Gemeente Nieuws Vergadering commissies Collecterooster februari Website Gemeente Bouwzaken Werk in uitvoering Raads verkiezingen Gemeente info Ruimtelijke ordening BESTEMMINGSPLAN Bezwaar Vergunningen loket 4- Rubriek Gemeentemeuws uit Waddinxveen BINNENGEKOMEN BOUW- AANVRAGEN BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAAG VERLEENDE BOUWVERGUNNING VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN WERK AAN VERKEERS- REGEUNSTALLATIE KWPLEIN SAMENLEVING STEMMEN MET STEMPAS Iedere kiezer die op 19 januari jl. in de Gemeentelijke Basisadmi nistratie persoonsgegevens (GBA) van Waddinxveen stond ingeschreven, krijgt medio fe bruari van ons een zgn. 'stem- pas’ toegestuurd. Met deze stempas kunt u in ieder wille keurig stembureau binnen de ge meente Waddinxveen uw stem uitbrengen. Houdt u er wel re kening mee dat u dan ook weer een geldig legitimatiebewijs moet meenemen? STEMMEN BIJ VOLMACHT Bij de gemeenteraadsverkiezing kunt u niet in een stembureau buiten Waddinxveen stemmen. Wel heeft u de mogelijkheid bin nen Waddinxveen een ander voor u te laten stemmen. Dit heet 'stemmen bij vol macht’. Wilt of kunt u op 3 SPREEKRECHT SPREEKUREN VERLEENDE BOUWVERGUN NING MET ONTHEFFING 20090193 Mercuriusweg naast nummer 18 (bouw- nummer 1), het plaat sen van een erker (25- 01-2010); BESTUUR EN MIDDELEN De commissie vergadert op woensdag 3 februari, aanvang 20:00 uur. AFVALBRENGSTATION DE PUBLIEKSBALIE Openingstijden maandag tot en met vrijdag 08:30 - 12:30 uur donderdag avond 17:00 - 21:00 uur. Informatie, vragen en klach ten: 624 500. 1 h 1-6 februari, Hersenstichting Voorbereiding raadsvergadering (ingekomen snikken) - Brief van de Provincie Zuid- Holland met als onderwerp: Begroting 2010” en reactie van het college op deze brief - Onderzoeksopdracht Rekenka mercommissie -Jaarverslag Integrale Handha ving 2009 Informatie-uitwisseling (opinië rend) - Rapport Rekenkamercommis sie "Gemeenschappelijke aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Rechtbank ‘s- Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden be gonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbon den. Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Als u (uitge breid) wilt praten over een ver gunning of een aanvraag wilt in- (ont)regeling" Onderwerpen van de commis sie Veiligheid - Bestuurlijke toekomst Voorbereiding raadsvergadering (ingekomen stukken) - Brief van de Provincie Zuid- Holland met als onderwerp ‘Toezichtregime begroting 2010 Coenecoop College” - Brief van de Rehobothschool. Informatie-uitwisseling (opinië rend) - 6.1 Stand van zaken Coene coop College (vast agenda punt) Bovendien: Op donderdag 11 februari, aan vang 20.00 uur, wordt de verga dering van de commissie Sa menleving voortgezet. Tijdens deze vergadering wordt alleen het agendapunt "Scena- riokeuze zwembad De Sniep” behandeld. kunt u vinden op www.wad- dinxveen.nl. Nederland, 8-13 februari, Amnesty Interna tional, 15-20 februari, St. Dierenambu lance Gouda Omstreken. De gemeente Waddinxveen is 24 uur per dag, 7 dagen in de week dienstbaar aan de inwo ners via de website die met re gelmaat wordt ververst en ook ertoe dient om een aantal 'loket- zaken' van tuis uit of elders te kunnen regelen. Voor informa tie bezoekt men de site: www.waddinxveen.nl. Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de Met als onderwerp "Reactie op het stopzetten van de subsidie leerlingbegeleiding” - Rapport Benchmark Wmo 2008 op de tussen haakjes vermelde datum: 20100012 Henegouwerweg 113A, het oprichten van een sleufeilo (19- 01-2010); 20100013 Thorbeckehoeve 12, het realiseren van een dakterras (20-01-2010); 20100014 Burgemeester Trooststraat 65, het plaatsen van een twee de verdieping op een woning (22-01-2010). De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen De volgende sloopaanvraag is ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100011 Kerkweg-West 236, het verwijderen van asbesthoudend zeil (18-01-2010). De gegevens van deze aanvra gen kunt u op afspraak inzien bij het Vergunningenloket. De volgende bouwvergunning is verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20100010 Werumeus Buning- laan 7, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak (22- 01-2010). De volgende sloopvergunningen zijn verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20090243 Piasweg 30A, het slo pen van een kas en een schuur (11-01- 2010); 20100001 Kerkweg-Oost 173, het deels slopen van een winkelpand (13- 01-2010). Op dinsdag 9 februari wordt tussen 9.00 en 16.00 uur ge werkt aan de verkeersregelin- stallatie aan het Koningin Wil- helminaplein. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van een aantal detectielussen in het wegdek met als doel de doorstroming op het kruispunt verbeteren. Het verkeer kan tijdelijk enige hinder ondervinden van de werkzaamheden. De commissie vergadert op donderdag 4 februari, aanvang 20:00 uur. Op de agenda: Voorbereiding raadsvergadering (voorstellen) - Aanvullend krediet voor het aanbrengen van ontruimings- installaties in de basisscholen in W addinxveen - Intrekken Verordening en con venant voor cliëntenparticipa tie integraal gehandicaptenbe leid Waddinxveen 2002 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens openings uren ter inzage bij de Publieks- balie. Tijdens de vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Meer informatie Bezoek: Raadhuisplein 1,2741 HR. Postadres: Postbus 400, 2740 AK Telefoon: 0182 - 624 624. E-mail: gemeente@wad- dinxveen.nl. Website: www.waddinxveen.nl Vooraankondiging bestem mingsplan Noordkade 215-217 B&W bereiden een bestem mingsplan voor voor de locatie Noordkade 215 - 217. Aanlei ding voor dit nieuwe bestem mingsplan is de ontwikkeling van twee levensloopbestendige woningen op het perceel Noord kade 215-217. Voorheen ston den hier drie kleine woningen, die in 2007 zijn gesloopt. De kennisgeving wordt in het vooijaar van 2010 gepubliceerd in de gemeenterubriek in Hart van Holland, de Staatscourant en op de gemeentelijke website; het ontwerpbestemmingsplan wordt gedurende zes weken ter inzage gelegd bij de Publieksba- lie en is dan ook via www.wad- dinxveen.nl raadpleegbaar. Ge durende deze termijn kunt u een zienswijze op het ontwerpbe stemmingsplan indienen. Voorafgaand aan de ter inzage legging van het ontwerpbestem mingsplan vindt nog voorover leg plaats. De uitkomsten hier van worden in het plan ver werkt. Voor meer informatie over deze vooraankondiging kunt u con tact opnemen met de heer J. Oosterhof van de afdeling SBO via tel. 624 500. Er wordt geen gelegenheid ge boden zienswijzen over dit voor nemen naar voren te brengen, er wordetl géén stukken over het voornemen ter inzage gelegd en er wordt geen onafhankelijke in stantie in de gelegenheid gesteld advies uit te brengen over dit voornemen. Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergun ning/-beschikking, kunt u bin nen zes weken na de verzendda- turn van de beschikking een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een ande re procedure is vermeld). Infor matie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. zien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de mede werkers van het Vergunningen loket. U hoeft dan niet te wach ten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw be zoek Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. De burgemeester en de wethou ders houden spreekuur op maandag van 16:00 tot 17:00 uur. Voor een soepel verloop is het nodig om vooraf een af spraak maken via 624 600. 20090194 Mercuriusweg naast nummer 18 (bouw- numrner 20), het plaatsen van een erker (25-01-2010); 20090211 Henegouwerweg 113, het plaatsen van een zwembad (25-01- 2010). Omdat deze vergunningen met gebruik van een ontheffingspro- cedure zijn verleend kan de na tuurlijke of rechtspersoon, die te gen het ontwerpbesluit zijn zienswijze naar voren heeft ge bracht of kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest, tegen het besluit beroep instellen bij de rechtbank Den Haag. Dit beroep kan worden ingesteld binnen zes weken na bekendmaking van dit besluit. Informatie over de vergunnin gen kunt u krijgen bij het Ver gunningenloket. Op de agenda: Voorbereiding raadsvergade ring (voorstellen) - Instemmen met voorberei ding van c.q. het onderzoek naar de mogelijke instelling van één gezamenlijke be zwaarschriftencommissie voor de gemeenten Wad dinxveen en Gouda Bekrachtigen schriftelijke reactie van het college op het Ondernemingsplan van Promen - Gewijzigde Gemeenschap pelijke Regeling Veilig- heidsregio Hollands-Mid den en startbijdragen aan de nieuwe organisatie Brandweer Hollands-Mid- den Zuidelijke Rondweg 250 Openingstijden: op werkdagen van 13:00 tot 16:00 uur, zaterdag van 09:00 tot 12:00 uur. Afvalinzameling en ophalen grofvuil op afspraak via tel. 547500. stem alleen gelijktijdig met zijn eigen stem uitbrengen. Als het volmachtbewijs wegraakt, kun nen wij geen nieuwe meer afge ven. U mag niet op uw gegeven volmacht terug-komen en dus zelf niet meer aan de stemming deelnemen. Voor alle duidelijkheid: - omdat het de gemeenteraads verkiezingen betreft, kunt u uw volmachtstem alleen in een stembureau in Waddinxveen la ten uitbrengen en dus niet bui ten onze gemeente. - een gemachtigde mag niet meer dan 2 volmachtstemmen uitbrengen. In totaal kan hij dus maximaal 3 keer stemmen; 2 keer voor een ander en 1 keer voor zichzelf. Voor vragen: mevr. Van Delft of de heer Van Wezel via tel. 624500. - Uitvoeringsprogramma Inte grale Handhaving 2010 - Heffing Baatbelasting riolering buitengebied voor een zeven tal clusters - Notitie Starterslening en de Verordening VROM Starters lening Waddinxveen - Overheveling budgetten van begrotingsjaar 2009 naar 2010 - Financiële steun ter bestrijding van de gevolgen van de aard- bevingsramp in Haïti maart a.s. niet zelf uw stem uit brengen dan kunt u dit door een ander laten doen. Dat kan op 2 manieren: 1. U kunt uw stempas overdragen aan een andere kie zer die een stempas van de ge meente Waddinxveen heeft ont vangen. U (volmachtgever) en degene die voor u gaat stemmen (gemachtigde) moeten op de achterkant van de stempas hun handtekening zetten. Dit kunt u tot en met de dag van de verkie zing doen. De gemachtigde hoeft niet in hetzelfde stemdis trict als u ingeschreven te staan. Geef uw stempas pas aan een ander mee, nadat u zelfheeft in gevuld wie voor u gaat stem men. Deze kiezer kan uw vol machtstem uitsluitend gelijktij dig uitbrengen met zijn eigen stem. Hij kan dus niet ‘s mor gens zelf gaan stemmen en dan later nog eens voor u gaan stem men. Nieuw is dat u een kopie van een geldig legitimatiebewijs van u zelf moet meegeven aan dege ne die voor u gaat stemmen! Als deze kopie ontbreekt, kan uw stem niet worden uitgebracht!. 2. U kunt ook tot donderdag 18 februari a.s. een schriftelijk ver zoek doen om bij volmacht te mogen stemmen. Formulieren hiervoor kunt u downloaden op onze website. Kies op de home page onder het kopje ‘digitale balie’ voor 'formulieren’en klik op verkiezingen’. Ook kunt u het formulier afhalen bij De Pu- blieksbalie of schriftelijk, telefo nisch of per mail aanvragen. De gemeente Waddinxveen werkt met servicenormen. Eén van die normen zegt dat als u een aanvraag om bij volmacht te mogen stemmen bij ons indient, u uiterlijk 2 weken na ontvangst van uw aanvraag een schriftelijk besluit van ons krijgt toege stuurd. Bij inwilliging van uw verzoek ontvangt degene die voor u gaat stemmen een groen volmachtbewijs. Deze kiezer mag uw volmacht- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEM I -j Woensdag 3 februari 2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 7