I I I Gemeente Nieuws Milieuzaken informatie Gemeente Waddinxveen Bouwzaken 3 maart 2010 1 Gehandicapten parkeerplaats Vergunningen loket Groen Bezwaar Rubriek Gemeentenieuws uit Waddinxveen - ONTWERP MILIEUVERGUNNING MELDING O.G.V. ART. 8.40 WET MILIEUBEHEER BOUWAANVRAGEN (A) De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100020 Brugweg 8, het op- SLOOPAANVRAGEN STEMPASSEN VERZONDEN U heeft van ons op 11 of 12 fe bruari jl. een stempas ontvan gen. De stempassen zijn ver stuurd naar alle kiesgerechtigde personen die op 19 januari 2010 in de Gemeentelijke Basisadmi nistratie persoonsgegevens (GBA) van Waddinxveen ston den ingeschreven. STEMLOKALEN KAPVERGUNNINGEN SPREEKUREN VERLEENDE MILIEUVERGUNNING BOUWVERGUNNINGEN (V) De volgende bouwvergunnin gen zijn verzonden op de tussen haalges vermelde datum: 20090057 Minervalaan 13, het oprichten van een tuinmuur (12-02- 2010). DE PUBLIEKSBALIE Openingstijden: maandag tot en met vrijdag 08:30 - 12:30 uur, donderdag avond 17:00 -21:00 uur. Informatie, vragen en klachten: 624 500. KAP AANVRAGEN OVERIGE SNEL EN MAKKELIJK: ontvang via e-mail bekend makingen uit uw buurt Wat de gemeente over uw eigen buurt besluit, staat in deze gemeenterubriek. Zoals welke bouw- en kapvergun- ningen er zijn afgegeven. U kunt uzelf ook snel en ge makkelijk laten informeren via de gratis ‘E-mailservice Bekendmakingen’. Meldt u gratis aan en ontvang direct de meest recente lokale en regionale bekendmakingen per e-mail. ONTHEFFEN GEBRUIKS VOORSCHRIFTEN VOLMACHT voorbeeld handig voor burgers en bedrijven die dicht bij een ge meentegrens liggen of voor mensen die een nieuwe woning zoeken. Daarnaast kan men van meerdere overheidslagen be kendmakingen ontvangen, dus niet alleen bekendmakingen van gemeenten, maar ook van pro vincies en waterschappen. U kunt zich aanmelden voor de ze e-mailservice via www.over- heid.nl of via www.waddinx- veen.nl. Waddinxveen uw stem uitbren gen. Op uw stempas staat wel het adres van een stemlokaal bij u in de buurt, maar u bent niet verplicht om daar te stemmen. Als het u beter uitkomt om in een ander stemlokaal in Wad dinxveen te stemmen, dan kan dat! Neem naast uw stempas ook een geldig legitimatiebewijs mee. Als u uw stempas kwijt raakt, dan kunt u uiterlijk dins dag 2 maart a.s. tot 12.30 uur een vervangende stempas aan vragen bij De Publieksbalie. Mocht u daarna alsnog uw oude stempas terugvinden, dan kunt u daar niet meer mee stemmen; dat kan dan alleen met de nieu we stempas. Ontdekt u pas na dit tijdstip (2 maart, 12.30 uur) dat u uw stempas kwijt bent, kunt u helaas niet meer stem men! 12. Wijkgebouw Zuidhonk, Zuidplaslaan 552 13. De Morgenster, Sterrenlaan 1. Bezoekadres: Raadhuisplein 1, 2741 HR Waddinxveen Postadres: Postbus 400, 2740 AK Telefoon: 0182 - 624 624 E-mail: gemeente@waddinx- veen.nl Website: www.waddinxveen.nl richten van serre (08- 02-2010); 20100021 Nic. Beetslaan 2 t/m 80 en 162 t/m 240 (even), het veranderen van twee woongebou wen (08-02-2010); 20100022 Sniepweg 47, het ge heel vernieuwen van een berging (09-02- 2010); 20100023 Mercuriusweg 1, het wijzigen van een zijge vel (09-02-2010); 20100026 leplaan 65, het plaat sen van een dakop- bouw (12-02-2010); 20100027 Weidezoom 68, het oprichten van een ber ging (12-02-2010); 20100028 Distributieweg 8, het veranderen van een bedrijfspand (11-02- 2010). B&W zijn van plan de volgende vergunning te verlenen: - Sonneveld BV: veranderings- vergunning voor een glastuin bouwbedrijf op het perceel Piasweg 28-A Dit ontwerpbe sluit kunt u van 18 februari tot en met 31 maart 2010 tijdens openingsuren inzien bij de Pu blieksbalie. Voor inzage buiten kantooruren kunt u telefo- Voor grote groepen gelijksoorti ge bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Be stuur (AMvB). Een milieuver gunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. De volgende melding is inge diend: Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer - V.O.F. Autobedrijf Willem Bil, Sniepweg 13A, het veranderen van een reparatiebedrijf voor personenauto’s. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet mi lieubeheer kan geen bezwaar worden ingediend of beroep worden ingesteld. De stukken liggen niet ter inzage. De volgende sloopaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100024 Broekhuizen tussen nummer 8 en 10, het slopen van een brug (10-02-2010); 20100025 Staringlaan 9 t/m 13, het slopen van be drijfshallen (10-02- 2010). Met deze stempas kunt u in ie der willekeurig stembureau in Hieronder vindt u een overzicht van alle stemlokalen in Wad dinxveen. U kunt stemmen in - Nicolaas Beetslaan, 3 iepen, De burgemeester en de wethou ders houden spreekuur op maandag van 16:00 tot 17:00 uur. Voor een soepel verloop is het nodig om vooraf een af spraak maken via 624 600. - Vis Waddinxveen B.V.: veran- deringsvergunning voor een in richting voor op- en overslag van industriële gassen op het perceel Tweede Bloksweg 54. De vergunning kunt u van 18 fe bruari tot en met 1 april 2010 tij dens openingsuren inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een af spraak maken via tel. 624624. Binnen deze termijn kunt u be roep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorzie ning aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een be paald bedrag (griffierecht) beta len. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; - belanghebbenden die redelij kerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. van een geldig legitimatiebewijs van u zelf moet meegeven aan degene die voor u gaat stem men! Als deze kopie ontbreekt, kan uw stem niet worden uitge bracht! Voor alle duidelijkheid: - omdat het om gemeenteraads verkiezingen gaat, kunt u uw (volmacht)stem alleen in een stembureau in Waddinxveen (la ten) uitbrengen. - een gemachtigde mag niet meer dan 2 volmachtstemmen uitbrengen. In totaal kan hij dus 3 keer stemmen; 2 keer voor een ander en 1 keer voor zich zelf. Voor vragen kunt u contact opnemen met mevr. Van Delft of de heer Van Wezel via tel. 624 500 of per e-mail via ge- meente@waddinxveen.nl. Infor matie vindt u op de website. Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Rechtbank ‘s-Gravenhage, Post- Besloten is een bestaand par keervak nabij de woning Mevr. KuipersRietbergplantsoen 1 aan te duiden als een gereser veerde gehandicapten parkeer plaats met onderbord (kente ken). Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Als u (uitge breid) wilt praten over een ver gunning of een aanvraag wilt in zien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de mede werkers van het Vergunningen loket. U hoeft dan niet te wach ten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw be zoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. het stemlokaal van uw keuze. De stemlokalen zijn zodanig ge legen en ingericht dat mensen met een beperking de stemloka len zonder grote problemen kunnen bezoeken. Nieuw is dat stemlokaal 3 nu gevestigd is in 'Het Kruispunt’ (Stationsstraat 12) en dus niet meer in ‘Het Trefpunt’. 1. Gemeentehuis, Raadhuisplein 2. Wijkgebouw Zonnig Zuid, St. Victorstraat 2 3. Het Kruispunt, Stationsstraat 12 4. De Hoeksteen, Esdoomlaan 2 5. Zorgcentrum Souburgh, Prins Bemhardlaan 2 6. Bethelkerk, Bilderdijklaan 1 7. De Regenboogschool, Jacob Catslaan 3 8. Anne Frankcentrum, Jan van Bijnenpad 1 9. De Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3 10. Basisschool De Leilinde, Lindengaarde 17a 11. Dick Brunaschool, Sperwerhoek 6 bus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden be gonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbon den. nisch een afspraak maken via tel. 624624. Schriftelijke zienswijzen tegen de ontwerpbeschikking kunt u in deze periode indienen bij het college van B&W van Waddinx veen, maar moet u zenden aan de Milieudienst Midden-Hol- land, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge ziens wijzen kunt u zich rechtstreeks richten tot de Milieudienst Mid- den-Holland via telefoon 545700. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kun nen later beroep instellen tegen een definitief besluit. Boven- staande bekendmakingen met bijbehorende stukken staan ook op www.milieudienstmidden- holland.nl. De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Tussen Kanaaldijk en Cen- trumplanlocatie (voormalig Be- Fair voetbalterrein), 6 essen. De bomen moeten wijken voor het plaatsen van twee bruggen die deel uitmaken van de realisa tie van het Centrumplan. Opna me in deze publicatie houdt uit drukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen be zwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar ma ken bij het Vergunningenloket. Afvalbrengstation: Zuidelijke Rondweg 250. Openingstijden: op werkdagen van 13:00 tot 16:00 uur en zaterdag van 09:00 tot 12:00 uur. Afvalinzameling en ophalen grofvuil 547 500 Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergun- ning/beschikking, kunt u bin nen zes weken na de verzendda- tum van de beschikking een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van B&W (tenzij in de publicatie een ande re procedure is vermeld). Het unieke van de ‘E-mail- service Bekendmakingen’ is dat het gebaseerd is op een landelijk systeem waar alle gemeenten, provincies en waterschappen gebruik van kunnen maken. Zo kunnen ook inwoners van andere ge meenten via www.over- heid.nl bekendmakingen zien van Waddinxveen. Dit is bij - De volgende gebruiksontheffing is verzonden op de tussen haak jes vermelde datum: 20090200 Kerkweg- Oost 161A, het tijdelijk gebruiken van een pand voor een warenhuis (12-02- 2010). Omdat deze vergunning met ge bruik van een ontheffingsproce- dure is verleend kan op grond van de Algemene wet bestuurs recht de natuurlijke of rechtsper soon, die tegen het ontwerpbe sluit hun zienswijze naar voren hebben gebracht of kunnen aan tonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, tegen het besluit beroep kunnen instellen bij de rechtbank Den Haag. Dit beroep kan worden inge steld binnen zes weken na be kendmaking van dit besluit. Tollenslaan, 4 esdoorns en 2 platanen, - Bilderdijklaan, 9 lijsterbessen en 2 berken, - Vondellaan, 18 sierappels, 2 haagbeuken, 10 linden, 2 ber ken, 8 essen, 1 lijsterbes, 2 sierkersen, 2 populieren en 5 gleditsia’s en -Jacobs Catslaan, 2 essen. De ze bomen moeten wijken in verband met de uitvoering van een grootschalige groen- renovatie. Herplant van di verse bomen vindt voor maart 2011 plaats. - Zuidkade 63, 67, 72, en 73 (voormalige Alblaslocatie), 2 sierkersen, 4 berken, 5 es doorns en 2 eisen. De bomen moeten wijken voor de reali satie van een woningbouw project. - Tweede Bloksweg (tussen Af valbrengstation en A12), 11 iepen. Deze bomen moeten wijken voor het aanpassen van de Tweede Bloksweg en voor de aanleg van passeer- havens. U kunt bij de komende verkie zing een ander voor u laten stemmen. Dit noemen we ‘stemmen bij volmacht’. Dat kan nu alleen nog door uw in Waddinxveen afgegeven stem pas over te dragen aan een ande re kiezer, die ook een stempas van de gemeente Waddinxveen heeft ontvangen. U (volmachtgever) en degene die voor u gaat stemmen (ge machtigde) moeten op de ach terkant van de stempas hun handtekening zetten. Dit kunt u tot en met de dag van de verkie zing doen. Deze kiezer kan uw volmachtstem uitsluitend gelijk tijdig uitbrengen met zijn eigen stem. Hij kan dus niet ‘s mor gens zelf gaan stemmen en dan later nog eens voor u gaan stem men. Nieuw is dat u een kopie WEEKBLAD VOOR WADDiNxVEEN I -7 Woensdag 24 februari 2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 7