5' VESTIGING IN ROERMOND GEOPEND! ctauiaarcl I I Jeugdpuzzeltocht Anders leren denken De Waard viert feest! Alleen op zaterdag 13 maart in alle winkels op het totale assortiment ai i Gouda Meerde Heerhugowaard Roden Roermond www.dewaardtenten.nl Prijs ds I Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief 'Wetenswaard' en profiteer van hoge kortingen! www.dewaardtenten.nl 1 De gemeente Rijnwoude houdt donderdag 25 maart een inloopavond voor inwoners van Hazers- woude-Dorp. Onderwerp van die avond: het verminderen van de parkeerdruk.' verminderen van de parkeerdruk 10% korting De Waard tenten Heerhugowaard Kelvin straat 2 1704 RS Heerhugowaard maart aanmelden via com- municatie@rijnwoude.nl. Dat geldt ook voor bewoners die zelf ideeën hebben over het verminderen van de par keerdruk in Hazerswoude- Dorp. Wie niet op 25 maart aanwezig kan zijn, maar wel suggesties of ideeën heeft, kan de ideeën stu ren naar communicatie@rijn- woude.nl. Ook een ingestuurd idee dingt mee naar de prijs. De Waard tenten Roermond 'Shop in shop' in De Vrijbuiter Schaarbroekweg 4a 6042 EJ Roermond De avond wordt gehouden in het Dorpshuis en duurt van 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur) tot uiterlijk 22.00 uur. Het beste idee wordt beloond met een waardebon van 50 euro. De Waard tenten Gouda 'Shop in shop' in De Vrijbuiter Kampenringweg 20 2803 PE Gouda De Waard tenten Roden 'Shop in shop' in De Vrijbuiter Kanaalstraat 63 9301 LR Roden De Waard tenten Heerde Molenweg 1 2 8181 BJ Heerde Benthuizen. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur en daarna gaan de kinderen meteen van start met de puzzeltocht. Vooraf opge ven is niet nodig. Volgens de organisatie wordt de Jeugdpuzzeltocht dit jaar een echte zoek tocht. Wie goed zoekt, vindt de oplossing van de puzzel. De kinderen moe ten met de oplossing voor 12.00 uur bij de finish zijn. Als alle deelnemers binnen zijn, maakt de jury de uit slag op. Alle deelnemers krijgen een kleine attentie en de besten een kleine prijs. De uitslag wordt kort na 12.00 uur bekend ge maakt. maanden is er een terug- kombijeenkomst. De cur sus wordt aangeboden door GGZ Midden-Holland en vindt plaats op de J.P. Thijsselaan 45 in Gouda. Voor aanvragen van een in formatiefolder en aanmel den voor de cursus kunnen belangstellenden contact opnemen met het secretari aat van de afdeling Preven tie en Dienstverlening: tel.: 0182-563656 (maandag tot en met woensdag) of preventie@ggzmiddenhol- land.nl. om de parkeerdruk tegen te gaan. BENTHUIZEN De winter maakt langzaamaan plaats voor de lente. En dat b'e- tekent: lekker buiten spelen en eropuit. In Benthuizen wordt daarom op zaterdag 13 maart de Jeugdpuzzeltocht gehouden. Het is een traditie, maar de op drachten en de route zijn elk jaar anders. Daarom is het voor de kinderen ook dit keer span nend om mee te doen. Deelna me staat open voor jeugd van alle leeftijden en is gratis. De kinderen blijven tijdens de tocht in het dorp. Als ouders hun kroost te jong vinden om zelfstandig door het dorp te lo pen, dan mogen zij zelf meelo pen of een goede begeleider regelen. Start en finish zijn in winkelcentrum De Korf in HAZERSWOUDE W W olgens de gemeente U Rijnwoude is de par- keerdruk vooral een probleem in en rond de straten Gerelaan, Lindelaan, De Poelzoom, Dorpsstraat - tus sen de Rembrandtlaan en Zuid- singel - Breitnerlaan, Rubenslaan en Hobbemastraat. De gemeente vraagt de bewo ners die in deze omgeving wo nen zich alvast te oriënteren op mogelijkheden tot het vermin deren van de parkeerdruk. Ook de gemeente heeft enkele oplossingen in gedachten, zegt Simone Loomans van de ge meente Rijnwoude. "Het aan leggen van extra parkeerplaat sen ligt voor de hand, maar dat betekent wel dat er bij voorbeeld een stukje plant soen wegvalt. Dat zou eventu eel een oplossing kunnen zijn. Duidelijk is in ieder geval dat er iets moet gebeuren, want er is nu eenmaal weinig ruimte. We hopen dat bewoners ook zelf met suggesties komen. Sa men met hen willen we bekij ken wat de mogelijkheden zijn." Wie op donderdag 25 maart wil meedenken over oplossingen, kan zich tot 20 REGIO De cursus 'Anders leren den ken voor volwassenen' begint maandagavond 12 april en wordt gehouden van 18.15 tot 21.15 uur. In zes bijeenkom sten leren de deelnemers hun negatieve denkpatronen en steeds terugkerende piekerge- dachten te onderzoeken en te doorbreken. De cursisten leren helpende gedachten te formu leren en toe te passen, waar door zij hun getob en gepieker de baas kunnen worden. Er zijn in totaal zes bijeenkom sten van elk twee uur. Na drie Inwoners van Hazerswoude-Dorp kunnen suggesties indienen Foto: Ronald Stam WEKBLAD VOOR WADDiNXVEEN/GOUWE KOERIER I -y- Woensdag 10maart2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25