Winnaars wereldreis ft HKV Betrokken Betrouwbaar Burgemeester geeft sleutel aan Prins Annamarie Thomas geeft schaatslessen bij Reisburo Estee Lijst www.kiespcw.nl Protestantse Combinatie Waddinxveen '^Christenunie E Betrokken Duurzaam WADDINXVEEN WADDINXVEEN S 1 WADDINXVEEN I Toerkoop Reisburo Estee in Waddinxveen verraste Marcel van der Lans en Sabine Oudshoom uit Nootdorp met een wereldreis voor twee personen. Zij zijn de winnaars van de speciale actie in het jubileumjaar 2009 in het kader van het 25-jarig bestaan van Estee. 4^ Iedereen is waardevol. Voor een rechtvaardige overheid met oog voor kwetsbaren. Ruimte en verantwoordelijkheid voor burgers en maatschappelijke organisaties. Duurzame wijken. Goede voetpaden en fietspaden Openbaar vervoer voor de Triangel. V 1 V.l.n.r: Peter van den Berg, Anita van der Knijff, Henk Teekens, Chris van Harten, Floris den Oudsten, Menno van der Haven en Herman Timmermans. twee poules. De wedstrijden duren tot ongeveer 13.00 uur. Om 14.00 uur overhan digt burgemeester Cremers de "sleutel” van Waddinx veen aan prins Joep van de Carnavalsvereniging “De Waddewokkels". Prins Car naval verzorgt de prijsuitrei king. Zowel het winnende team als het leukst verklede team valt in de prijzen! Het toernooi wordt muzikaal af gesloten met een camavals- disco die duurt tot 15.30 uur. oerkoop Reisburo Estee vierde in 2009 het gehe le jaar het 25-jarige be staan. De uitgebreide service, vakkennis en kwaliteit staan al jaren voorop. Het per soonlijke contact maakt het ver schil, aldus directeur Jeroen Ste- ijn die de afgelopen 10 jaar de scepter zwaait in het bedrijf, als opvolger van zijn vader die na deze 25 jaar een wat rustiger le ven leidt. Steeds meer worden reserverin gen bij Estee via internet en e- mail gemaakt, maar hun echte specialisme komt nog steeds het beste tot haar recht in een per soonlijk gesprek met de klant. Tijdens het jubileumjaar 2009, In het carnavalsweekend, op za terdag 13 februari, wordt bij de hockeyclub Waddinxveen een camavalstoemooi voor alle E- achttallen en D-spelers gehou den. HCW ontvangt bijzondere gasten zoals burgemeester Cre mers van Waddinxveen en Prins Camaval. Om 10.00 uur wor den alle teams op het hockey veld verwacht. Op vier velden spelen de achttallen tegen el kaar. De wedstrijden duren 20 minuten. Er wordt gespeeld in i Schaatsspelen. Vervolgens verzorgt Annamarie Thomas de gastlessen. Op de andere dagen zullen trainers van schaatsvereniging de Gouwe Streek de lessen geven. De Gouwe Streek wil zoveel mogelijk kinderen een kans geven hun eigen schaatserva ring op te doen. Hiervoor is volop gelegenheid tijdens de vier dagen waarop sport- en spelactiviteiten worden gege ven en het starten en rem men wordt aangeleerd. Ook volwassenen zijn langs de baan van harte welkom. De entree is vrij. Voor het totale programma zie aegonjunior- schaatsspelen.nl. Oud-wereldkampioene Anna marie Thomas verzorgt op don derdag 11 februari schaatsdinics voor basisschoolkinderen uit Waddinxveen en omgeving. De AEGON Junior Schaatsspe len is een project waarbij in sa menwerking met de lokale schaatsverenging of ijsclub een Art-Ice synthetische schaatsbaan wordt neergelegd. Van 11 tot en met 14 februari zal deze op het terrein van Handbalvereniging ROWAH op sportpark de Sniep worden neergelegd, i.s.m. de Gouwe Streek Burgemeester Cremers geeft op donderdag 11 februari om 9.00 uur het startschot voor de maakten alle klanten iedere maand weer kans op één van de vele schitterende (reis-)prijzen. De hoofdprijs werd op 1 febru ari 2010 getrokken uit de dui zenden inzenders, die een reis hadden geboekt bij Estee. Marcel van der Lans en Sabine Oudshoom uit Nootdorp, die winnaars zijn van de hoofdprijs gaan een reis maken, die hen echt rond de wereld brengt, met overnachtingen in luxe wereld steden als Los Angeles in Ameri ka, Auckland in Nieuw Zeeland en Hongkong. De hoofdprijs is mede moge lijk gemaakt door reisorganisa tie Kuoni. Naast de directie van Estee, was Patrick Goor- huis als vertegenwoordiger van Kuoni aanwezig om Mar cel en Sabine van te feliciteren met de gewonnen wereldreis. De directeur van Toerkoop Reisburo Estee, Jeroen Steijn, heeft samen met Kuoni deze reis samengesteld, wat dage lijks werk is voor deze gedre ven ondernemer. Vol enthou siasme gaan alle Estee reisadvi seurs er ook in 2010 voor, om droomreizen van alle klanten waar te maken. Marcel van der Lans en Sabine Oudshoom zijn de gelukkige winnaars van een wereldreis, die zij kregen van Toerkoop Reisburo Estee. Foto: PR. GOUWE KOERIER/WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I Woensdag 10 februari 2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19