I De Huizenbeurs Sport Tips? Uw pand? UrasÈ... (0172)210 747 LMV d- VOETBAL Laatste acht Afgelast Weer verlies Geen victorie voorbereid Enterij 41, Boskoop Elzenhorst 39, Waddinxveen B.C. Straat 67, Boskoop Azalealaan 109, Boskoop Vraagprijs €209.000 k.k. Vraagprijs €198.000 k.k. Vraagprijs €169.000 k.k. Vraagprijs €198.500,- k.k. Kersengaarde 4, Boskoop Koninginneweg 8b, Boskoop Noordeinde 131, Boskoop Zuidkade 110, Boskoop Pippeling 9, Boskoop itii Hia Vraagprijs 349.000 k.k. Vraagprijs 349.000 k.k. Vraagprijs €499.000 k.k. Zijde 30, 2771 EN Boskoop T (0172) 21 07 47, F (0172) 21 16 69 E info@de-huizenbeurs.nl I www.de-huizenbeurs.nl BOSKOOP Bel 0182-638222 Certificaat Verkopen tegen gunstige tarieven? Zo min mogelijk bijkomende kosten? En tóch verkopen? BOSKOOP WADDINXVEEN Zondagmorgen vroeg in Vlaardingen speelde Waddinx veen bij Victoria '04, koploper in 4e. Na 1-0 nam Waddinx veen het heft in handen. Vijf kansen bleven onbenut. Pas bij de zesde lobte Faber raak, 1-1. In het laatste kwartier voor rust werd doelman Patrick van Leeuwen nog tot twee keer toe verschalkt. De thee bracht nieuwe energie. Henos Micha el verkleinde de marge kop pend uit een corner, 3-2. Maar het werd 4-2 door een van richting veranderd schot, ge volgd door de 5-2. Kuiper ver slikte zich op een snelle Victo- Survival BOSKOOP Vraagprijs 239.000 k.k. Gratis waardebepaling? Bel voor een vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! B.C. Straat 145, Boskoop WADDINXVEEN Vraagprijs 389.000 k.k. WADDINXVEEN - on*®’ Door Ton van Bemmel Foto: PR volgezogen kleding aan hun lijf. Door Tim Tempelaars 3 cP Pyjama- en sur- vivalzwemmen Aan de buitenrand van de nieuwbouwwijk 'Waterrijk', nabij het centrum van Boskoop, gelegen royale hoekwoning met zon nige achtertuin (Zuid) met veel privacy en berging. De woning is voorzien van een hoog afwerkingsniveau. De woning beschikt over een ruime woonkamer en woonkeuken met luxe inbouwap- paratuur. Op de 1e verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de moderne badkamer. En op de 2e verdieping de 4e slaapkamer met toegang tot het dakterras. Afgesloten stook-/wasruimte. 2e verdieping met groot terras (15 m2) aan rivier de Gouwe. Er is een mogelijkheid tot huur van een overdekte en afgesloten Het appartement beschikt over een lift, combiketelopstelIing van 1 jaar oud, toilet, badkamer, ruime slaapkamer, woonkamer met uitzicht op de Gouwe en open keuken. De servicekosten bedragen 185,- per maand. Majestueus aan de Gouwe gelegen royale herenwoning met garage in onderbouw. De herenwoning beschikt naast een eigen tuin en dakterrassen over een gemeenschappelijk terras op de binnenplaats. De woning is voorzien van een royale woonkeuken (2009) en split-level woonkamer met openslaande deuren naar terras aan de Gouwe. Op de 2e verdieping bevinden zich drie slaapkamers, stookruimte en de badkamer. En op de 3e verdie ping de vierde slaapkamer en twee dakterrassen. Hoogwaardig afgewerkte woning met prachtige ligging. Zeer centraal in de directe omgeving van het centrum van Bos koop gelegen twee-onder-één kapwoning met ruime aange bouwde garage en eigen oprit. Achtertuin aan het water met berging en uitzicht over de kwekerijen. De woning beschikt over een royale woonkamer en open keuken. Op de 1e verdieping bevinden zich twee slaapkamers en de bad kamer. En op de 2e verdieping de derde slaapkamer en combiketelop- stelling. Direct tegenover het winkelcentrum van Boskoop gelegen 3 ka mer appartement met berging en eigen parkeerplaats. Woonoppervlakte circa 100 m2. Het appartement beschikt over een lift, woonkamer met toegang tot de loggia op het Westen, open keuken, inpandige was-/stook- ruimte, twee slaapkamers en badkamer. Servicekosten 120,00 per maand. BVP Frank Pronk Haarmode doet het niet alleen goed in de zaalvoetbalcompetitie, maar ook in het bekertoernooi. Nadat Sime- ko/Van Marwijk in de competitie was verslagen, werd de Leidse for matie nu ook voor de beker op zij gezet BVP zit nu in de strijd om de beker bij de laatste acht. De vervangers deden het goed. Pas bij de tussenstand van O-5 wist de thuisploeg tegen te scoren. Vooral dat trappelen naar de kant is volgens de zwemjuffen erg belangrijk, zeker als je on verwacht in het water terecht komt. De zwemmertjes werden aan het einde van de les beloond met een survivalcertificaat. Ook met je kind zwemmerrin De Sniep? Kijk op www.gou- webaddesniep.nl. De laatste keer dat Floreant in Schoonoven tegen de dub van die naam competitie speelde, was in seizoen 2005-2006. Het verloor toen met 2-1. De vooriaatste keer was in 2002-2003. Floreant verloor toen ook met 2-1Afgelopen zater dag werd alweer met 2-1 verloren. Dat kan geen toeval zijn. In Schoonhoven wisten de spelers el kaar vaak niet te vinden. Er was inzet en het ontbrak niet aan goe- de bedoelingen, maar er werden behoorlijke kansen gemist. Het kwam met 2-0 achter. Roel de Mos beperkte de schade tot 2-1, maar de gelijkmaker en een mo gelijke winnende goal bleven uit. De kleintjes van 0 tot en met 2,5 jaar deden in pyjama of andere kledij allerlei wat rustiger oefe ningen in het water. De 2,5- tot en met 4-jarigen werkten in zo merkleding een echt survival- programma af. Klimmen op de kant, in het water springen, om draaien, trappelen naar de kant en er zelf uitklimmen, de spie ren werden flink op de proef ge steld. Zeker met de met water De thuiswedstrijd van Flo reant tegen DOSR is afgelo pen zondag afgelast. On danks de slechte weersom standigheden kon de selec tie van trainer Ad Hooger- brug wel een training af werken. De ad interim-trai- ner: “Het blijft sukkelen met het weer de laatste we ken. Gelukkig hebben we nog iets kunnen doen.” Als het weer meezit mag de ploeg van Hoogerbrug aan treden tegen Altior. Eerder dit seizoen verloren de Bos kopers in eigen huis met 1- 4 van deze tegenstander. "Voor mij is het als ad inte rim-trainer nog moeilijk in te schatten hoe de krachts verhoudingen precies lig gen. Maar ik weet wel dat, als het doorgaat, we er vol voor gaan.” riaan uit wiens voorzet werd gescoord. Dankzij Den Hou- dijker (5-3) en nog 10 minuten te gaan, werd de achtervolging weer ingezet, maar Faber en van der Hoek kwamen teen- lengte te kort. Counterend profiteerden de Victorianen nog van 'misgrijpen' van Her mans (6-3). kijkt Be Fair-trainer Mark Weel naar de kraker van aanstaande zaterdag. Dan staat voor de Waddinxve- ners de wedstrijd tegen Flo reant op het programma. Volgens Weel is afspraken maken niet het belangrijk ste in dit soort wedstrijden. “We moeten gewoon knal len." De derby tussen Be Fair en Floreant begint za terdag om 15.00 uur. Centraal in het groen gelegen 4-kamer appartement op de 5e verdieping. Het appartement beschikt over een berging op de begane grond en volop parkeergelegenheid. Het appartement is voorzien van een lift, woonkamer met toegang tot balkon, ruime woonkeuken, drie slaapkamers en een moderne badkamer. De servicekosten bedragen 171,- per maand inclusief voorschot stookkosten. Op loopafstand van het centrum van Boskoop gelegen vrijstaande woning. Deze gemoderniseerde karakteristieke jaren 30 woning is voor zien van een diep achtertuin aan de Gouwe met grote schuur. De woning is voorzien van een woonkamer met gaskachel, keu ken, toilet en doucheruimte. Op de 1e verdieping bevindt zich de overloop met combiketelop- stelling, toegang tot dakterras, slaapkamer en een bergvliering. Kleine karakteristieke woning met mogelijkheden. Een waar survivalcertificaat behaalden deze kleine zwemmertjes tijdens het pyjama- en survival- zwemmen in De Sniep. Unieke bouwkavel, vlakbij een nog te realiseren luxe woonwijk I Prachtig in het centrum van Boskoop gelegen appartement op de aan de rand van Boskoop-Oost, met een maatschappelijke be stemming. Bijvoorbeeld voor het bouwen van een huisarts- of tandartsenpraktijk, praktijk voor fysiotherapie, buitenschoolse parkeerplaats in de parkeergarage van Hoogvliet opvang en/of kinderdagverblijf, rouwcentrum, sport of fitness- zaal met lichte horecamogelijkheden. Bouwkavel heeft een oppervlakte van 680 m2 met zeer ruime bouwmogelijkheden en met toestemming voor 2 bouwlagen (max. 7,50 m. hoog). aby's, peuters en kleu- ters uit Waddinxveen en omstreken zwom- men vorige week een pyjama- en survivalzwemles. Wel even gek als je gewend bent in badpak of zwembroek gehesen te worden. Dit keer dus in pyjama of in kleding want daarmee werd de kinderen de eerste kneepjes van het 'red- dingszwemmen' bijgebracht. “We staan te trappelen om eindelijk weer eens een echte wedstrijd te voetballen.” Zo GOUWE KOERIER/WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -vj Woensdag 24 februari 2010 I Z/y TE KOOP

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 23