MVO-prijs voor Schipper Kozijnen asa- W' Rijnland Rijnland w PrZUIDH°LLAND AAAUAAAI kAAAAAAlÜU aAAAAAAAX MR Betrokken www.kiespcw.nl Veilige fietspaden Stem GROENLINKS Bekendmaking Droge voeten, schoon water Bekendmaking Droge voeten, schoon water "Zondagsrust is een must','daar stem ik helemaal mee in. Stem GROENLINKS Kennisgeving verklaring inzake melding Wet milieubeheer Kennisgeving beschikking Lozingenbesluit bodembescherming I Protestantse Combinatie Waddinxveen De melding is door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland beoordeeld en geaccepteerd. Verordening burgerinitiatief Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 24 februari 2010 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten de ontheffing tot 4 juli 2013 te verlenen. Vergunning Rijnlands Keur Leiden, 15 februari 2010 DWM/066 De stukken liggen tot en met 31 maart 2010 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 -3063450. Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. “Het begrip MVO is bij ons geen stre ven maar een vanzelfsprekendheid. En deze prijs betekent dat ons werk gewaardeerd wordt. Wij hopen hiermee vooral andere onderne mers te inspireren. Onze slogan is niet voor niets ‘Een goed gevoel’. We werken er elke dag aan om de ze kreet waar te maken. Voor mens, milieu én maatschappij.” Als aanvulling op het initiatief lanceert Schipper Kozijnen het concept ‘Ver antwoord Wonen’. Het doel van dit De melding heeft betrekking op de door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 23 september 2004, ken merk DGWM/2004/15017 verleende milieuvergunning. Nr. V.50180 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 15 februari 2010 een vergunning verleend aan H. Sijtzema te Boskoop voor het dempen en graven van water, t.h.v. perceel Rijneveld 65 te Boskoop. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer ing. 5. Veldkamp van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071 -3063470. Inzage U kunt de verklaring en de overige relevante stukken van 1 maart 2010 tot en met 12 april 2010 inzien op werkdagen tijdens kantooruren: bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, na telefonische afspraak, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 44173 24; in het gemeentehuis van Boskoop, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0172) 21 95 15. Bezwaar Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de dag van verzending of uitreiking van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Nu het besluit op 23 februari 2010 is verzonden kan het bezwaar schrift tot en met 6 april 2010 worden ingediend. Dit bezwaarschrift moet onder vermelding van PZH-2010- 156640216 en "Awb-bezwaar” in de linkerbovenhoek van de enveloppe worden gericht aan: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, ta.v. het Awb-secretariaat Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwarentermijn van zes weken. Indien gedurende de bezwa rentermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dit verzoek is beslist Belanghebbenden kunnen, indien zij tegen het besluit bezwaar hebben gemaakt dit verzoek indienen bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, onder vermelding van PZH-2010-156640216. Voor het verzoek is griffierecht ver schuldigd. Wij wijzen u erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer ir. RJ. van der Meulen, tel.nr. (070) 44164 92. Deze kennisgeving staat ook op www.zuid-holland.nl Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij op 23 november 2009 een melding ingevolge artikel 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen van de gemeente Boskoop voor de op - en over slag van afvalstoffen van particulieren (afvalbrengstation). De inrichting is gelegen aan de A.P. van Neslaan 52, 2771 DE te Boskoop. Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 2 november 2009 een verzoek om ontheffing ingevolge het Lozingenbesluit bodembescherming ontvangen van Kwekerij Steenkamer voor het lozen van brijn bij een glastuinbouwbedrijf gelegen aan de Laag Boskoop 105, 2771 GZ te Boskoop. Inzage U kunt de beschikking en de overige relevante stukken van 1 maart 2010 tot en met 12 april 2010 inzien op werkdagen tijdens kantooruren: bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, (na telefonische afspraak), Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, teLnr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Boskoop, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0172) 21 95 15. inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, mevrouw C.C-A Rodrigues, tel.nr. (070) 441 87 90 en/of de heer P. van Aller, teLnr. (070) 441 67 12. Deze kennisgeving staat ook op www.zuid-holland.nl Geen nieuwe weg tussen Voshol en Reeuwijk. REGIO De directie van Schipper Kozijnen heeft afgelopen donderdag tijdens een Ondememersgala de MVO prijs in ontvangst genomen. DeMVO-prijs is een stimuleringsprijs om onderne mers bewust te maken van de nood zaak om Maatschappelijk Verant woord te Ondernemen. Schipper Ko zijnen, het bedrijf dat vanuit vijf vesti gingen (Gouda, Amstelveen, Op meer, Groningen en Zwolle) in Ne derland opereert, blinkt volgens de ju ry uit in het succesvol integre ren van MVO in alle delen van de organisatie. Directieleden Jos Schipper, Ed Vriend en Ju- rianTabbers: “Wij zijn binnen ons bedrijf al jaren bezig met Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen,” vertelt Jos Schipper, Algemeen Directeur. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland wil graag op de hoogte blijven van wat er onder bewoners in Rijnlands gebied leeft. Het college van dijkgraaf en hoogheemraden heeft daarom een verordening burgerinitiatief vastgesteld. Op basis van deze verordening wordt het voor inwoners van Rijnland mogelijk om een onderwerp op de agenda van de Verenigde Vergadering (het algemeen bestuur) geplaatst te krijgen. Het is de bedoeling dat het ook mogelijk wordt een initiatief digitaal in te dienen. De conceptverordening ligt tot 16 maart 2010 op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur ter inzage in het kantoor van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden en is ook via de website van Rijnland (www.rijnland.net) in te zien. U hebt als inwoner van Rijnland tot 16 maart 2010 de mogelijkheid uw zienswijze over de verordening bij het college kenbaar te maken (via postbus 156, 2300 AD in Leiden). Na 16 maart worden de concept verordening plus eventuele zienswijzen ter besluitvorming voorgelegd aan de Verenigde Vergadering. label is om consumenten bewuster te maken van de mogelijkheden op het gebied van MVO. Als onderdeel van dit concept biedt Schipper Ko zijnen aan elke nieuwe klant en aan de klanten met een lopende offerte een gratis warmtescan aan ter waar de van 250 euro, uitgevoerd door een gespecialiseerde thermograaf. Tijdens het 40-jarig bestaan van het bedrijf in 2009 ontving de vestiging van Schipper Kozijnen in Gouda al een MVO Award voor haar grote maatschappelijke betrokkenheid. Daarnaast haalde het bedrijf twee jaar terug al veelvuldig het nieuws met de realisatie van De Verbinding: een immens grote fabriekshal aan de rand van Groningen waar dove en slechthorende medewerkers kozij nen, dakkapellen en schuifpuien pro duceren. Een commerciële onderne ming met een niet-commerdeel doel: werkgelegenheid bieden aan de minder valide, maar zeer gemoti veerde medemens. Beroep Tot en met 13 april 2010 staat alleen voor belanghebbenden beroep open bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Géén beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijzen over de ontwerpbeschik king te hebben ingebracht De beschikking treedt in werking met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, de beschikking treedt dan niet in werking voordat op het verzoek is beslist Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak: het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, beide onder vermelding van PZH- 2010-155649517. Voor zowel het beroep- als het verzoekschrift is griffierecht verschuldigd.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 17