Hart m/v voor mensen Dufais catering MEDEWERKER AFWAS m/v PARTYMANAGER m/v ZELFSTANDIG WERKEND KOK m/v Rijnland Zuid www.de-rioolontstopper.nl Bekendmaking Kennisgeving beschikking Wet bodembescherming www.zorgpartners.nl -F Ravenhorst DE RIOOLONTSTOPPER 1 06 - 54356665 Omdat mensen verschillend zijn. Droge voeten, schoon water Ikwil buitenspelen! GEEF NU! Giro 122 verplegende/verzorgende m/v Parttime Parttime Jantje Beton laat kinderen veilig en vrij buitenspelen MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS Fulltime iCCO Zorgcentrum Souburgh 4^ V ULjÜUUMÜUÜL provincie hólland Jb |k sta op voor kinken in Bolivia... En u' .i VERTEL het op Voor de thuiszorg van Zorgcentrum Souburgh zoeken we een Leiden, 1 maart 2010 Leiden, 1 maart 2010 Zorgpartners Midden-Holland n Dufais partycatering verzorgt catering voor grote en kleine zakelijke evenementen, familiefeesten, bruiloften, barbecues, lunches, diners, buffetten, beurzen en publieksevenementen op iedere gewenste locatie. Daarnaast zijn wij vaste cateraar van een aantal bijzondere locaties. Kijk voor meer informatie op www.dufais.nl Sollicitaties kun je per e-mail versturen aan vincent@dufais.nl Zorgpartners biedt diensten aan op het gebied van wonen, welzijn en zorg in de regio Midden-Holland. Zorgpartners heeft 17 locaties, ieder met een eigen karakter. Omdat mensen verschillend zijn, staan klantgerichtheid en flexibiliteit bij Zorgpartners centraal. Met een organisatie van ruim 3300 medewerkers zijn samenwerking en ondernemerszin belangrijke waarden. Tevens kan een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. We zijn op zoek naar enthousiaste mensen die ons team willen versterken in de onderstaande functies: Ontwerp-wijzigingsbeschikking Watervergunning Eenieder kan tijdens de termijn van terinzagelegging van 6 weken schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijzen naar voren brengen. U doet dat bij dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Voor informatie over de ontwerpbeschikking kunt u contact opnemen met de heer J.L. Eist van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071 -3063464. RIOOLONTSTOPP1NG RIOOLVERNIEÜWING CflMERfl - INSPECTIE RIOOLDETECTIE ROOKDETECTIE Ontwerpbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Eenieder kan tijdens de termijn van terinzagelegging van 6 weken schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijzen naar voren brengen. U doet dat bij dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Voor informatie over de ontwerpbeschikking kunt u contact opnemen met de heer J.L. Eist van de afdeling Plantoetsing err Vergunningverlening, telefoon 071 -3063464. Sollicitaties voor 25 maart 2010 onder vermelding van vacaturenummer 0100073 via het sollicitatieformulier op internet of schriftelijk aan: Zorgcentrum Souburgh. afdeling PO&O, Postbus 737, 2800 AS Gouda. Een medische keuring kan, afhanke lijk van de aangeboden functie, tot de aanstellingsprocedure behoren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als verplegende/verzorgende in de thuiszorg houdt u zich voornamelijk bezig met het verlenen van zorg aan ouderen die zelfstandig wonen. Hoofdlijn van de taken U verzorgt zelfstandig wonende cliënten en begeleidt ze bij hun dagelijks functioneren. Dit gebeurt op basis van een zorgplan. U werkt zelfstandig binnen vastgestelde richtlijnen. Functie-eisen U hebt het diploma Verplegende/verzorgende IG niveau 3. Ervaring met thuiszorgcliënten is gewenst. Arbeidsvoorwaarden Conform de CA0-WT. Het salaris is volgens de salarisschaal van functiegroep 35. Uitgebreide informatie over de arbeidsvoorwaarden en de salarisschalen vindt u op de site. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Bergefurt, afdelingshoofd extramurale zorg, telefoon 0182-614366. Nr. V.47175 Het hoogheemraadschap van Rijnland is van plan een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren te verlenen aan B.D. Rijnbeek Boomkwekerijen B.V. te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan de Halve Raak 43, 49, 51 en 53 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf heden gedurende zes weken op de volgende plaatsen inzien: secretarie van de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 1 te Boskoop, openingstijden van 09.00 tot 12.15 uur, telefoon (0172) 21 95 13; leeszaal van het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, openingstijden maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17,00 uur, telefoon (070) 441 64 82. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan door de belanghebbende(n) bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend tegen dit besluit Dit moet geschieden binnen zes weken na de dag van de dagtekening van het besluit onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van enveloppe en bezwaarschrift Dit bezwaar dient te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Wij wijzen er op dat de termijn voor het indienen van een bezwaar mogelijk niet geheel samenloopt met de termijn voor het ter inzage leggen. Een bezwaar dient echter ingediend te worden binnen de daarvoor in de beschikking aangegeven termijn. De stukken liggen van 11 maart 2010 tot en met 21 april 2010 ter inzage: - bij de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (tel. 0172-219516); - in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: telefoon 071 -3063453. De stukken liggen van 11 maart 2010 tot en met 21 april 2010 ter inzage: - bij de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (tel 0172-219516); - in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: telefoon 071 -3063453. Inlichtingen Voor nadere informatie kimt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. Deze locatie en procedure zijn geregistreerd onder code ZH049909130 B40. Aanstelling voor onbepaalde tijd, dienstverband bespreekbaar vanaf 12 uur per week. Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Óók voor het matten en biezen van uw stoelen. Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon (0182) 618 804 Hoogheemraadschap van „,..^27/“ Nr. V.34909 Het hoogheemraadschap van Rijnland is van plan een vergunning op grond van de Waterwet te wijzigen van Boomkwekerij Nico Streng B.V. te Boskoop Het betreft de op 19 juni 2000 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel aan de Halve Raak 28 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Niet ver van de dorpskern in Waddinxveen wonen senioren in een betrokken, open cultuur en sfeer. Zowel in de voorzieningen als de gebouwen klinkt de visie van zo lang mogelijk zelfstandig wonen door, maar wel met professionele zorg binnen handbereik. Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij hebben besloten dat er op de locatie Zuidkade Noord te Boskoop sprake is van een ernstig geval van bodemverontreiniging, waarbij geen sprake is van zodanige risico's voor mens, plant of dier, dat spoedige sanering noodzakelijk is. Tevens hebben zij met het saneringsplan ingestemd. -'z— - GIR0456 Hazerswoude-dorp

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 23