s? Stuur dan zo snel mogelijk je uitgebreide cv naar HR@protime.nl Heb je voorafgaand nog een vraag of is er iets onduidelijk? Neem dan gerust contact op met Sandra van de Wetering op 0182-587222, wij maken graag tijd voor jou! Protime BV Postbus 100, 2740 AC Waddinxveen, www.protime.nl Zijn professionalisme, vernieuwing, klantgerichtheid, ambitie en betrouwbaarheid jouw kernwaarden? Zoja, dan is Protime de werkgever die jou zoekt! Protime is een succesvolle internationale ICT aanbieder van HRM-oplossingen voor Tijdregistratie, Toegangscontrole en Personeelsplanning. Protime is een jonge en dynamische organisatie die zich specifiek richt op de Europese markt en hierin uniek gepositioneerd is. Tot onze klantenkring behoren voor namelijk middelgrote en grote (beursgenoteerde) ondernemingen. Wij hechten veel belang aan tevreden klanten en plezier in ons werk. Check-in list: Minimaal HBO werk en denkniveau en 3 a 4 jaar ervaring als (Senior) Sales Consultant of gelijkwaardig; Verkoopervaring binnen een Human Resources omgeving is een pre; Uitgesproken commerciële overtuigingskracht; Sterk ontwikkeld analytisch denkvermogen; Je bent een actieve teamplayer die resultaatgericht werkt. Daarnaast kan je ook zelfstandig en autonoom werken en neem je graag initiatieven; Goede presentatie vaardigheden; Représentatief voorkomen; Uitstekende plannings- en organisatorische vaardigheden; Sterk gericht op klanten en het beheren van relaties; Zeer goede talenkennis van Nederlands/Engels. Ons aanbod: Een boeiende functie in een snelgroeiende (internationale) omgeving met oog voor work-life balance; Professionele opleiding en begeleiding; Doorgroeimogelijkheden; Aantrekkelijk salarispakket met resultaat afhankelijke provisie; Leaseauto, laptop en GSM. Wij hebben onderstaande vacatures (m/v): Verantwoordelijkheden: Je bent verantwoordelijk voor het bewerken en opvolgen van Mid Market prospecfs met als doel het concretiseren van opportuniteiten in Nederland, regio Zuid. Daarnaast onderhoud je contacten met bestaande belangrijke klanten relaties. Je analyseert projecten in de pre-sales fase en weet de beslissingnemers van onze specifieke oplossingen te overtuigen. Dankzij jou kent een project een feilloos verloop, van het opstellen van de offerte tot de after-sales fase. Je stelt een jaarlijks business plan en account plans samen. Je verrijkt je productkennis en toetst ze aan de zwakke/sterkte punten van concurrerende producten. Je rapporteert aan de Teamleader Sales NL. Check-in list: HBO werk- en denkniveau; Analytisch denkvermogen; Technisch inzicht; Uitstekende uitdrukkingsvaardigheden; Professionele werkhouding en de ambities om je verder te ontwikkelen binnen je functie; Klantvriendelijk, betrouwbaar en vernieuwend; Actieve teamplayer die resultaatgericht werkt, maar ook in staat om zelfstandig te werken en neem je graag initiatieven; Kennis van TCP/IP netwerken, Windows Server (2003/2008/7), Database Management Systems en IIS is vereist; Bekendheid met SQL Server, Oracle, Citrix en XML is een pre; Microsoft Certificering op de relevante gebieden wordt zeker gewaardeerd. Ons aanbod: Een uitdagende rol binnen een kwaliteitsbewuste en snelgroeiende (internationale) omgeving met oog voor work-life balance; Veel ruimte voor eigen initiatief; Het werken met oplossingen die hun toegevoegde waarde hebben bewezen in de markt en veel impact hebben binnen organisaties; Het zichtbaar bijdragen aan de ambitieuze groeidoelstellingen bij een solide bedrijf; Een jong en enthousiast team dat graag een stap extra zet; Uitstekende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden; Leaseauto, laptop, GSM. Check-in list: MBO/HBO werk- en denkniveau; Analytisch denkvermogen; Uitstekende uitdrukkingsvaardigheden; Professionele werkhouding; Klantvriendelijk; betrouwbaar en vernieuwend; Zelfstandig kunnen functioneren binnen een team; Kennis van TCP/IP netwerken, Windows Server en Internet technologieën is vereist; Bekendheid met SQL Server, Oracle, Citrix en XML is een pre; Ervaring met ITIL, SLA’s en Support ondersteunende systemen is een pre. Ons aanbod: Een uitdagende rol binnen een kwaliteitsbewuste en snelgroeiende (internationale) omgeving met oog voor work-life balance; Veel ruimte voor eigen initiatief; Het werken met oplossingen die hun toegevoegde waarde hebben bewezen in de markt en veel impact hebben binnen organisaties; Het zichtbaar bijdragen aan de ambitieuze groeidoelstellingen bij een solide bedrijf; Een jong en enthousiast team dat graag een stap extra zet; Uitstekende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. w Waddinxveen: Shell Boonstoppel, van Sfolberglaan 1 Verantwoordelijkheden: Het Consultancy Team (BE/NL) is verantwoordelijk voor het op projectbasis (Prince II) uitvoeren van implementatie projecten van onze totaaloplossing bij onze cliënten. Jij bent binnen de projecten in opdracht van onze Project managers op technisch vlak verantwoordelijk voor een stabiele en onderhoudsvrije installatie van onze soft- en hardware bij cliënten. Je hebt een sterk oog voor kwaliteit en stabiele configuraties. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend, zoals installatie van de software, inbedrijfstelling van apparatuur, uitvoeren van healthchecks, verhuizingen van software, technisch advies in pre-sales situaties en uitvoeren van migraties en conversies. Daarnaast zul je ook op regelmatige basis in ons Support Team (2e/3e lijn) deelnemen. Het Consultancy Team is een gedreven jong team dat rapporteert aan de teamleider Operations NL. Als Junior ICT Consultant staat kwaliteit, service en klantvriendelijkheid bij jou hoog in het vaandel. Je levert een actieve en creatieve bijdrage aan het succes van onze projecten. van: en de toiletten in de shop de vuilnisbakken van het tankstation Wij vragen: Flexibiliteit, zelfstandigheid, stressbestendigheid; Affiniteit met de boomkwekerij sector; Ervaring met computers; Klantvriendelijkheid. Wij vragen: Flexibiliteit, overtuigingskracht, zelfstandigheid, stressbestendigheid; Affiniteit met de boomkwekerij sector; Ervaring met computers; Kennis van Engels en Duits in woord en geschrift; Klantvriendelijkheid. De functie houdt o.m. het volgende in: Acquisitie op klanten voor dé webshop; Begeleiding van klanten; Verkoop aan nationale en internationale klanten; Afhandelen van bestellingen. de terreinen van de wasstraat en de wasboxen Bel voor meer informatie met de heer L. Rehorst, Manager Brandstof Verkooppunten, telefoon 0182-622050. Als je direct wilt solliciteren, schrijf dan zo snel mogelijk een brief aan: Autobedrijf Boonstoppel BV, t.a.v. L. Rehorst, Postbus 260, 2740 AG Waddinxveen. De werkzaamheden zullen bestaan uit het in ontvangst nemen en controleren van goederen en het schoonhouden de koffiecorner, de vloeren de vloeren, de pompen en het water- en luchteiland de vloeren, gebouwen en Verantwoordelijkheden: Het Support Team is verantwoordelijk voor de dagelijkse beantwoording van alle vragen die onze (internationale) klanten stellen. Jij bent binnen-het team aanspreekpunt voor met name technisch gerelateerde vragen. Na een gedegen inwerkperiode ben je in staat om zelfstandig vragen te beantwoorden en complexe vraagstukken in teamverband op te lossen. Daarnaast vorm je een brug met onze Ontwikkelafdeling èn ben je continu bezig het kwaliteitsniveau van onze totaaloplossing te verhogen. Het Support Team is een gedreven en jong team, bestaande uit een mix van Belgische en Nederlandse Consultants, dat rapporteert aan de Teamleider Support. Als Technisch Support Consultant staat service en klantvriendelijkheid bij jou hoog in het vaandel. Je levert een actieve en creatieve bijdrage aan het gehele Support proces, teneinde de beste service aan te bieden. De functie houdt o.m. het volgende in: Het vullen van de QuickShop; >- Orderpicking; Het controleren van productkwaliteit; Het bestellen van producten voor de QuickShop; >- Het scannen van verkochte artikelen; Kassa afhandeling. Onze gedachten gaan uit naar een flexibel persoon die op werkdagen 5 tot 7 uur per dag deze werkzaamheden zou willen uitvoeren. Na de inwerk periode bestaat de mogelijkheid opgeleid te worden tot kassamedewerker en uit te breiden.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24